Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: SCOTT WEILAND.pl

W księdze jest 1404 wpisów.

Jesteś 44757 osobą oglądającą tę księgę.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

1295
Pojadę trochę po bandzie, ale czasem trzeba napisać parę słów prawdy :)

Zależy jak na to patrzeć - Ty powiesz, że czerpie z najlepszych, a ktoś inny, że kopiuje zamiast robić coś swojego bo nie ma stylu, pomysłów itp.

Na "12 Bar Blues" jest już zalatujące Beatlesami "About Nothing" i na "Happy..." też szykuje się coś podobnego tylko w klimacie Bowiego. Nie wiem sam czy to dobrze czy źle. Przecież Weiland może tworzyć zajebiste kawałki we własnym stylu - choćby Divider, Where's the Man, Son, Follow Me itp. itd.

Po jaką cholerę te kalki? Gość ma swój styl tylko wszystko mu się miesza i czasem wychodzi to super, a czasem średnio. Do tego jeszcze to gwiazdowanie... W trasie z STP tez jeździł własnym oddzielnym busem i stawił się na dwie próby... Dean DeLeo mówił ostatnio, że sam nie wie czy jest sens zabierać się za kolejną płytę STP bo współpraca z wokalistą będzie ciężka :) Masakra.

Radzę panu SW trochę zwolnić (koncerty gra od blisko dwóch lat z krótkimi przerwami), zastanowić się co robi źle i spróbować coś naprawić, a nie przeć do przodu nie rozglądając się na boki...
FH

czas wpisu: 2008-09-20 15:31:15

1294
Moje 1 skojarzenie też z Bowie'm było zwiążane :)..

Czerpie od najlepszych :D
Slitme

czas wpisu: 2008-09-18 17:15:03

1293
Dobre te kawałki :)
"Missing Cleveland" mocno sentymentalny, a "Paralysis" w klimacie Bowiego. Pewnie jeden z nich pójdzie na pierwszy singiel i będzie teledysk. Dużo dobrego słyszałem o "Big Black Monster" i nie mogę się doczekać jak go wreszcie w całości posłucham hehe.
FH

czas wpisu: 2008-09-18 15:37:20

1292
Dobrze , żeś mnie uwzględniła iż znalazłam bo inaczej mogłabym sie wiesz ... obrazić ;]


:D
Slitme

czas wpisu: 2008-09-18 15:18:09

1291
Buhahahaha, wrzuciłam im na forum velvetove, dwa nowe kawałki i nie zauważyłam, że one już tam są, ale wieś, tylko Polaczki mogą zrobić coś takiego :D.
Alicja

czas wpisu: 2008-09-18 13:24:44

1290
Rany, ale jestem podniecona i szczęśliwa, od razu humor mi się poprawił :). Nie mogę się doczekać tej płyty nawet bardziej niż "Mrocznego Rycerza" na DVD :). I niech zagra w końcu w Europie to jadę na bank, czasem trzeba pomóc miłości, bo sama cię nie znajdzie ^^ :D.


Alicja

czas wpisu: 2008-09-18 13:16:36

1289
A Slitme znalazła "Paralysis" :)

http://spin.com/articles/exclusive-stream-scott-weiland-paralysis

pozytywne :)))
Alicja

czas wpisu: 2008-09-18 12:56:50

1288
Wyciekł pierwszy numer z "Happy in Galoshes" :)

Scott Weiland "Missing Cleveland" - http://youtube.pl/watch?v=oCORrT46Nk0
FH

czas wpisu: 2008-09-18 08:02:53

1287
Pisał , pisał ale potrzebuje forum bo jest tam wiele ciekawych informacji nie zawartych w newsach :)..


TEZ POZDRAWIAM :*

Slitme

czas wpisu: 2008-09-15 03:08:21

1286
Ojejciu, Slitme, przecież FH pisał, że forum ciągle się psuje, a poza tym i tak konwersujemy sobie raczej tutaj lub w komentarzach. Mała frekwencja jest na forum ;).
A ja chciałam spytać czy może mi ktoś wrzucić mp3 "The Man I Didn't Know", bo mój komp to zgubił, a BearShare nie odnajduje.

Ciekawe kiedy w Polsce wyjdzie nowy Weiland :)...

Pozdrawiam moją kochaną Slitme :* :)
Alicja

www.last.fm/user/Alicja87/
gg:214655
czas wpisu: 2008-09-13 21:43:23

1285
czemuż to forum nie działa :>

?
Slitme

czas wpisu: 2008-09-13 05:54:13

1284
warash, FH, nie zamulajcie, fani STP są i będą - zawsze, wystarczy spojrzeć na moją ekipę weekendową w pubach :)))
alicja

czas wpisu: 2008-09-12 19:58:32

1283
"slither" na full pizdę, YEAH \m/
alicja

czas wpisu: 2008-09-12 19:48:39

1282
ciekawa stronka :)

