| 7511 | Ja nie wiem, ja nic nie wiem!!!! Jak zwykle;))))))) akapit Pogodę zapowiadają upalną i słoneczną:))))))))) Niech deptaki się szykują na przybycie Zarządu:))))))) Prezes |
| 7510 | przestrzen pusta . |
| 7509 | Sorry już o tym wiecie ( forum ) filoden.. |
| 7508 | niedziela TVP1 , godz. 13.10 , Leksykon Polskiej Muzyki Rozrywkowej - Myslovitz :))) filodendorn |
| 7507 | Sprostowanie: Po "...nie zachodzi taka potrzeba" powinno być: :(((((((((( ;)))) II Zastępca |
| 7506 | Worki po ziemniakach nie obowiązują, znajcie moje dobre serce :)))))))))) A poważnie to przecież nie zachodzi taka potrzeba :))))) Weźcie na wszelki wypadek Arkadiusy!! Nigdy nie wiadomo, a nu/óż ;) a widelec będzie ładnie?? :)))))))) II Zastępca |
| 7505 | No widzę, ze przygotowania w pełni:))) To cieszy moje gospodarskie oko:)))))))) akapit Zastępco!!! Spotykamy się standardowo przed Misiem, czy wskakujesz do pędzącego już pojazdu???????? akapit Rozumiem, ze uniform dowolny, dostosowany do warunków klimatyczno-pogodowych????? Worki po ziemniakach nie obowiązują?????:))))))) Prezes |
| 7504 | myslowice rulzzzz myslovitz sux :) bezdomny |
| 7503 | No więc zakupię Tajną Broń, niczym reporter Przekroju:))))))))))) Zastępca |
| 7502 | Śmiem przypuszczać, że pogoda może być niesprzyjająca dla akcji ARKADIUS, toteż prponuje pozostać przy akcjach: KYLIE, SKŁADKA oraz standardowo NIE KARMIĆ ZWIERZĄT:))))))))) akapity No to niech już bedzie ta UHR!!!! Wstanę, nawet jeśli nie bedzie powtórek Brzyduli:))))) Zastępca |
| 7501 | Ach, widzę, że Szanowne Koleżanki jednak żyją :))))) Zwłaszcza mam tu jedną Koleżankę na myśli :)))))) Ja w dalszym ciągu obstawiam tę samą UHR, która była :))))) Zwracam Zastępcy uwagę, że według jej czasu jest to UHR pózniejsza o 15 minut :)))))) akapity TAJNA BROŃ JAK NAJBARDZIEJ!!!! W przeciwnym wypadku Zarząd stanie się gatunkiem wymarłym i to z jak prozaicznej przyczyny - Z GŁODU!!! Nie możemy do tego dopuścić. akapity Służbowe uniformy są, ale pogoda nam niestety nie sprzyja. Stwierdzam, że u mnie (przypominam - najbliżej miejsca akcji) trochę się po dzisiejszych gwałtownych opadach i wyładowaniach atmosferycznych ochłodziło. Nie podoba się to ani mnie, ani moim krokodylom ;))))))))))) II Zastępca |
| 7500 | Dlaczego tak często zmieniacie serwer ?? Janek |
| 7499 | To ja się powoli zacznę zastanawiać:)))) akapity Służbowy uniform mam - kolor czarny:))) akapity Z Wuja to Cygan, że ha!!!:))) A jak nie cygańska orkiestra, to Kylie będzie nam przygrywać do tańca:))) NA NA NA NANA NA NANA:))))) Zastępca |
| 7498 | No widzisz, jak Ty to jednak łądnie umiesz ująć:)))))))) No jak to nie znasz antworty?????? To być nie może!!!!!!Proponowana była 9.40, ale nie zyskała Twej aprobaty, czekam więc na Twoją opcję!:))) Prezes |
| 7497 | Może być: UM WELCHE UHR TREFFEN WIR AM SONNTAG?:))))))))))) Antworte nie znam:))))))))))))))))))) Zastępca |
| 7496 | Ponawiam naglące pytanie: WELCHE UHR AM SONNTAG?????????:)))))))))))) To chyba nie jest gramatyczne pytanie, ale nie bądźmy formalistkami:))))))))))) Prezes |
| 7495 | Oj niech nam cygan, gra, gra do białego rana:))))))) Kupuj!!!!!!! Jak nie Cygana, to siebie od głodowej śmierci poratujem za pomocą naszej tajnej broni:)))))))) Prezes |
| 7494 | Dziewczęta, ogłaszam najwyższy stopień mobilizacji przygotowań do wyjazdu pt. GRAJ PIĘKNY CYGANIE:))))) Czy mam kupowac Tajną Broń Oddziału??? Jeśli będzie gorąco może się roztopić i wtedy się uklajstrzymy:)))) Zastępca |
| 7493 | Tylko koni żal:))))))))) Prezes |
| 7492 | oj nie ma nie ma nie ma nie ma nie ma!!! coj |
| 7491 | DZIŚ PRAWDZIWYCH CYGANÓW JUŻ NIE MA:)))))) Zastępca |
| 7490 | hey! mowie wszytskim miskom,robaczkom,slonkom,i reszvie zwierzynca PAPA (mazury oboz zeglarski ;-) cmoki peggy brown |
| 7489 | Kochani,mam pytanie.Czy ma ktos z Was jakies nagrania PJ Harvey lub Laurie Anderson?Wszedzie tego szukam i nie moge znalezc.Moze tutaj znajdzie sie jakas dobra duszyczka,ktora jest w stanie mi udostepnic jakies piosnki :) Pozdrawiam :* Alex |
