| 980 |
| 979 |
| 978 | kurde co znow dzieje sie z tym forum bo mi nie chodzi!!! nie wiem jak u was! velvetova czas wpisu: 2005-09-21 14:11:23 |
| 977 | Trzymam kciuki za STP/Filter, VR raczej nie kupuje.Brakuje mi brzmienia dawnego STP.Wogole katuje sie ostatnio Mushroomhead (serdecznie polecam). Calus na dobranoc. gos pracawkorporacjiuczyniciewolnym czas wpisu: 2005-09-03 02:42:00 |
| 976 | Świetna strona - musze przyznać, że bardzo wyczerpujące newsy i w ogóle trasy koncertowe, artykuły, wywiady, download.. Napewno tu wpadnę jeszcze [byłam tu już kiedyś..;)] Zapraszam też do mnie..;] RocketQueen GetInTheRing.republika.pl czas wpisu: 2005-08-25 15:46:45 |
| 975 | aha, to dobrze, bo maila też nie miałam :) She czas wpisu: 2005-08-19 09:04:09 |
| 974 | Teraz już musi wszystko działać, całkowicie wywaliłem opcję z aktywacją konta :) FH czas wpisu: 2005-08-19 01:45:05 |
| 973 | no wlasnie chodzi o to FH ze zarejestrowalam sie tam juz kilka dni temu it ego maial jeszcze nie dostalam...nie wiem moze She miaal podobnie velvetova czas wpisu: 2005-08-19 00:01:55 |
| 972 | Zasada jest taka, ze po zarejestrowaniu czeka się na maila i po jego otrzymaniu aktywuje konto (klikając w podany link), więc może o to chodzi :) Jeśli nie to piszcie co nie gra i postaram się poprawić. FH czas wpisu: 2005-08-18 18:53:59 |
| 971 | velvetowa, to ja miałam tak samo... a więc się nie przejmuj She czas wpisu: 2005-08-18 09:02:10 |
| 970 | cholera a ja mam problem zarejestrowalm sie i koncu wyskoczylo mi takie cos: Could not connect to smtp host : : DEBUG MODE Line : 111 File : smtp.php a jak drugi raz sie rejestrowalm na te same dane itp to wyskoczylo mi ze nie moge sie na nie zarejestrowac bo juz ktos sie juz na nie zarejestrowal to pomyslalam ze sie zaloguje to mi wyskoczylo nieaktywne konto!! kurwa!! eech jak to dobrze ze jest sie gdzie wyzalic :P:P:P velvetova czas wpisu: 2005-08-17 22:13:22 |
| 969 | FH, zarejestowałam się, a to mnie nie chce zalogować :( zaraz zacznę tupać nogami ;p dobra, spróbuję później :) She czas wpisu: 2005-08-17 08:38:40 |
| 968 | Zapraszam na new & improved forum :) http://Velvet.Revolver.prv.pl FH czas wpisu: 2005-08-16 10:42:37 |
| 967 | Tak zrobię. Wrzuciłam już "Fall To Pieces". Ale chyba znowu coś się yousend...wali, bo nie mogę załadować teledysków STP...kurwa no, chyba napiszę do Bravo ^__^. A tak serio, to spróbuję dziś jeszcze raz. Alicja spierdalaj czas wpisu: 2005-08-10 19:36:51 |
| 966 | hmm moze zamiast do ksiegi wrzuc to juz na forum...oo jak to dumnie brzmi! "Forum" ^^ :D velvetova czas wpisu: 2005-08-03 14:50:26 |
| 965 | ooo, jaka wzmożona aktywność tutaj ;) taaa... też zaraz wszystko oblukam :) Alicja, ja jestem cały czas chętna na teledyski STP ;) dawaj co tam masz :P 'Insterate love song' zdobyłam po ciężkim boju! Huh ;) She czas wpisu: 2005-08-03 13:42:04 |
| 964 | No, już mi się udało :-). Sorry za zaśmiecanie księgi... Alicja czas wpisu: 2005-08-02 20:21:03 |
