| 6161 | jak sie nie nudzi to powinni go gdzies zamnknac... kasik nie mam pojecia co z tymi fotami...byc na okladce...to chyba nie dla mnie,nawet jesli ma byc milimertowej wilekosci...a reszta...bo jesli zrobimy akcje ksiega wysyla...to i ja wysle...Przemek pozdrawial nas na Korovie wiec moze i my...cos musimy zrobic...:) freak |
| 6160 | 'Jak ty, tak ja, nie pozwól mi Oddalić się, zapomnieć ' ( ) |
| 6159 | KONKURS!! KONKURS!! KONKURS!! [30 kwietnia 2003] Chcesz być "The Best"? Chcesz być na okładce?? Nic prostszego!! Zespół Myslovitz czeka teraz na Twoje najbardziej zakręcone, zwariowane zdjęcie. Prześlij je na adres [email protected], a jeśli będziesz miał/miała szczęście i fotka sie spodoba, to razem z innymi trafi na okładkę najnowszej płyty "The Best Of"!! Premiera albumu już w czerwcu, tak więc termin nadsyłania zdjęć ograniczony - czyt. jak najszybciej! :) michal |
| 6158 | 'zabiłam marzenia . . . . . . . . moje marzenia' * może za rok.prawda ... ? ( ) |
| 6157 | a moze jednak nie elfiik |
| 6156 | Koniecznie musi. KO :))))))))))) II Zastępca |
| 6155 | czy ksiega musi byc zasmiecana? elfik |
| 6154 | ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,........................................???????????????????????????????????????? 26121983 |
| 6153 | Czy tego już tu kiedyś nie było?? ;))))))))) II Zastępca |
| 6152 | ____________$$$$$$$$$$$$$$$$$$______________ _________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$___________ _______$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_________ ______$$$$$$$$$$_________$$$$$$$$$$$$_______ ______$$$$$$$$$______________$$$$$$$$$______ _____$$$$$$$$$________________$$$$$$$$______ ____$$$$$$$$$$$_______________$$$$$$$$$_____ ___$$$$$$$$$$$$_______________$$$$$$$$______ ___$$$$$$$$$$$_______________$$$$$$$$$______ ____$$$$$$$_$_______________$$$$$$$$$_______ ___$$$$$$$$$_______________$$$$$$$$$________ ___$$$$$$$$_______________$$$$$$$$$_________ ___$$$$$$$_______________$$$$$$$$$__________ ____$$$$_______________$$$$$$$$$$___________ _____$_______________$$$$$$$$$$_____________ ____$______________$$$$$$$$$$_______________ ____$____________$$$$$$$$$$_________________ ___$___________$$$$$$$$$$___________________ __$_$________$$$$$$$$$$_____________________ ___________$$$$$$$$$$_______________________ _________$$$$$$$$$$_________________________ ________$$$$$$$$$___________________________ _______$$$$$$$$$____________________________ ______$$$$$$$$$_____________________________ ______$$$$$$$$______________________________ ______$$$$$$$$______________________________ ______$$$$$$$$______________________________ ______$$$$$$$$$_____________________________ _______$$$$$$$$$____________________________ ________$$$$$$$$$___________________________ _________$$$$$$$$$$_________________________ ___________$$$$$$$$$$_______________________ _____________$$$$$$$$$$_____________________ _______________$$$$$$$$$$___________________ _________________$$$$$$$$$$_________________ ___________________$$$$$$$$$$_______________ _____________________$$$$$$$$$$_____________ _______________________$$$$$$$$$$___________ _________________________$$$$$$$$$$_________ ___________________________$$$$$$$$$________ ____________________________$$$$$$$$$_______ _____________________________$$$ a to Wam się podoba? |
| 6151 |
| 6150 | A skąd wiesz, że się nudzi??? :))))) Może to właśnie ulubione zajęcie tej osoby i wcale się przy nim nie nudzi :)))))) akapity Z niepokojem zauwAżyłam dziś malejący współczynnik optymizmu u Prezesa. CO SIĘ STAŁO???? II Zastępca |
| 6149 | i ktos sie nudzi...tojuz w piatek... FREAK |
| 6148 | To dobrze, bo lubiłam żabę Monikę, choć zawsze Kulfon był fajniejszy :))))))))) II Zastępca |
| 6147 | moje oczy pachną krwią / |
| 6146 | najs dej very very najs . . . |
| 6145 | ___ ".-." <-> " . |
| 6144 | ___ ".-." <-> " . |
| 6143 | ___ ".-." <-> " . |
| 6142 | ___ ".-." <-> " . |
| 6141 | ___ ".-." <-> " . |
| 6140 | ___ ".-." <-> " . |
| 6139 | ___ ".-." <-> " . |
| 6138 | ___ ".-." <-> " . |
| 6137 | ___ ".-." <-> " . |
| 6136 | ___ ".-." <-> " . |
| 6135 | ___ ".-." <-> " . |
| 6134 | ___ ".-." <-> " . |
| 6133 | ___ ".-." <-> " . |
| 6132 | ___ ".-." <-> " . |
| 6131 | ___ ".-." <-> " . |
| 6130 | ___ ".-." <-> " . |
| 6129 | ___ ".-." <-> " . |
| 6128 | ___ ".-." <-> " . |
| 6127 | ___ ".-." <-> " . |
| 6126 | ___ ".-." <-> " . |
| 6125 | ___ ".-." <-> " . |
| 6124 | ___ ".-." <-> " . |
| 6123 | ___ ".-." <-> " . |
| 6122 | ___ ".-." <-> " . |
| 6121 | ___ ".-." <-> " . |
| 6120 | ___ ".-." <-> " . |
| 6119 | Kulki to lecą do Bydgoszczy w końcu:)))) akapit Nie, żaby Moniki nie:) akapit 2+2=5:))))) Prezes |
| 6118 | Kaś! Zapomniałam w emalji napisać, że klip za sprawą pewnoego cudu widziałam. O.B.Ł.Ę.D.N.Y. Pieknę ujęcia, niezwykłe światła, migoczące i odbijające się w wodzie, obraz raz zwolniony, raz przyśpiszony, no i te wyskoki chłopców! Mowę mi odebrało - taki cudny! Pozdrawiam Cię ciepło. I Neo milczącą, i Magaw, i Sapaja, który też ostatnio ucichł. Bea |
| 6117 | czyli lecea sobie w kulki..i hope.. FREAK |
| 6116 | chociaz na http://www.placeboworld.co.uk/site/tour.html nie ma polski ( a byla na 6.09) wiec moze bedzie 3 miesiace wczesniej [; GulasH |
| 6115 | w mtv select tak mowili ale to chyba mzonki ;/ GulasH |
| 6114 | .anioł porwał mnie do nieba. pstryk |
| 6113 | ........ ....... |
| 6112 | ........ ....... |