| 5820 | sciagam 2 raz jave i kur nic... freak |
| 5819 | mylam okna u siebie w domu:( INFO ZACZERPNIETE Z CGM...I MAMY NOWYCH BRACI W ZESPOLE KUDELSKICH:) Będzie to piosenka do nowego filmu kręconego przez Jerzego Stuhra "Pogoda na jutro". Nie będzie to typowy "motyw przewodni", ale piosenka którą Myslovitz i Jerzy Stuhr zaśpiewają w trakcie filmu - Artur Rojek, Przemek Myszor, Wojtek Powaga i bracia Kudelscy, zagrają bowiem w "Pogodzie na jutro"... mnichów - nowicjuszy. Jerzy Stuhr będzie ich Ojcem Przeorem. Jak czytamy w informacji nadesłąnej przez management - właśnie rozpoczęto nagranie piosenki w Studio Nagraniowym. Natomiast na planie zdjeciowym filmu spotkaja sie 30.04 w Warszawie i 06.05 w Krakowie , gdzie zespol Myslovitz zagra epizod , bedzie to zarazem ich debiut filmowy. Premiera filmu planowana jest na jesień. FREAK |
| 5818 | freaku, gdzie ty pracujesz, że masz kontakt z panem properkiem?? ;] a w jakim to filmie, i kiedy premiera i jako kto tam zagrają, jako myslovitz czy jakieś tam chłopaczki??? spaj:) |
| 5817 | dla mnie bomba!!!!!!!!!te news o myslo:)kasi masz list?10 osob na chayku buuuuuu freak |
| 5816 | ...Neo! Przyszło, bardzo dziękuję. Za jakiś czas naskrobię mejlika z wrażeniami. ;) Kaśka |
| 5815 | Myslovitz nagra piosenkę z Jerzym Stuhrem i zagra w jego filmie(źródło:news2) news |
| 5814 | U nas tez spaj..fajnie sie okna myje w taka pogode:) butelka po panu properku oprozniona..:) freak |
| 5813 | Príjemné prežitie Veľkonočných sviatkov Ti praje ewa:) freak |
| 5812 | tak wyjebane tapety..to myslalma ze sa na innych stronach...takich rozowych:) tak dobre kto cie tu wpuscil./..? freak:) |
| 5811 | ja tez chce jakaś wyjebana tapete buhahaha.Kto Cie tu wpuścił???? M. |
| 5810 | nie wiem jak jest u was ale u nas jest zuuuuuuuupa pogoda:] spaj:) |
| 5809 | Bo zawsze trzeba się przygotowac na najgorsze:))) Nie zapominajmy, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach:))) Zastępca |
| 5808 | jak ktoś ma jakieś drobne, ok miliona złotych to niech prześle je na moje konto 853234-8509384-3213-54354 z góry dziękuje PS:kocham Myslo:) myslofan |
| 5807 | Ma ktoś jakąś wyjebaną tapetę z Arturem R.????????????????? jeśli tak to bardzo prosiłabym o przesłanie jej na adres [email protected] ( wyłacznie do uzytku osobistego) o temacie tapeta;) z góry dziekuje ;) p.s. kocham myslo:) fankamyslovanka |
| 5806 | Cieszę się, że się zgadzamy. Sama widzisz, Zastępco, że NIEEEEEE.... :))))))))) II Zastępca |
| 5805 | NIEEEE...:))) Prezes |
| 5804 | No jak zaprzeczy? Co zaprzeczy? Jakie w ogóle powody? Wyprze się własnej rodziny???? NIEEEEE... :))))))))))) II Zastępca |
| 5803 | chlebem i sola witam juz wkrotce przybywajace do kraju SMARKI!!! i ze spiewem na ustach: ukochany kraj, umilowany kraj, ukochane i miasta i wioski! ukochany kraj, umilowany kraj, ukochany,jedyny,nasz polski!!! coj w stroju folklorystycznym |
| 5802 | Nie lubię was. Krzyk |
| 5801 | Zarządzie, naszły mnie straszne obawy... a jak Wuj zaprzeczy pokrewieństwu z nami???:)))) Wszak miałby powody...:))) Zastępca |
| 5800 | .(niezwykłe). pstryk |
| 5799 | tak ja tez wita,..08:20 powinnam byc na jodze..ale mi drzwi zamkneli... freak |
| 5798 | ...dzień dobry [8:04]... Hania |
| 5797 | MILEJ NOCKI...JA ZASYPIAM PRZY SISSY...NR 8:) FREAK |
| 5796 | i cóż . i nic . milczenie . owczy krzyk na śniegu . którego nie było . rana mojego motyla |
| 5795 | BĘDZIE PIĘKNIE!!!!! ;)))))))))) II Zastępca |
| 5794 | Ale wtedy na ratunek przybędzie Wuj, bo przecież rodzina przede wszytskim i należy reagować na akcje organizowane po to tylko, żeby nie stać bezczynnie:))))) Prezes |