| 963 | wypoczynku* KURWA MAĆ :-))) NIE MOGĘ SIĘ ZALOGOWAĆ NA TYM PIEPRZONYM FORUM :-))) Ciągle mi się pokazuje, że kod jest źle wpisany. A wpisuję go na pewno prawidłowo. A później, gdy próbuję znów, np. po odswieżeniu strony, to w ogóle nie chcę mi się on (kod) pokazać. Zaraz się wnerwię, też tak mieliście...? Może spróbuję kiedy indziej się zarejestrować ech... Alicja czas wpisu: 2005-08-02 16:58:36 |
| 962 | "Rozkręcę"...już się boję bucheche ^__^ No to czekamy FH, a na razie to miłego wypoczunku Ci życzę :-). Velvetova, Bóg zapłać dobra kobieto za ten link, zaraz "oblookam", jak to niektórzy mówią ^__^. She, czy ja mam wklejać jeszcze te teledyski STP, chcesz je jeszcze, czy nie ;-D? Pozdrawiam. ALICJA czas wpisu: 2005-08-02 16:41:18 |
| 961 | Tymczasowo forum działa pod adresem: http://f.heh.pl/forum53.html Jak wrócę z wakacji to wszystko trochę rozkręcę, a tymczasem rejestrujcie się i zakładajcie nowe tematy :) FH czas wpisu: 2005-08-02 13:04:00 |
| 960 | jezeli ktos by byl zainteresowany wszytskie wystepy Live 8 do sciagniecia wlacznie z tymi co nie byly pokazywane: http://www.tuttoallalettera.com/wpb/live8_Phil_Lond_Toro.htm enjoy velvetova czas wpisu: 2005-08-02 12:12:05 |
| 959 | forum bedzie na 100% !!! Eddy(admin heha)chce wiedziec jakie to forum i jakis ogolny plan oraz promocje itp jeszcze z nim pogadam no i FH by sie przydal! velvetova czas wpisu: 2005-08-02 00:07:41 |
| 958 | łe, myślałam, że jak mnie taki szmat czasu nie było, to będę owalona ilością wpisów :P joke :P a forum się pewnie samo zrobi ;) She czas wpisu: 2005-08-01 16:27:43 |
| 957 |
| 956 | Happy Birthday too you Happy Birthday too you Happy Birthday dear Slash Happy Birthday too you !!! :):):) velvetova czas wpisu: 2005-07-23 13:42:12 |
| 955 | velvetowa - ja jestem jak najbardziej za pomysłem zrobienia forum, sam się z tym zbieram już od jakiegos czasu, ale jakoś mi to nie wychodzi :) FH czas wpisu: 2005-07-23 12:40:40 |
| 954 | Swietna strona :) Zapraszam rowniez na swoja :) Krzysiek www.gnrnow.prv.pl czas wpisu: 2005-07-22 14:14:24 |
| 953 | Alicja, sikam z twojego snu xD czemu akurat przy zjeździe autokarowym? :) velvetowa - z tym forum, to mi się podoba, ja to w ogóle się lubię wszędzie udzielać (za dużo mam wolnego czasu ^^) She czas wpisu: 2005-07-21 14:48:38 |
| 952 | wpadlam na pomysl zeby zalozyc nasze forum na stronie www.f.heh.pl o ile wiem to jest strona gdzie sa rozne forumy i pomyslalam czemu forum o VR by sie tam nie moglo znalezc :) ^^ FH co ty na to?? w ogole co wy na ten temat sadzicie??? tylko ja bym sie nie bardzo mogla tym zajac bo zbytnio nie wiem jak chcociaz jakby sie dowiedziala to raczej tak...napiszcie co sadzicie o tym.. velvetova czas wpisu: 2005-07-20 22:46:24 |