| 7488 | Smar,ja tez Cie kocham i caluje namietnie Twe spocone cialo:*** E,napisalabys cos moze??? coj |
| 7487 | Freak nie Ty jedna . |
| 7486 | Wypielegnowany krasnal nie krokodyl:)))) Dzis bylo pisanie na ocene. Pomagal mi zaprzyjazniony Turek:))) Tzn. kukalam w jego prace von Zeit zu Zeit. Prezentacja odbyla sie rowniez. Jasne gacie-byla cala sala.Wszystko mi sie spocilo:))))) Coju kocham Cie!!!!! Dziewczeta buziaki Celofan-...... brak mi slow....:)))))) Smarkiii |
| 7485 | ...Freak, macham do Ciebie z tej samej, zachodniej części Polski, a Magaw ściskam. Rzeczywiście, trochę się urwało... Kaśka |
| 7484 | misie zyje!!! jestem w kowarach i wlasnie dzwonil do mnie kuzyn z niemiec:) plytke juz dla mnie ma a juro ja wyslya i juz lada dzien bede ja miala:) korove z nowa okladka i taka Europejska:) freak |
| 7483 | Cześć! Czy wie ktoś skąd ściągnać teledysk Kraków z Grechutą???? Bede bardzo wdzięczny!!!!!! Dzieki. (Jesli moge, to prosze przeslac wiadomosc na maila, dzieki!) Grzesiek www.4strona.z.pl |
| 7482 | ...Pozdrawiam 'upalnie' Magaw byżka słoneczko :***... Hania |
| 7481 | Zapomnialabym - NARESZCIE PRZESTAŁO PADAĆ:))))) W zwiazku z tym uczulenie przechodzi, a żeby je dobić poszłam dziś nawet do alergologa:))))))) Prezes |
| 7480 | Z akcentem bym nie przesadzała;)))))))))))) akapit KOCHAM MOJĄ MAMĘ!!!!!!!!! (Tatę też,ale mama ma ostatbio sczzególne zasługi:))))) Prezes |
| 7479 | Tylko czekać, jak wzorem Edytki Górnik:) będą przyjeżdżać do kraju raz na rok, robić z tego wielkie wydarzenie i z angielskim akcentem mówic "kochamy polską publicznosć" (tu miejsce na błysk zęba:)))))))))) Zastępca |
| 7478 | ciekawe kiedy rojas wystapi w jakims reality szole??? coj |
| 7477 | i slusznie!!! coj do zastepcy |
| 7476 | MAM DOŚĆ!!!!!!!!!!! Otwieram Wyborczą a tam Myslo, otwieram Newsweeka a tam Myslo. Strach zajrzeć do lodówki!!!!! akapity I co za świnia wylała mi coś na klawiaturę?????? Jak juz moge czytac, to nie moge pisać!!!! akapity W tej sytuacji pozostaje mi tylko dalsza izolacja. I przestaję czytać gazety:)))) Zastępca |
| 7475 | Pozdrawiam Skolima,Megi,Wize,She,Godlessa,Hanie,Spaja,Kaske,Dodosie,Lop,Maje,Beate,Freak,Elfika i reszte Myslorodzinki.Mam wrażenie ze niektóre kontakty sie poprostu urwały:(((Wielka Buźka dla wszystkich:) magaw |
| 7474 |
| 7473 | dzis w wyborczej bylo o Myslo:) elfik |
| 7472 | ...pozdrawiam spaja... Hnia |
| 7471 | Prosze dodaj do multimediów Sound Of Solitude. Nie moge nigdzie znalezdz tej piosenki, moze Ty ja masz :) Łukasz |
| 7470 | Wiedzmo Kasiu,sorry ,ze tak weszlam i wyszlam,ale nie mialam wyjscia:( Krolowa:))) |
| 7469 | Obywatelu!!! Zdrowy i wypielęgnowany krokodyl ozdobą Twojego ogródka~!!!!!!!!!!:)))) Prezes |
| 7468 | Oczywiście, że krokodyl nie jest gorszy!!!!!! Proszę nie postponować krokodyla tylko dlatego, że ma krótsze łapki!!!!!! Otwórzcie swoje ogródki dla bezdomych krokodyli!!!!! :))))))))) II Zastępca |
| 7467 | Popatrz, jakie to zastanawiajace, że mimo krótszych łapek, krokodyl wcale nie jest gorszy od B.K., mimo tego, ze jeog łapki są nieporównywalnie dłuższe;)))))))) Prezes |
| 7466 | Taaaaaak, z tym że krokodylom uniemożliwiają to względy obiektywne (krótkie łapki ;)))))))))))))))), a byli kandydaci odpadają w przedbiegach, nawet nie dobiegając do poprzeczki :)))))) II Zastępca |
| 7465 | Może masz rację...:))) Krokodyle mają swój urok, w przeciwieństwie do bylych kandydatów:)))))) Łączy ich to, ze nie skaczą przez poprzeczki:))) Prezes |
| 7464 | Przecież tak dobrze szło nam ich odstraszanie!!! Bez krokodyli już nie będzie tak fajnie!!!!! :)))))))))) II Zastępca |
| 7463 | Jesczez tylko pozbądź się krokodyli z ogródka i będzie super;))))))))))) Prezes |
| 7462 | Proszę bardzo, Prezesie, zapraszam ENYTAJM JU ŁONT :)))))) Huśtawka zwierzeń jest do Twojej dyspozycji ;)))))))))))) II Zastępca |