| 7211 | buhehehehhe, ten kawałek jest najlepszy "oni nawet improwizować nie potrafią" zastanawiam się czy ta osoba słyszała kiedyś Mickey'a:) :) |
| 7210 | Jeszcze dwa lata temu słuchałam zespołu Myslovitz. Podobały mi się ich teksty, muzyka, pomysły. Ale od niedzieli cieszę się,że już ich nie słucham. Rzadko oglądam polskie muzyczne telewizje. Są komercyjne i mało interesujące. W ubiegłym tygodniu polska MTV wyemitowała (zresztą po raz kolejny) program o zespole Myslovitz (o ile oni zasługują na miano zespołu). Program ten związany był z promocją ich płyty Miłość w czasach popkultury i pokazał prawdziwe oblicze grupy. Moje spostrzeżenia po programie........ Było ich wiele i szczerze mówiąc zaczynam się wstydzić, że słuchałam tego zespołu. Artur Rojek, wokalista - nie ma chyba pojęcia, że tylko dzięki fanom istnieje i gdyby nie oni dalej pływałby na tym swoim basenie. Tak pustego człowieka dawno już nie widzialam ( bo o Wiśniewskim na razie ucichło). Ten człowiek sam przyznał się, że nie wie o czym pisze. Ludzie, gdzie tu logika? Jak można pisać o czymś czego się nie przeżyło, ani nawet się nie rozumie? Odpowiedź jest prosta. Kasa załatwia wszystko. Od reszty zespołu bije prostota myślenia. Z większą korzyścią dla śwaita powinni zajmować się swoimi dawnymi zajęciami tzn: pracą w szkole, kopalni, na drodze. Jeszcze lepiej. Powinni zakończyć swoją działalność zaraz po wydaniu Miłości w czasach popkultury, bo ten album był naprawdę dobry, tylko czy na pewno prawdziwy? I ostatnie już spostrzeżenie. Włączcie sobie MTV2 i pooglądajcie przez chwilę kilka teledysków. Od razu zobaczycie dwie rzeczy: 1. Myslovitz naśladują, wręcz małpują jak szympansy takie zespoły jak Radiohead, Coldplay, Grandaddy i jeszcze wiele innych brytyjskich zespołów. Chociaż nie dorastają im nawet do pięt. Nie jestem fanką britpopu, ale jeśli mam wybierać między Myslovitz, a Coldplay to wolę ten drugi zespół, bo jest prawdziwy i przynajmniej wie, o czym śpiewa - gra. 2. Myslovitz jest beznadziejny, podkreślam BEZNADZIEJNY w konfrontacji z publicznością. Nie potrafią ani grać, ani śpiewać na żywo. Więcej - oni nawet impro Morgana |
| 7209 | Tak wszystkie Tomki to fajne chlopaki! Coju -siewodnia budiet maskarat:))))))) Obecnie slucham tego namietnie i musze Ci sie przyznac ,ze chce wiecej tego typu czadu:))))) Pozdro dla Dziewczat Smarkiii po prezentacji |
| 7208 | godzina 01:05... dobranoc wszystkim jezeli znajdzie sie tajnus to niech sie do mnie zglosi... ;-( caluski,pchly na noc freak--> z tym pomyslem to jeszcze to przemysle...moze zaczne pisac od ciebie?;-) peggy brown(ta marzycielka;) |
| 7207 | zabila mnie wlasna siostra!!! spalila mi moje feniksy!!! buuuuuuuuuuuuu:((((((((( coj |
| 7206 | ...pilnie poszukiwany: miano: spaj lat: my wiemy zamieszkały: nie daleko mnie:P Osoba o tych danych proszona jest o stawienie sie w poniedziałek(przy aldnej pogodzie) na basnie... Hania |
