| 6011 | ...wspinam się po nitkach... . |
| 6010 | ...wspinam się po nitkach... . |
| 6009 | ...wspinam się po nitkach... . |
| 6008 | ...wspinam się po nitkach... . |
| 6007 | ...wspinam się po nitkach... . |
| 6006 | ...wspinam się po nitkach... . |
| 6005 | ...wspinam się po nitkach... . |
| 6004 | ...wspinam się po nitkach... . |
| 6003 | ...wspinam się po nitkach... . |
| 6002 | ...wspinam się po nitkach... . |
| 6001 | ...wspinam się po nitkach... . |
| 6000 | ...wspinam się po nitkach... . |
| 5999 | ...wspinam się po nitkach... . |
| 5998 | ...wspinam się po nitkach... . |
| 5997 | ...wspinam się po nitkach... . |
| 5996 | ...wspinam się po nitkach... . |
| 5995 | ...wspinam się po nitkach... . |
| 5994 | ...wspinam się po nitkach... . |
| 5993 | ...wspinam się po nitkach... . |
| 5992 | ...wspinam się po nitkach... . |
| 5991 | 'today I* escape...' exit... pstryk |
| 5990 | Eeeeeeeeeech, Prezesie, Prezesie.... Mnie się wydaje, że Ty o innym Thomie tak... ;))))))))) akapity Poza tym ściskam Was od Zastępcy z problemami technicznymi. II Zastępca |
| 5989 | ...Dziękuje ślicznie Magaw...bardzo sie ciesze...jeszcze 11 dni do tego...to pierwsze takie coś w moim zyciu...a prpop maturzystów to chyba wiesz[Krzyś]... za niego trzymam kciuki...ale innych tez...a do matury jeszcze 9 dni!...uczcie sie ludzie!... Hania |
| 5988 | THOOOOMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM RULEEEEEEEESSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie żyję, powaliło mnie totalnie, chcę jeszce!!!!!!!!!:))))))))))) PREZES |
| 5987 | ...znacie już szczegóły koncertu w Krakowie??Wybieram sie..jejeje.W końcu poznam Godlessa i spotkam Maje...i może jeszcze kogoś...pozdrawiam was wszystkich:PPP magaw |
| 5986 | ...nie widziałam jeszcze nowego teledysku ale będe dzisiaj na niego polować:) magaw |
| 5985 | Hania trzymam kciuki za wasze egzaminy i za maturzystów też bo napewno tu jacyś są:))) magaw |
| 5984 | zarzad ma zebranie po polnocy???? bo akurat 3 osoby na chatku:) freak |
| 5983 | JAK TAK MOZNA,,. FREAK |
| 5982 | Freak, na posiadanie Wuja trzeba sobie zasłużyć ;))))) Uwujenie go kosztowało nas wiele wysiłku, nie dziw się więc, że teraz nie zamierzamy się nim dzielić :))))))))) akapity A ja rewanżuję się Prezesowi i potwierdzam jej słowa - obraz zarumienionej Parówki powinien powiedzieć wszystko :))))))))))) II Zastępca |
| 5981 | acha i albo widzialyscie inny klip lub ja mysle o innym wujku...ale chyba nie...ale gdzie indziej czytalam ze jego jest sporo w klipie jak na niego...JAK TO NIE...KASKA...TO JA SAMA SIE PODZIELE!!!I TO JUZ ZA 5DNI!!1 FREAK |
| 5980 | ..Freak, dzielenie się jest dla Zarządu rzeczą niewykonalną. ;))) Kaśka |
| 5979 | no wiecie...co... to chociaz sie podzielcie:) freak |
| 5978 | Potwierdzam słowa II Zastępcy - WUJA NIE ODDAMY NIKOMU:)))))))) Prezes |
| 5977 | Wyobraź sobie zrumienioną parówkę;))))))))))))))))))) I wsyztsko jasne:))))))))))))))) Prezes |
| 5976 | od kiedy??? parowka to kto...bo wychodzi mi na jedna osobe ale nie mam pewnosci... freak |
| 5975 | U nas na koncercie T.Love wszystko z panem Muńkiem było okej, przynajmniej z daleka i na pierwszy rzut oka :))))))) Zastępcy urządzili sobie poprawiny czwartkowej imprezy i fikali na maksa :))))))) akapity Freak, jakie wątpliwości masz w sprawie Parówki? A ponieważ jesteśmy strasznie zaborcze, zaznaczamy, że Wuj jest nasz i nie będziemy się nim dzielić. ;))))))) II Zastępca |
| 5974 | 'there's always a siren singing you to shipwreck' ( ) |
| 5973 | slyszeliscie o plycie Myslovitz - Myslovitz [Limited Gold Edition] (złota od spodu ;) ? bo ja dzis taka kupilem GulasH |
| 5972 | prezesi napisali wszystko!!! freak |
| 5971 | absolutna beznadzieja...a tak chciałam to zobaczyć...to chociaż napiszcie coś- ci którzy widzieli please:) Natalia |
| 5970 | recenzja prezesow wydaje sie byc bardzo dobra..choc mam watpliwosci co do parowki...ja nie widzialam klipu ale czekam na dalsze relacje..wuja bylo malo??serio..buuu frea |
| 5969 | ...Gulash, nie przejmuj się. Nie tylko Twój program telewizyjny zawiódł dzisiejszego dnia. ;) Kaśka |
| 5968 | co myslo bylo o 12:00 i to czytalam w wyborczej!!! freak |
| 5967 | ale syf... w programie tv z dodatku do wyborczej bylo napisane ze Za kulisami - Myslovitz bedzie o 17:30 a tu patrze i jest ..Jenifer Lopez ;/ a Myslo juz pewnie bylo wczesniej, nie ? GulasH |
| 5966 | hieh na koncercie T.LOVE panu Munkowi odpial sie rozporek i bylo wiadac jego urocze biale bokserki w zielone paseczki hieh;) PEGGY_BROWN:)))))))) |
| 5965 | Na szczęście mamy sporo czasu i na pewno znajdziemy dla Igloo coś wspaniałego i wyjątkowego:))))))))) BEZ OBAW:)))))))))) Prezes |
| 5964 | Tak jest, ale dla Igloo trzeba będzie wymyślać atrakcje całkiem nowe i całkiem innego typu :)))))))) PRZECIEŻ GO NIE UWUIMY!!!!!! :))))))))))) II Zastępca |
| 5963 | Cieszy mnie to postanowienie, bo od pomyślnego zakończenia akcji MYSIA, z niepokojem zauważyłam, ze w moim życiu zapoanowała pustka;)))))))))))))) TERAZ MAMY NOWY CEL!!!!!!!!:))))))))))))))) Prezes |
| 5962 | Uważam, że należy postawić jasno określony cel przed FC - oswojenie Igloo. Powinno to być o tyle łatwiejsze, że tworzy on parę z Wujem :))))))))))) II Zastępca |