| 8211 | Poza tym, dziewczęta, przy sporządzaniu listy KONTAKTÓW, pominęłyśmy jedne z najważniejszych postaci, czyli MISIE!!! Czym prędzej naprawiłam ten błąd, dopisując także (za jednym zamachem mojej prawicy) naszego wiernego fana ROBERTA ;))))))) II Zastępca |
| 8210 | MISIU MISIU oczywiście, że nie chodzi o Wujowego pupilka :))))))))))) A propos - czy wiesz, że trawnik doczekał się kolejnych ZBROJEŃ???? Rodzina nasza (w jakże pokrętny sposób!!!) zaopatrzyła się w narzędzie do zadawania ran ciętych i kłutych!!!!! :)))))))))) II Zastępca |
| 8209 | Nawiązując dalej do tematyki maltretowanych żon: STOIMY NAD GARAMI PÓŁ DNIA I ROBIMY PRZETWORY A NIKT NAM NAWET NIE POWIE "DZIEKUJĘ"!!!!!!!!!!!:))))))))) Wstydź się, Posiadaczu Mysi!!!:))))))))) Zastępca |
| 8208 | Rozumiem, że z Maxem to nie chodzi o Wujowego pupilka?:))))) akapity MISIU MISIU jak to skąd agresja???? BO ZUPA BYŁA ZA SŁONA:))))))))))))) Zastępca |
| 8207 | MISIU MISIU SKĄD W TOBIE TYLE AGRESJI????? :))))))))))) To o Twoim przedostatnim wpisie ;))))) akapity MISIU MISIU nie wiem :)))))))))))))) To o Twoim ostatnim wpisie :)))))))) akapity Wiecie co? MAX DO MNIE WRÓCIŁ!!!!!!!!! Zupełnie sam z siebie, wcale go nie prosiłam ;))))))))))))) II Zastępca |
| 8206 | BRAZYLIJSKI SERIAL JUZ NIE CIESZY JAK KIEDYŚ!!!!!!!!!!!!:)))))) akapity Czy będzie protokół z ostatniego Zjazdu??? Zastępca |
| 8205 | miłość to biegun ciepła transcendentna energia |
| 8204 | wesoły świat pocztówka z lotniska |
| 8203 | Brat tez niech Uważa:) freak_lodz |
| 8202 | Nie przed nami...:)))))))) Jak Zarząd postanowi kogos dorwać, to ZAWSZE mu się to udaje:))))))))) I Posiadacz niech nie udaje, że go w domu nie ma!!!!:))))) Zastępca |
| 8201 | Jasne ze Michal sie nie boi :)) wie ze brat go obroni :D ;)) Tom |
| 8200 | na pocztowce niewiadomo skad wesolych swiat |
| 8199 | kurwa mac ....... |
| 8198 | jestem już spokojna. odbita w oczach |
| 8197 | ech...Michal ale skad te plyty?? travis juz jest?? freak_lodz |
| 8196 | Michal sie nie boi ani kamieni ani butelek z miodem ;)) PS. Prosze mi sie zapoznac z nowymi plytami Starsailor i Travis! Sa super! :) michal |
| 8195 | Maybe we're victims of fate Remember when we'd celebrate We'd drink and get high until late And now we're all alone Wedding bells ain't gonna chime With both of us guilty of crime And both of us sentenced to time And now we're all alone Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! ,lepiej będzie jak się napiję. Maja |
| 8194 | 'to tam gdzie chcę iść' dom |
| 8193 | postraszymy Michała nimi:) freak_lodz |
| 8192 | Przypominam, ze w moim przypadku (mimo chwilowej ciszy przed burzą:)))) w każdej chwil, na dniach, moze nadejść powódź i z szemrzącego strumyczka zrobi sie PASKUDA RWĄCA RZEKA zatapiająca wsyzsko po drodzę łacznie ze słodkim danielkiem:)))))))))) Prezes |
| 8191 | Przypominam Ci moja droga, że moje nieszczęście wybuchło właśnie z siłą wodospadu, podczas kiedy Twoje jest już małym szemrzącym strumyczkiem z danielem nadeń!!!!!!!! :)))))))))) II Zastępca |
| 8190 | Ważne ważne JESZCZE JAK WAZNE:))))))) A JAKIE TRAGICZNE!!!!!!!!!!!!!:))))))))))))))) Choć jak znam życie to znowu wsyztcy bedą sie śmiali z nieszczęscia, tka jak to było z roztrzaskaną czaszką;)))))))) Prezes |
| 8189 | Zarządzie, bardzo proszę o przypomnienie mi w najbliższym czasie o konieczności przekazania Zastępcy kryteriów, jakie zostały wzięte pod uwagę przy wyborze osoby sporządzającej poprzedni wpis :))))))) TO SZALENIE WAŻNE :))))))))) II Zastępca |
| 8188 | Niniejszym pragniemy wyrazić szczery żal, iż wpisy nasze w karygodny sposób się rozmijają, będąc przez to nieczytelnymi dla ogółu społeczeństwa :)))) Z wyrazami szacunku Prezes&II Zastępca |
| 8187 | CO PRAWDA TO PRAWDA :)))))))) II Zastępca bezkonfliktowo |