| 7205 | a jeszcez wczoraj było 26 dni:) Lennusss |
| 7204 | jeszcez TYLKO 25 dni do koncertu Myslo w Gdańsku :) Lennusss |
| 7203 | Witamy Zastępcę wylewnie:) akapit Tchom jets dobry na wszystko:) Prezes w trakcie |
| 7202 | ...Jestem! Internet sam zaskoczył i zaczął działać bez wcześniej naprawy, jednak na powrót na modemowej prędkości. Dzięki Karola! Freak, nie ma za co, w dumie późno list dotarł. Zaczyna się wakacyjne opóźnienie na PPP. Witam Zastępce! ;) Kaśka |
| 7201 | karola dziekujemy za news...dostalam wczoraja jej list i bardzo dziekuje jej za relacje freak_lodz |
| 7200 | Wróciłam, zwolnili mnie za dobre sprawowanie:)))))))) akapity Ja tam żadnego Thoma do ściskania nie mam:)))) Czy ktos oprócz mnie ma może jakiegos Craiga?:)))) Zastępca |
| 7199 | witojcie.....po paru tygodniach miesiacach czy latach..a sama nie wiem kiedy ostatnio tu sie wpisywalam :P tak to ja karolina z gdanska :P jejku nawet troszke sie stesknilam za Wami u mnie wszystko oki jutro przedemna negatyw a dzien pozniej myslovitz za dwa tyg bjork...ach zyc nie umierac...pozdrawiam buzka trzymajcie sie koszulka |
| 7198 | Jul newer noł dier, hał macz aj low ju......:))))))) Prezes w trakcie |
| 7197 | :/ * |
| 7196 | Chciałabym oficjalnie usprawiedliwić brum, która niestety chwilowo nie ma dostępu do internetu,gdyż zakładają jej ISDN. Sama pogrążona jest w żałobie, że nie może sprawdzić poczty i odpisać wszystkim oczekującym na meile. Mam nadzieję , że jej to wybaczycie:) karola |
| 7195 |
| 7194 | Tak i koncer rzecz jasna bedzie w Warszawie :(( ( Hania miałaś racje )Pozdrawiam ... Mycha www.mychaos.blog.pl |
| 7193 | Jaśnie Wielmożny Paweł Kostrzewa napisał, że mogwai ma w sierpniu przyjechać do Polski:)))) łiiiiiii:) thom |
| 7192 | ...Dziś rozpoczyna się okres poweekendowy, czekam w takim razie na jakieś wytłumaczenie, Bea. ;) Kaśka |
| 7191 | ..ale koncert w Tychach był zajebisty!!!! Panowie byliście świetni!! Pozdrowki! :) zealkoholik |
| 7190 | hey;) melduje ze wrocilam cala,zdrowa i zadowolona z koncertu myslo w tychach:) mickey byl swietny;) calusy peggy brown |
| 7189 | freak,nazwij ja bonifacy,to ksywa artura z lat szkolnych:)))) coj |
| 7188 | wlasnie ja tez sie pisze.. MAM JUZ KOTKE!!! I PONIEWAZ NIKT NIE WYMYSLI NORMALNEGO IMIENIA ZWIAZANEGO Z MYSLO...TO BEDZIE KLEOSIA NR 2!!! POwitajcie ja w rodzinie:) freak_lodz |
| 7187 | Ju ar maj sanszajn, maj onli sanszajn...:))))) Ju mejk mi hepi, łen skajs ar blu:)))))) Prezes |
| 7186 | Jak macie jakieś nowe zdjecia z koncertów to z chęcią sobie oglądne...co jest nikt już im nie robi zdjęć???tak dawno nic nie dostałam... magaw |
| 7185 | aaaaaaaaa to sorry freak_lodz |
| 7184 | Nie łam się Coju:) Tylko swojego Tchoma ściskam czule, zaś innych tylko koleżeńsko:))))))) Prezes |
