| 5861 | jest 1:30 gdybym miala jave to bym byla:0 freak |
| 5860 | za 20 minut będzie godzina 1:00, ciekawe kto jest teraz na czacie?? :] spaj:) |
| 5859 | KOLOROWYCH JAJECZEK, WACAIANYCH OWIECZEK, ROZKOCHANYCH KRÓLICZKÓW, PYSZNOŚCI W KOSZYCZKU A PRZEDE WSZYSTKIM UDANEGO LANIA W DZIEŃ SUCHEGO UBRANIA ŻYCZY EWA B. Z ŁODZI:) freak:) |
| 5858 | juz to widze jak teskiniesz za szkola...:) freak |
| 5857 | chyba zaczynam tęsknić za szkołą;P spaj:) |
| 5856 | buuuuu bede plakac... freak |
| 5855 | ...Freak, nic nie poradzę na to, że Poczta działa jak jej się jawnie podoba, a listonosze są nieczuli. ;) Minęło dopiero pięć dni. Pamiętasz, na wakacjach na Twój list czekałam raz całe dwa tygodnie!!! ;) Kaśka |
| 5854 | swieta nie sa fajne PEGGY_BROWN |
| 5853 | DZIEKUJEMY KASIUNI:) FREAK |
| 5852 | .oko szeroko otwarte.w negatywie przestrzeni.biała źrenica.otoczona granatem. pstryk |
| 5851 | Piosenka Ja: cień, który zgubił człowieka w dalekich miastach zdarzeń, podniesiony do potęgi nocy, chodzę w czwartym wymiarze. To pieśni zardzewiałe dymią, ulata anioł ze światem w dłoni, kiedy zgarbiony od wspomnień odmawiam tysiąc płatków jabłoni. Dziś: jak co rok - zarasta chmury ludzi gęsty las, anioł ze światem w dłoni odlata - czas przejść nad ziemią do porządku wszechświata. (K.K.Baczyński) |
| 5850 | Hejka wam wszystkim waszemu waskiemu groniku przede wszystkim :-)a ja was tylko pozdrawiam i kolorowych teczy.... Kasiunia |
| 5849 | Niech Wam Mili będzie wiosennie, słonecznie, świątecznie! Niech cieszą Wasze oczy kolorowe pisanki i wielkanocne baranki Niech się w Śmigus Dyngus woda na Was leje a wielkanocny Zając przyniesie radość i nadzieje :-) Hania |
| 5848 | KASKA JA JUZ SIE MARTWIE...PACZKA DO MICHALA DOTARALA DZIS PACZKA FO KUMPELI DOTARAL DZIS..A TY NIE DOSTALAS..WYSLALAM W TYM SAMYM MOMENCIE!!!!!!!!!!!!!!!!1 FREAK |
| 5847 | ...Listonosz był jak codzień, niestety nic od Ciebie mi nie przyniósł. Za to podarował mi fantastyczną kartkę z kurczaczkami w balonach from Zastępca nr 2- dziękuję! ;) Freak, nie martw się, na pewno Twoje liścidło dojdzie, kiedyś. ;) Kaśka |
| 5846 | wesołych świąt wszystkim życzę:] spaj:) |
| 5845 | PLACEBO W POLSCE...6 WRZESINA...I COS MI SIE WIDZI ZE MYSLO BEDA JAKO SUPPORT...TO BY BYLO WIELKIE WYDARZENIE...CHOC JA WOLE DRUGI RAZ SNEAKER PIMPS PRZED NIMI...:) FREAK |
| 5844 | z tego co wiem stuhr nie robi filmow typu to my:) kasik nie bylo listonosza!!!jak to...zabije!w poniedzia;ek wyslalam... freak |
| 5843 | BO JA MAM SAME DOBRE POMYSŁY:))) Zarządzie, trafiłam dziś na zdjęcie WIELKA GŁOWA:))) Chce podobnie kompromitujących fot narobić:))) Zastępca |
| 5842 | Zastępco, dobre!!!! ;))))))))) II Zastępca |
| 5841 | Tak około 190 cm:))))) Zastępca |
| 5840 | Oj, najwyższy czas, najwyższy:)))) Zastępca |
| 5839 | Ty się nie tłumacz!!! Lew zamiast orła - tez coś!!!:))) Z Lwami to różnie bywa, może temu by wypadalo billing sprawdzić:))) Zastępca |
| 5838 | ...Taka matematyka przynosi więcej przyjemności. ;) Kaśka |
| 5837 | Kaś... :* (uczysz mnie nowej matematyki: 5=6) ;))) neo |
| 5836 | Aha, Zastępco, nie wiem, czy zostało Ci to już przekazane: Godzina wtorkowego posiedzenia w lokalu Prezesa została wyznaczona na 10:30. II Zastępca |
| 5835 | MYSIE przechodzą z rąk do rąk od lutego, a odkąd ma je Prezes, niezmiennie drżę o ich bezpieczeństwo :))))) Czas najwyższy przekazać je adresatowi :)))))) akapity W roli orła występował lew, więc na jedno wyszło :))))) II Zastępca |
| 5834 | Poza tym pragnę przypomniec, że podczas wtorkowego posiedzenia produkujemy MYSIE, gdyż to już najwyzszy czas:))) Zastępca |