| 5793 | I wtedy przyjdzie Szakira i zapakuje nas do bagażnika. :)))))))))))) II Zastępca |
| 5792 | I spytamy: JAK SIE MASZ, KOCHANIE, JAK SIĘ MASZ......:)))))))))) Prezes |
| 5791 | ja nie lubie mleczka:)to ja nie zostawie..niczego dla kotka...moge kupic caly karonik dla niego...kotek wypije..i bedzie pusty:) Ale kartonik to nie to co butelka..choc plastikowe kubki dobrze lataja..testowane byly przez moja znajoma na ckod...i trafila:) O jaki wiosenny prezent chodzi?????co ja mam dostac jakis prezent!!!??? freak |
| 5790 | Tak przynajmniej głoszą plotki... Ale my go odwiedzimy. Już niedługo :)))))))))))))) II Zastępca |
| 5789 | Bo Pan Kotek jest chory i leży w łóżeczku:))))) Prezes |
| 5788 | Nawiązując do kartoników z mlekiem...apeluję o nieopróżnianie ich całkowicie, lecz pozostawienie trochę mleczka dla Kotka ;)))))))))))) II Zastępca |
| 5787 | A Bydgoszcz o pięne miasto, wiele osób tu przyjeżdża i już zostaje na zawsze:)))))) Mamy piękne korytarzyki, śliczne sale gimnastyczne i fajne hotele;) Polecam:) Prezes |
| 5786 | Smary, jak Ty już w Lederhosach się migasz to ja nie wiem:)))))))))))))))))))))))) Prezes |
| 5785 | Drogi PRN, świeć sobie, jeśli tylko amsz ochote, jeśli nie to nie:) Butelki gromadzę po keczupie, bo niestety też mam mleko w kartoniku:) Siódemka to taki sklep jest, nic więcej:) Prezes |
| 5784 | zródło cgm.pl news2 |
| 5783 | Myslovitz w piosence francuskiej na składance europejskiej programu pierwszego Telewizji Polskiej... news |
| 5782 | Smarkiiii, we love youuuuuuuuuuuu!!!!!!!! Zastępca |
| 5781 | Myslo, nie Myslo, ktoś nimi dostanie:))) Zastępca |
| 5780 | Freak, prezent wiosenny został zdobyty wielkim wysiłkiem i jest ściśle tajny, więc uprasza się o nie rozpowszechnianie go na wszystkie strony świata. Ta, co wysłała prezent |
| 5779 | ale to myslo maja nimi dostac... a tak na na marginesie skladanka sissy jest boska... freak |
| 5778 | Smarkiiiiiiiiiiiii!!!!!!! :))))))))))) II Zastępca |
| 5777 | oj dyla dyla ,oj dyla dyla ,oj dyla dyla hu ha. Smarkiii w Lederhosach:) |
| 5776 | Zabietram się za opróżnianie butelek. Problem w tym, ze mleko mam w kartoniku:))) Pozdrawiam tych, co dostaną butelkami:))) Zastępca |
| 5775 | Drogi II Zastępco, dzięki za troskę, okazało się, ze mojej mamie pomylił się termin:))) TEraz jestm umówiona na 25 kwietnia:))))))) Cóz to za data:))) Zastępca |
| 5774 | Zarządzie, sugeruję ustanowienie terminu kolejnego posiedzenia. Tylko tak cichociemnie, żeby Prezes Rady Nadzorczej się nie dowiedział ;))) II Zastępca |
| 5773 | Prosze państwa! Oto ja - DreamSeller nauczylam sie dzieki real One Player wgrywac z plytki na kompjuter! Wszystkich chetnych do otrzymania mp3 Myslo, LV Negatywu, TE i tym podobnych zglaszajta sie :) DreamSeller zachwycona z odkrycia:) |
| 5772 | Szanowny Zarządzie, Cieszę się że Prezes wrócił.Od razu więcej do prostowania.W sprawie zdjęć to proszę dołączyć do sprawozdań.Mam tylko nadzieję że nie ma tam żadnych panów R. K. Cz.Doszła do mnie notatka następującej treści: 'Nie dotrę do Śląska na przełaj przez Polskę krwawią mi stopy utknęłam w Bydgoszczy'.Chyba nie macie z tym nic wspólnego.I nie wygłupiajcie się z żadnymi kamieniami i benzyną.Butelki z wodą na poniedziałek to wszystko co dopuszczalne.Ja nie będę świecił za Zarząd oczami.I niech Prezes się obudzi a nie gada głupoty. Z poważaniem, ps.Siódemki są najlepsze! Prezes Rady Nadzorczej |
| 5771 | Co nie zmienia faktu, że jestesmy juz w trakci gromadzenia kamieni i butelek (natulralnie po mleku), benzynę kupimy w drodze na miejsce masakry. POZDRAWIAMY PRZYSZŁE OFIARY, a takze wszystkich ktorzy tak jak my NIE ZGADZAJA SIE, tak generalnie:))) Prezes bladym świtem |