Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

6011
...wspinam się po nitkach...
.

6010
...wspinam się po nitkach...
.

6009
...wspinam się po nitkach...
.

6008
...wspinam się po nitkach...
.

6007
...wspinam się po nitkach...
.

6006
...wspinam się po nitkach...
.

6005
...wspinam się po nitkach...
.

6004
...wspinam się po nitkach...
.

6003
...wspinam się po nitkach...
.

6002
...wspinam się po nitkach...
.

6001
...wspinam się po nitkach...
.

6000
...wspinam się po nitkach...
.

5999
...wspinam się po nitkach...
.

5998
...wspinam się po nitkach...
.

5997
...wspinam się po nitkach...
.

5996
...wspinam się po nitkach...
.

5995
...wspinam się po nitkach...
.

5994
...wspinam się po nitkach...
.

5993
...wspinam się po nitkach...
.

5992
...wspinam się po nitkach...
.

5991
'today I* escape...'
exit...
pstryk

5990
Eeeeeeeeeech, Prezesie, Prezesie.... Mnie się wydaje, że Ty o innym Thomie tak... ;)))))))))
akapity
Poza tym ściskam Was od Zastępcy z problemami technicznymi.
II Zastępca

5989
...Dziękuje ślicznie Magaw...bardzo sie ciesze...jeszcze 11 dni do tego...to pierwsze takie coś w moim zyciu...a prpop maturzystów to chyba wiesz[Krzyś]... za niego trzymam kciuki...ale innych tez...a do matury jeszcze 9 dni!...uczcie sie ludzie!...
Hania

5988
THOOOOMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM RULEEEEEEEESSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie żyję, powaliło mnie totalnie, chcę jeszce!!!!!!!!!:)))))))))))
PREZES

5987
...znacie już szczegóły koncertu w Krakowie??Wybieram sie..jejeje.W końcu poznam Godlessa i spotkam Maje...i może jeszcze kogoś...pozdrawiam was wszystkich:PPP
magaw

5986
...nie widziałam jeszcze nowego teledysku ale będe dzisiaj na niego polować:)
magaw

5985
Hania trzymam kciuki za wasze egzaminy i za maturzystów też bo napewno tu jacyś są:)))
magaw

5984
zarzad ma zebranie po polnocy????
bo akurat 3 osoby na chatku:)
freak

5983
JAK TAK MOZNA,,.
FREAK

5982
Freak, na posiadanie Wuja trzeba sobie zasłużyć ;))))) Uwujenie go kosztowało nas wiele wysiłku, nie dziw się więc, że teraz nie zamierzamy się nim dzielić :)))))))))
akapity
A ja rewanżuję się Prezesowi i potwierdzam jej słowa - obraz zarumienionej Parówki powinien powiedzieć wszystko :)))))))))))
II Zastępca

5981
acha i albo widzialyscie inny klip lub ja mysle o innym wujku...ale chyba nie...ale gdzie indziej czytalam ze jego jest sporo w klipie jak na niego...JAK TO NIE...KASKA...TO JA SAMA SIE PODZIELE!!!I TO JUZ ZA 5DNI!!1
FREAK

5980
..Freak, dzielenie się jest dla Zarządu rzeczą niewykonalną. ;)))
Kaśka

5979
no wiecie...co...
to chociaz sie podzielcie:)
freak

5978
Potwierdzam słowa II Zastępcy - WUJA NIE ODDAMY NIKOMU:))))))))
Prezes

5977
Wyobraź sobie zrumienioną parówkę;))))))))))))))))))) I wsyztsko jasne:)))))))))))))))

Prezes

5976
od kiedy???
parowka to kto...bo wychodzi mi na jedna osobe ale nie mam pewnosci...
freak

5975
U nas na koncercie T.Love wszystko z panem Muńkiem było okej, przynajmniej z daleka i na pierwszy rzut oka :))))))) Zastępcy urządzili sobie poprawiny czwartkowej imprezy i fikali na maksa :)))))))
akapity
Freak, jakie wątpliwości masz w sprawie Parówki? A ponieważ jesteśmy strasznie zaborcze, zaznaczamy, że Wuj jest nasz i nie będziemy się nim dzielić. ;)))))))
II Zastępca

5974
'there's always a siren singing you to shipwreck'
( )

5973
slyszeliscie o plycie
Myslovitz - Myslovitz [Limited Gold Edition]
(złota od spodu ;) ?
bo ja dzis taka kupilem

GulasH

5972
prezesi napisali wszystko!!!
freak

5971
absolutna beznadzieja...a tak chciałam to zobaczyć...to chociaż napiszcie coś- ci którzy widzieli please:)
Natalia

5970
recenzja prezesow wydaje sie byc bardzo dobra..choc mam watpliwosci co do parowki...ja nie widzialam klipu ale czekam na dalsze relacje..wuja bylo malo??serio..buuu
frea

5969
...Gulash, nie przejmuj się. Nie tylko Twój program telewizyjny zawiódł dzisiejszego dnia. ;)
Kaśka

5968
co myslo bylo o 12:00 i to czytalam w wyborczej!!!
freak

5967
ale syf... w programie tv z dodatku do wyborczej bylo napisane ze Za kulisami - Myslovitz bedzie o 17:30 a tu patrze i jest ..Jenifer Lopez ;/ a Myslo juz pewnie bylo wczesniej, nie ?
GulasH

5966
hieh na koncercie T.LOVE panu Munkowi odpial sie rozporek i bylo wiadac jego urocze biale bokserki w zielone paseczki
hieh;)
PEGGY_BROWN:))))))))

5965
Na szczęście mamy sporo czasu i na pewno znajdziemy dla Igloo coś wspaniałego i wyjątkowego:))))))))) BEZ OBAW:))))))))))
Prezes

5964
Tak jest, ale dla Igloo trzeba będzie wymyślać atrakcje całkiem nowe i całkiem innego typu :)))))))) PRZECIEŻ GO NIE UWUIMY!!!!!! :)))))))))))
II Zastępca

5963
Cieszy mnie to postanowienie, bo od pomyślnego zakończenia akcji MYSIA, z niepokojem zauważyłam, ze w moim życiu zapoanowała pustka;)))))))))))))) TERAZ MAMY NOWY CEL!!!!!!!!:)))))))))))))))
Prezes

5962
Uważam, że należy postawić jasno określony cel przed FC - oswojenie Igloo. Powinno to być o tyle łatwiejsze, że tworzy on parę z Wujem :)))))))))))
II Zastępca

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi


Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!