| 951 | Cześć, te numerki trzeba wpisywać, żeby sprawdzili czy nie jesteś Antychrystem ^__^... Dżizas, wczoraj za długo słuchałam Pilotów i śniło mi się, że Scott (sam?) dawał koncert przy "zajeździe dla autokarów" BUCHACHACHACHA, który był po drodze, prowadzącej do nadmorskiej miejscowości, jaką ostatnio odwiedziłam. No cóż, muszę wziąć chyba jakieś leki, bo jednak mama miała rację...za wcześnie mnie z tego szpitala psych. wypuścili. Pozdrawiam... P.S Velvetova, no to ja idę do Ciebie napisać w takim razie ;-P. Alicja net3.pl/uslugi/ksiega.php?p_user=daughter&p_nrksiegi=0 czas wpisu: 2005-07-20 15:29:22 |
| 950 | ej co to za zabawa z wpisywaniem numerkow?? wczesniej nie bylo tego!! Ps:fakt deszcz nie przeszkadzal a o killersach wspomnialam krotko bo ich wystep tez byl krotki(25min)a za bardzo nie znam sie na ich tworczosci...no ale wiem ze napewno bylo "Somebody told me" :) velvetova czas wpisu: 2005-07-20 01:47:51 |
| 949 | ciesze sie ze podobaly wam sie moje relacje...no troche byly nie gramatyczne no ale przeciez nie to sie liczy ;p;p mam pytanie ma moze ktos linka gdzie mozna sciagnac live 8??? ale nie tylko wystep VR tylko innych tez...bylabym wdzieczna PS:she i Alicja moze jestescie chetne posluchac koncertu z Chorzowa??? ;p;p jak tak to napiszcie do mnie :0 pozdrawiam velvetova czas wpisu: 2005-07-20 01:45:10 |
| 948 | No cześć, Velvetova, tak naturalnie dostałam ja także Twoją recenzję. Sorry za zwłokę, ale sama rozumiesz che,che. Z tego, jak opisałaś koncert wnioskuję, że musiało być naprawdę zajebiscie. Zazdroszczę Ci :-). I pewnie nawet deszcz nie przeszkadzał w takim wydarzeniu, prawda? Ech, no cóż nie mogłam usłyszeć mojego "Bullet the blue sky". O The Killers skromnie wspomniałaś, aczkolwiek cieszę się, że rozruszali trochę publikę bucheche... Thanks jeszcze raz za opis...przeżyć ;-D. Tak przy okazji, skoro już tu jestem... Chcę zachęcić wszystkich fanów Alice In Chains/Mad Season (może zaglądają tu czasem jeszcze fani najlepszego wokalisty na świecie ^__^ itd.) na zjeździk, który prawdopodobnie odbędzie się w najbliższym czasie. Wpisy z chęcią uczestnictwa, propozycje, ewentualne uwagi dodawajcie proszę na stronie o Laynie. Tu jest bezpośredni link (pozwolę sobie wkleić FH... :-) : http://net3.pl/uslugi/ksiega.php?p_user=daughter&p_nrksiegi=0 Hm i nie zrażajcie się faktem, iż lista jest na razie skromna. Została dodana dwa dni temu, a poza tym wielu "chętnych" zabiera ze sobą osoby współtowarzyszące. Tak więc, jeżeli lubicie twórczość tych 2-óch zajebistych grup, serdecznie zapraszam. I fani STP/VR również niech ruszają tyłki, a co ^__^. To na tyle, pozdrawiam. Alicja net3.pl/uslugi/ksiega.php?p_user=daughter&p_nrksiegi=0 czas wpisu: 2005-07-19 19:00:23 |
| 947 | tak w ramach ciekawostki, pod tym adresem można głosować w różnych kategoriach rockowych, jedną z nich jest "najlepszy gitarzysta" i jest m.in. Slash :) http://igpop.ig.com.br/materias/320001-320500/320179/320179_1.html She czas wpisu: 2005-07-16 19:13:21 |
| 946 | doszło, dziękuję :P :) She czas wpisu: 2005-07-10 18:34:31 |