---------
Hale stalowe
Hale

www.konstrukcje-stalowe.stg.pl
czas wpisu: 2008-09-03 20:37:56

1281
Thx warash za miłe słowa :)
Byłoby całkiem sympatycznie móc przewinąć się te kilka, a niedługo kilkanaści lat wstecz, heh.
Pzdr.
FH

czas wpisu: 2008-09-01 17:48:35

1280
hej Fuckhead respect za prowadzenie stronki przez taki kaaawał czasu:) dziś już takich fanów nie ma:D takich kapel jak STP też nie:) fajnie było by wrócić do tamtych czasów i obalić jakies winko na torach:)
warash

czas wpisu: 2008-08-28 20:31:35

1279
Uwaga hehe, mam trzy widea, w których występuje Mary i nawet się odzywa, a to rzadkość ;) :

http://www.gettyimages.com/Search/Search.aspx?contractUrl=2&language=en-US&family=editorial&p=scott%20weiland&assetType=film&src=quick
Alicja

www.last.fm/user/alicja87
czas wpisu: 2008-08-22 22:48:16

1278
A mówiłam Ci Dorotko! Trzeba było zostać w Polsce, nie znasz dnia ani godziny, ha :P.

P.S To dzieło Camel'a :D.

FH, dobra decyzja :).
Alicja

czas wpisu: 2008-08-07 18:11:53

1277
ha ha drugie najlepsze :D
"Weiland jest mój ..spierdalajcie"

^^
Slitme

czas wpisu: 2008-08-07 17:04:02

1276
Patrzcie i płońcie z zazdrości :D :

http://img216.imageshack.us/img216/2408/12159780ff0.jpg
http://img227.imageshack.us/img227/6967/99860460iy2.jpg
Alicja

czas wpisu: 2008-08-07 17:00:08

1275
Hehe, ja się wybieram ;)
FH

czas wpisu: 2008-08-07 13:25:59

1274
Ludzie, idźcie na nowego Batman'a "Mroczny Rycerz" (premiera jutro) i przekonajcie się na własne oczy :D czym jest mistrzowska gra aktora Heath'a Ledger'a (Joker), a mówię Wam kurwa, że nie pożałujecie...
Alicja

czas wpisu: 2008-08-07 11:55:21

1273
Zaglądam tu czasem kochani :P
Tak szybko z wami nie skończę :).
Slitme

czas wpisu: 2008-07-10 22:09:17

1272
Ja pierdolę, nie wiem jak tego dokonałam, ale zaliczyłam sesję i to bez żadnej poprawki.
Ill, Velvetova wracajta na forum :).
Slitme przebywa obecnie w Polsce i nie ma tutaj dostępu do neta, ale gdy wróci do Paryża lub odwiedzi kogoś w domku będzie tu zaglądała.
Pozdrowienia :).
Alicja

czas wpisu: 2008-07-07 13:27:02

1271
Ten wywiad na głównej, mraaaaauuuu ^^ :))
Alicja

czas wpisu: 2008-06-24 12:49:21

1270
Wystarczy zajrzeć do działu Historia ;)

- w liceum w Huntington Beach Scott czuł się jak outsider i dopiero gdy założył swój pierwszy zespół bycie outsiderem zaczęło mu odpowiadać
- rzucił szkołę średnią (Orange County College)
FH

czas wpisu: 2008-06-23 14:41:28

1269
BTW, czy Scott skończył jakieś studia? Tak z ciekawości pytam? o_O

Kurwa, za 10 godzin mam pedagogikę społecznę, Boże dodaj mi sił...ja pierdolę ;(((
Alicja

czas wpisu: 2008-06-20 02:01:46

1268
Bedziem , bedziem..
A Ty pesymistko przestań gadać , że nie pozaliczasz bo jakoś Ci to nie wychodzi :)..
Slitme

czas wpisu: 2008-06-18 01:30:47

1267
HELL YEAH xD
FH miszcz :D:*

Jak zaliczę sesję (w co marne szanse -_-) to obiecuję nadrobić wszystkie zaległości forumowe :).

Slitme już niebawem będziemy chlały gin i gadały o Scott'cie jak za starych, dobrych czasów, ech :))))...

:D

Alicja

www.last.fm/user/Alicja87
czas wpisu: 2008-06-18 00:29:02

1266
Trochę to trwało, ale dzisiaj forum wreszcie wróciło.
FH

czas wpisu: 2008-06-17 20:40:33

1265
Na belowempty właśnie coś wspominałaś :D.
Slitme

czas wpisu: 2008-06-10 21:38:24

1264
Znaczy gdzie dokładnie? Kiedyś była całkiem spora i fajna galeria na www.belowempty.com, jednakże zniknęła gdzieś ostatnio. Napisałam mejla do autora strony, zaraz sprawdzę, czy odpowiedział, ale wątpię, bo Polaczkom nikt nie pomaga hahaha...

Sorry za mój średnio optymistyczny nastrój, ale sesja wyciąga ze mnie resztki dobrego humoru ^^.

Alicja

www.last.fm/user/Alicja87/
czas wpisu: 2008-06-07 23:08:50

1263
Wydaje mi się , że kiedyś było więcej fot Mary i Scotta.. ?
Slitme

czas wpisu: 2008-06-05 12:19:03

1262
Prawdopodobnie forum wróci wkrótce pod adresem - http://scottweiland.i-fora.net

Szczegóły na bieżąco na http://i-fora.net
FH

czas wpisu: 2008-05-30 15:26:11

1261
Forum umarło chyba :D

Weiland blondynem ^^ nudzi mu się ?
Slitme

czas wpisu: 2008-05-26 14:54:57

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!