| 1295 | Pojadę trochę po bandzie, ale czasem trzeba napisać parę słów prawdy :) Zależy jak na to patrzeć - Ty powiesz, że czerpie z najlepszych, a ktoś inny, że kopiuje zamiast robić coś swojego bo nie ma stylu, pomysłów itp. Na "12 Bar Blues" jest już zalatujące Beatlesami "About Nothing" i na "Happy..." też szykuje się coś podobnego tylko w klimacie Bowiego. Nie wiem sam czy to dobrze czy źle. Przecież Weiland może tworzyć zajebiste kawałki we własnym stylu - choćby Divider, Where's the Man, Son, Follow Me itp. itd. Po jaką cholerę te kalki? Gość ma swój styl tylko wszystko mu się miesza i czasem wychodzi to super, a czasem średnio. Do tego jeszcze to gwiazdowanie... W trasie z STP tez jeździł własnym oddzielnym busem i stawił się na dwie próby... Dean DeLeo mówił ostatnio, że sam nie wie czy jest sens zabierać się za kolejną płytę STP bo współpraca z wokalistą będzie ciężka :) Masakra. Radzę panu SW trochę zwolnić (koncerty gra od blisko dwóch lat z krótkimi przerwami), zastanowić się co robi źle i spróbować coś naprawić, a nie przeć do przodu nie rozglądając się na boki... FH czas wpisu: 2008-09-20 15:31:15 |
| 1294 | Moje 1 skojarzenie też z Bowie'm było zwiążane :).. Czerpie od najlepszych :D Slitme czas wpisu: 2008-09-18 17:15:03 |
| 1293 | Dobre te kawałki :) "Missing Cleveland" mocno sentymentalny, a "Paralysis" w klimacie Bowiego. Pewnie jeden z nich pójdzie na pierwszy singiel i będzie teledysk. Dużo dobrego słyszałem o "Big Black Monster" i nie mogę się doczekać jak go wreszcie w całości posłucham hehe. FH czas wpisu: 2008-09-18 15:37:20 |
| 1292 | Dobrze , żeś mnie uwzględniła iż znalazłam bo inaczej mogłabym sie wiesz ... obrazić ;] :D Slitme czas wpisu: 2008-09-18 15:18:09 |
| 1291 | Buhahahaha, wrzuciłam im na forum velvetove, dwa nowe kawałki i nie zauważyłam, że one już tam są, ale wieś, tylko Polaczki mogą zrobić coś takiego :D. Alicja czas wpisu: 2008-09-18 13:24:44 |
| 1290 | Rany, ale jestem podniecona i szczęśliwa, od razu humor mi się poprawił :). Nie mogę się doczekać tej płyty nawet bardziej niż "Mrocznego Rycerza" na DVD :). I niech zagra w końcu w Europie to jadę na bank, czasem trzeba pomóc miłości, bo sama cię nie znajdzie ^^ :D. Alicja czas wpisu: 2008-09-18 13:16:36 |
| 1289 | A Slitme znalazła "Paralysis" :) http://spin.com/articles/exclusive-stream-scott-weiland-paralysis pozytywne :))) Alicja czas wpisu: 2008-09-18 12:56:50 |
| 1288 | Wyciekł pierwszy numer z "Happy in Galoshes" :) Scott Weiland "Missing Cleveland" - http://youtube.pl/watch?v=oCORrT46Nk0 FH czas wpisu: 2008-09-18 08:02:53 |
| 1287 | Pisał , pisał ale potrzebuje forum bo jest tam wiele ciekawych informacji nie zawartych w newsach :).. TEZ POZDRAWIAM :* Slitme czas wpisu: 2008-09-15 03:08:21 |
| 1286 | Ojejciu, Slitme, przecież FH pisał, że forum ciągle się psuje, a poza tym i tak konwersujemy sobie raczej tutaj lub w komentarzach. Mała frekwencja jest na forum ;). A ja chciałam spytać czy może mi ktoś wrzucić mp3 "The Man I Didn't Know", bo mój komp to zgubił, a BearShare nie odnajduje. Ciekawe kiedy w Polsce wyjdzie nowy Weiland :)... Pozdrawiam moją kochaną Slitme :* :) Alicja www.last.fm/user/Alicja87/ gg:214655 czas wpisu: 2008-09-13 21:43:23 |
| 1285 | czemuż to forum nie działa :> ? Slitme czas wpisu: 2008-09-13 05:54:13 |
| 1284 | warash, FH, nie zamulajcie, fani STP są i będą - zawsze, wystarczy spojrzeć na moją ekipę weekendową w pubach :))) alicja czas wpisu: 2008-09-12 19:58:32 |
| 1283 | "slither" na full pizdę, YEAH \m/ alicja czas wpisu: 2008-09-12 19:48:39 |
| 1282 | ciekawa stronka :) --------- Hale stalowe Hale www.konstrukcje-stalowe.stg.pl czas wpisu: 2008-09-03 20:37:56 |
| 1281 | Thx warash za miłe słowa :) Byłoby całkiem sympatycznie móc przewinąć się te kilka, a niedługo kilkanaści lat wstecz, heh. Pzdr. FH czas wpisu: 2008-09-01 17:48:35 |