| 5833 | Tydzień został, a ja dalej nie wiem, w co się ubrać!!! II Zastępco, licze na Twoją pomoc:))) Zastępca |
| 5832 | Jak to nie??? A kto użył monety bez orła??? Może ja??? O TYYYYYYYYYYY!!!:))) Zastępca co widział orła cień:))) |
| 5831 | dzien dobry:) piekna pogoda za oknem zacheca do zycia... ....... mnisi-nowicjusze elfik |
| 5830 | Zarządzie, cieszy mnie fakt, że wszystko udało nam się tak ładnie dzisiaj załatwić. Mam przy tym nadzieję, że Zastępca nie obrzuci mnie butelkami ani kamieniami w niedzielę, gdyż przecież nie stanęłam po stronie Prezesa!!!! :))))))) Cieszy mnie również perspektywa przyszłotygodniowa :))))))) CIESZĘ SIĘ, tak generalnie :)))))))))) II Zastępca radosny ;)) |
| 5829 | ...Istnieje możliwość nakręcenia czegoś gorszego niż 'To my' i danie mniej intersujących ról panom z M.?! ;) Ten film na pewno będzie owiany cenzurą, mnóstwem cenzury. Nie starczy Ci butelek, Freak, jeśli użyjesz ich przeciwko listonoszom. ;) Kaśka |
| 5828 | Ktoś przypomniał mi epizod z udziałem Myslovitz z filmu "To My".Ach cóż to był za film,aż mi słowa odebrało,hihi:D :D Ten będzie lepszy,miejmy nadzieję...Pozdrawiam! Maja |
| 5827 | moze byc...z Lala to powinien byc:)od 18:) freak |
| 5826 | Ja się załozę, że to bęzie film od lat 18:))))) Zastępca |
| 5825 | lepiej zeby sie pojwail bo go uroczyesnie zarabie...serio...wiec niech uwaza bo i jemu trafi sie pare butelek... freak |
| 5824 | ...Debiut filmowy? Z tego co pamiętam, to Panowie z M. mieli już okazję zagrać krótki epizod- podpierali ściany w 'To My' na pewnej imprezie. ;) Freak, wczoraj listonosz żadnego liścidła od Ciebie mi nie przytaszczył. Może dziś nadrobi zaległości... Kaśka |
| 5823 | quilava ma już 31 level;] spaj:) |
| 5822 | a o czym nam mówi ostatnia piosenka? / |
| 5821 | 'ostatnia piosenka?nie wiedzą nic o nas.bez naszej zgody piosenka nie skona.' ( ) |
| 5820 | sciagam 2 raz jave i kur nic... freak |
| 5819 | mylam okna u siebie w domu:( INFO ZACZERPNIETE Z CGM...I MAMY NOWYCH BRACI W ZESPOLE KUDELSKICH:) Będzie to piosenka do nowego filmu kręconego przez Jerzego Stuhra "Pogoda na jutro". Nie będzie to typowy "motyw przewodni", ale piosenka którą Myslovitz i Jerzy Stuhr zaśpiewają w trakcie filmu - Artur Rojek, Przemek Myszor, Wojtek Powaga i bracia Kudelscy, zagrają bowiem w "Pogodzie na jutro"... mnichów - nowicjuszy. Jerzy Stuhr będzie ich Ojcem Przeorem. Jak czytamy w informacji nadesłąnej przez management - właśnie rozpoczęto nagranie piosenki w Studio Nagraniowym. Natomiast na planie zdjeciowym filmu spotkaja sie 30.04 w Warszawie i 06.05 w Krakowie , gdzie zespol Myslovitz zagra epizod , bedzie to zarazem ich debiut filmowy. Premiera filmu planowana jest na jesień. FREAK |
| 5818 | freaku, gdzie ty pracujesz, że masz kontakt z panem properkiem?? ;] a w jakim to filmie, i kiedy premiera i jako kto tam zagrają, jako myslovitz czy jakieś tam chłopaczki??? spaj:) |
| 5817 | dla mnie bomba!!!!!!!!!te news o myslo:)kasi masz list?10 osob na chayku buuuuuu freak |
| 5816 | ...Neo! Przyszło, bardzo dziękuję. Za jakiś czas naskrobię mejlika z wrażeniami. ;) Kaśka |
| 5815 | Myslovitz nagra piosenkę z Jerzym Stuhrem i zagra w jego filmie(źródło:news2) news |
| 5814 | U nas tez spaj..fajnie sie okna myje w taka pogode:) butelka po panu properku oprozniona..:) freak |
| 5813 | Príjemné prežitie Veľkonočných sviatkov Ti praje ewa:) freak |
| 5812 | tak wyjebane tapety..to myslalma ze sa na innych stronach...takich rozowych:) tak dobre kto cie tu wpuscil./..? freak:) |