| 8186 | NO JAK TO MONOTONNY????:)))))) Nikt nie chciałby przeżyć tyle co POTENCJALNA butelka;)))))))) Prezes |
| 8185 | DUCH NIE ZGINIE, NAWET, JEŚLI SIĘ GO ZJE!!! :))))))) Jest to jedna ze złotych myśli FC, którą już od soboty powinnaś mieć wypisaną złotymi zgłoskami i zawieszoną nad łóżkiem!!! :)))))) II Zastępca |
| 8184 | Poza tym, przy takim zastosowaniu (z ominięciem ekologicznego skupu surowców wtornych:)))zginie nam DUCH SPOŁECZNIKOWSKI!!!!:)))))) TO tak jakby się go zjadło:)))))))) Prezes |
| 8183 | Prezesie, wiem, że CZĘSTE MYCIE SKRACA ŻYCIE, ale nie dotyczy to przecież butelek, których żywot i tak jest dość monotonny!! ;))))))))) II Zastępca |
| 8182 | Ileż to zastosowań znaleźć można dla butelek z benzyną i kamieni...! ;))))))) II Zastępca |
| 8181 | Naturalnie, mozemy, jeśli butelka miodem i mlekiem płynąca nie będzie Ci sie kłóciła z aromatem benzyny :))))) Prezes |
| 8180 | Po uprzednim opróżnieniu ich z benzyny, naturalnie :))))) II Zastępca |
| 8179 | Do butelek proponuję nalać mleka z miodem :)))))))))) II Zastępca |
| 8178 | No a benzyna pójdzie na dojazdy do skupu i sklepu ogrodniczego:)))))) Prezes |
| 8177 | No jak to co???? Butelki do skupu oddamy, a z kamieni skalniaczek się machnie i krzewić przyrodę będziemy:)))))))))) Prezes |
| 8176 | Freak, i co z nimi zrobimy? II Zastępca |
| 8175 | haha:) bo bedziemy miec butelki...z benzyna i kamienie... freak_lodz |
| 8174 | Pewnie, że nie!!!!!! Duch nie zginie, choćy się go w cichości zjadło:))))))))) Czy jak to tam było...:)))))))))) Zastępca |
| 8173 | Oooo, Zastępca przemówił :))))) I to od razu jak agresywnie - duch w FC nie ginie, mimo rozbicia dzielnicowego ;))) II Zastępca |
| 8172 | Żądam, zeby natychmiast wszystko wróciło na swoje miejsce!!!!!!!! Próbowałam sie przestawić - nie moge:))) Mam się męczyć tylko dlatego, że autor czuje potrzebe pokazania swojej twarzy??? NIEDOCZEKANIE AUTORA!!!:))))))))))) Zastępca |
| 8171 | tak to niesamowite...ale chyba malo fascynujace... freak:) |
| 8170 | .i poczuję zapach nieba. na ziemi. |
| 8169 | Michał, zamień na miejsca księgę i forum. Forum działa krócej, to jego użytkownikom łatwiej będzie pogodzić się ze zmianami, niż nam ;). A ja nie chcę już żadnych nowych przyzwyczajeń. I tak niedługo będę zmuszona do kolejnego, bo coraz bliżej do numeru 11000, a wiadomo, z czym się to wiąże ;). neo |
| 8168 | To niesamowite, że ktoś taki jak Wojtek Powaga wspiera Kasię Stankiewicz na jej nowym krążku EXTRAPOP.... A z kolei zapraszam na stronkę o Kasi ... G.Cz. www.kasiastankiewicz.glt.pl |
| 8167 | Michal czy to tak wielki problem...znowu klikam a tam forum...!!! a ja klikam na forum to mam Ciebie:) freak_lodz |
| 8166 | A tam, glupoty gadacie :PP (...) A tak na powaznie, jest az tak zle? michal |
| 8165 | DO KITU TO WSZYSTKO!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zastępca |
| 8164 | ja tez podpisuje sie pod Neo...kg na swoje miejsce...bo glupieje... freak:) |
| 8163 | Przykro mi, Prezesie, mam AMBĘ ;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Złość mi mowę odebrała :))))) Musiała ją chyba wydrzeć z rąk chorobie, ponieważ ja własną mową nie dysponuję już od jakiegoś czasu :)))))))))) II Zastępca |
| 8162 | Moja rada dnia brzmi: OLEJ POMIARY BENZYNA I PODPAL:))))))) Bo z pomiarami jest jak z częstym myciem, któe jak powszechnie wiadomo - skraca zycie:))))) A tego byśmy przecież nie chcieli:)))))))) akapit Obawiam sie, ze Zatępcę ścięło z nóg po ostatnim zjeździe, bo jakoś tak wymownie milczy:))))))))) Albo moze to kwestia tego, ze musiał iśc do szkoły, ten nasz Zastępca...:))) akapit ODMAWIAM PRZYWYCZAJANIA SIĘ DO KROPKI TRZECIEJ OD KOŃCA:)))))) Na znak protestu będę właczać KG tylko przez historię;)))))))) ODMAWIAM RÓWNIEZ OGLĄDANIA KUCAJĄCYCH AUTORÓW STRON!!!!!!!:))))) (niech Autorzy tyle nie kucają tylko lepiej przeflancują kropkę na swoje miejsce!!:))))))) Prezes |