| 1280 | hej Fuckhead respect za prowadzenie stronki przez taki kaaawał czasu:) dziś już takich fanów nie ma:D takich kapel jak STP też nie:) fajnie było by wrócić do tamtych czasów i obalić jakies winko na torach:) warash czas wpisu: 2008-08-28 20:31:35 |
| 1279 | Uwaga hehe, mam trzy widea, w których występuje Mary i nawet się odzywa, a to rzadkość ;) : http://www.gettyimages.com/Search/Search.aspx?contractUrl=2&language=en-US&family=editorial&p=scott%20weiland&assetType=film&src=quick Alicja www.last.fm/user/alicja87 czas wpisu: 2008-08-22 22:48:16 |
| 1278 | A mówiłam Ci Dorotko! Trzeba było zostać w Polsce, nie znasz dnia ani godziny, ha :P. P.S To dzieło Camel'a :D. FH, dobra decyzja :). Alicja czas wpisu: 2008-08-07 18:11:53 |
| 1277 | ha ha drugie najlepsze :D "Weiland jest mój ..spierdalajcie" ^^ Slitme czas wpisu: 2008-08-07 17:04:02 |
| 1276 | Patrzcie i płońcie z zazdrości :D : http://img216.imageshack.us/img216/2408/12159780ff0.jpg http://img227.imageshack.us/img227/6967/99860460iy2.jpg Alicja czas wpisu: 2008-08-07 17:00:08 |
| 1275 | Hehe, ja się wybieram ;) FH czas wpisu: 2008-08-07 13:25:59 |
| 1274 | Ludzie, idźcie na nowego Batman'a "Mroczny Rycerz" (premiera jutro) i przekonajcie się na własne oczy :D czym jest mistrzowska gra aktora Heath'a Ledger'a (Joker), a mówię Wam kurwa, że nie pożałujecie... Alicja czas wpisu: 2008-08-07 11:55:21 |
| 1273 | Zaglądam tu czasem kochani :P Tak szybko z wami nie skończę :). Slitme czas wpisu: 2008-07-10 22:09:17 |
| 1272 | Ja pierdolę, nie wiem jak tego dokonałam, ale zaliczyłam sesję i to bez żadnej poprawki. Ill, Velvetova wracajta na forum :). Slitme przebywa obecnie w Polsce i nie ma tutaj dostępu do neta, ale gdy wróci do Paryża lub odwiedzi kogoś w domku będzie tu zaglądała. Pozdrowienia :). Alicja czas wpisu: 2008-07-07 13:27:02 |
| 1271 |
| 1270 | Wystarczy zajrzeć do działu Historia ;) - w liceum w Huntington Beach Scott czuł się jak outsider i dopiero gdy założył swój pierwszy zespół bycie outsiderem zaczęło mu odpowiadać - rzucił szkołę średnią (Orange County College) FH czas wpisu: 2008-06-23 14:41:28 |
| 1269 | BTW, czy Scott skończył jakieś studia? Tak z ciekawości pytam? o_O Kurwa, za 10 godzin mam pedagogikę społecznę, Boże dodaj mi sił...ja pierdolę ;((( Alicja czas wpisu: 2008-06-20 02:01:46 |
| 1268 | Bedziem , bedziem.. A Ty pesymistko przestań gadać , że nie pozaliczasz bo jakoś Ci to nie wychodzi :).. Slitme czas wpisu: 2008-06-18 01:30:47 |
| 1267 | FH miszcz :D:* Jak zaliczę sesję (w co marne szanse -_-) to obiecuję nadrobić wszystkie zaległości forumowe :). Slitme już niebawem będziemy chlały gin i gadały o Scott'cie jak za starych, dobrych czasów, ech :))))... :D Alicja www.last.fm/user/Alicja87 czas wpisu: 2008-06-18 00:29:02 |
| 1266 | Trochę to trwało, ale dzisiaj forum wreszcie wróciło. FH czas wpisu: 2008-06-17 20:40:33 |
| 1265 | Na belowempty właśnie coś wspominałaś :D. Slitme czas wpisu: 2008-06-10 21:38:24 |
| 1264 | Znaczy gdzie dokładnie? Kiedyś była całkiem spora i fajna galeria na www.belowempty.com, jednakże zniknęła gdzieś ostatnio. Napisałam mejla do autora strony, zaraz sprawdzę, czy odpowiedział, ale wątpię, bo Polaczkom nikt nie pomaga hahaha... Sorry za mój średnio optymistyczny nastrój, ale sesja wyciąga ze mnie resztki dobrego humoru ^^. Alicja www.last.fm/user/Alicja87/ czas wpisu: 2008-06-07 23:08:50 |
| 1263 | Wydaje mi się , że kiedyś było więcej fot Mary i Scotta.. ? Slitme czas wpisu: 2008-06-05 12:19:03 |
| 1262 | Prawdopodobnie forum wróci wkrótce pod adresem - http://scottweiland.i-fora.net Szczegóły na bieżąco na http://i-fora.net FH czas wpisu: 2008-05-30 15:26:11 |
| 1261 | Forum umarło chyba :D Weiland blondynem ^^ nudzi mu się ? Slitme czas wpisu: 2008-05-26 14:54:57 |