| 7183 | heh, widzę, że chcąc nie chcąc przypada mi część spelndoru - uprzejmie uprasza się thoma, który nie wchodzi na czat i nie wchodzi na KG a występuje jedynie w opowieściach o zmianę imienia - proponuję "tchom" ;) tHom |
| 7182 | Freak,nie wiem jak reszcie,ale mi chodzi o calkiem innego Tomka :))) coj |
| 7181 | wow Thom nie chwaliles sie ze masz swoj FC:) freak_lodz |
| 7180 | Prezesie,nie zycze sobie,zeby ktokolwiek sciskal MOJEGO Tomka!!! coj |
| 7179 | hieh ja wiem ze thom to thom...;-) hmmmm zaniedlugo tu powstanie fanklub thomasha...a fe ;P :-) peggy |
| 7178 | BO THOM TO tHOM:)))))))) Moze jednak go nie utopię:) Ściskam wszystkich Thomów - i mojego i innych:))))) Prezes (w trakcie) |
| 7177 | Bo Thom ma teraz za dużo czasu nie wie, co z nim zrobić, więc wrócił na łono księgi, z której niegdyś był uciekł (ciekawe kto go wypłoszył ;)...) Coju - napiszę wieczorem, napiszę. Teraz chwilowo działałam poza komputerem. Beo - to daleko, daleko :/. W złym kierunku podążasz... Północ jest bardziej pociągająca. Zwłaszcza latem. Mniej słońca. ;) neo |
| 7176 | eee a co thom jest tak teraz w centrum zainteresowania? ;-) peggy |
| 7175 | Bea rzeczywiście dawno tu nie zglądałam(byłam w trakcie sesji...tzn jeszcze jestem-zostały wyniki z geografii i po bólu), zaniedbałam księge:(((...pozdrawiam was wszystkich,wielka buźkaaaaaaaaa magaw |
| 7174 | wyjątek potwierdzający regułę... thom:)))) |
| 7173 | eee nie wszystkie...moj sasiad za sciana,fan ich troje,i w dodatku straszny dupek tez ma na imie tomek... peggy brown |
| 7172 | do II Z-cy : absolutnie sie zgadzam,w swoim zyciu juz z 5 razy sie nieszczesliwie w Tomkach kochalam,teraz rowniez to przerabiam:/ O so chosi,czyzby o to,ze :wszystkie Tomki to fajne chlopaki??? coj |
| 7171 | Freak,ja tam sobie osobiście ją kupię:) Maja |
| 7170 | HA!!! A mówiłam, że kraje nadbałtyckie Litwa Łotwa i Estonia?? ;))))))) WIdzę, że Chorwacja na tej liście jest szczególnie ważna, skoro jest aż dwa razy ;))))))))))))) II Zastępca |
| 7169 | Maja serio z ta korova??? to daje kase kuzynowi..iz za tydzien..z kawalkiem ja bede miala:) jesli to prawada.. freak_lodz |
| 7168 | jak tam nasze zdjęcia elfik? karola |
| 7167 | Anglojęzyczna wersja albumu "Korova Milky Bar" ukaże się już 7 lipca!:D ale w...Danii,Chorwacji,Niemczech,Szwajcarii,Czechach,Słowacji,na Liwie,Łotwie,na Węgrzech,w Chorwacji,Rosjii,Rumunii,Estonii i Belgii. Czyli wybór kraju gdzie można ją zakupić jest dosyć duży,hihi:) Bardzo się cieszę:) Wreszcie... Maja |
| 7166 | ...PILNA WIADOMOŚĆ DO SPAJ:... 20.06.2003 r czyli jutro otwieramy basen!!... Hania |
| 7165 | Jestem śledzona,podglądana,podsłuchiwana i mam założony monitoring.Uważajcie na siebie. Maja |
| 7164 | hiehiehiehheieh;P peggy |
| 7163 | ha-ha-ha bardzo śmieszne... ;P thom |
| 7162 | Co do nieszczęśliwych miłości do Thoma - z tym się zgadzam w 100 procentach!! Thomów jest na świecie taka mnogość, że absolutnie każdy może sobie znaleźć własnego :)))))))))))) II Zastępca |