| 451 | Zales: Zal mi dupy nie sciska, bo nie ma po co. Przeciez przy was nawet nie mozna bylo sie wykazac jakakolwiek inwencja. Pomijam to, ze srenie checi mialem. To, ze stronka jest srednio zaawansowana technicznie, to fakt. Robilem takie kolo roku '96, ale wtedy ich nie publikowalem, bo sie wstydzilem (zaznaczam, ze wtedy wiekszosc stron w internecie tak wygladala, a 90% spoleczenstwa uwazala, ze internet to nowoczesny odkurzacz). Dzisiaj stytuacja jest nieco inna. Sa pewne zasady robienia stron. Strona nie moze byc niewielkim punktem na srodku ekranu (a w tym przypadku tak jest - niestety. Zaznaczam, ze wiekszosc ludzi dziala w rozdzielczosci 1024x768). Na dole jest link do mojej bylej strony. Teraz nie dziala (uruchomilem ja tylko na te okolicznosc). Powstala w 2000 roku, tylko po to, zebym dostal 6 z informy w 4 klasie. Fakt, zmienila sie ze 3 razy od tamtej pory, ale tylko graficznie. Strona zrobiona 2 lata temu bije wasza na glowe - technologicznie i jezeli chodzi o design. Stronka jest zajebista i nie jest to moje zdanie. Ogladali ja ludzie z firmy Link Online i uznali ja za swietna stronke o kolarstwie. Dlatego dla nich teraz pracuje. Dam wam kilka linkow do stron muzycznych (Lit: patrz i ucz sie) :
http://www.mtv.com/onair/mtv2/
http://kasiakowalska.pl/
Wiec moze i jestem malym czlowieczkiem, ale jak wydacie plyte i jakis krytyk kiedys napisze, ze to gowno, to tez go nazwijcie malym czlowieczkiem, bo co to za dupek, ktory nic lepszego nie nagral. Pewnie ma drewniane uszy.
Pozdrawiam Lennon priv.ckp.pl/cyklista/stara.htm czas wpisu: 2002-05-30 16:17:42 adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl |
| 450 | nie tylko nudno ...niebezpiecznie nawet - w gówno można się wpakować... załęs czas wpisu: 2002-05-30 15:37:20 adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 449 | (nie latwiej bylo napisac "np."? a nie tak na przyklad...) :D sznurufffka czas wpisu: 2002-05-30 15:01:53 adres wpisu: *.warszawa.sdi.tpnet.pl |
| 448 | lit: w piaskownicy jest nudno... :(
:P sznurufffka czas wpisu: 2002-05-30 15:00:18 adres wpisu: *.warszawa.sdi.tpnet.pl |
| 447 | zosi i sznuruffeczko...myslalysicie o wyjsciu na podworko..na przyklad do piaskownicy?:) lit czas wpisu: 2002-05-30 14:51:39 adres wpisu: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl |
| 446 | o GREJT POMYSŁ!
bedziemy go tak sadystycznie nawalac jak on...!!!! hehehe.. wyżyjesz sie za wszystkie czasy!
no a Załes nie denerfuj sie takimi głupimi uwagami. srtonka jest git poprostu!
inaczej bym tu afkors niewłaziła! :DDD
zoh... czas wpisu: 2002-05-30 14:24:40 adres wpisu: *.elblag.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 445 | qrde, 2 razy to samo... to chyba jakies czarrry... ;) sznurufffka czas wpisu: 2002-05-30 14:22:27 adres wpisu: *.warszawa.sdi.tpnet.pl |
| 444 | oj, nash Załęsik sie wqrzyl :)
a ty Zoska, ej moshe lepiej mojego brata? on sie tak fatalnie dzisiaj czuje, ma kaca... troche powalimy bembenkami i foogole... a ty mi pomozesz, bo wiesh ja sama to ni dam rady... ok? :) sznurufffka czas wpisu: 2002-05-30 14:21:38 adres wpisu: *.warszawa.sdi.tpnet.pl |
| 443 | oj, nash Załęsik sie wqrzyl :)
a ty Zoska, ej moshe lepiej mojego brata? on sie tak fatalnie dzisiaj czuje, ma kaca... troche powalimy bembenkami i foogole... a ty mi pomozesz, bo wiesh ja sama to ni dam rady... ok? :) sznurufffka czas wpisu: 2002-05-30 14:20:53 adres wpisu: *.warszawa.sdi.tpnet.pl |
| 442 | KURWA! LENNON! - przestań się przypierdalać bo sam gówno potrafiłeś zrobić... nie rozumiem takich ludzi...żal Ci dupę ściska czy co?...jakieś ambicje niezaspokojone?... jak Ci się nie podoba to po prostu nie wchodź i oszczędź nam swoich kretyńskich uwag!... normalnie wkurwiłeś mnie na maxa!
... jeszcze bym rozumiał gdybyś sam robił najbardziej genialne strony świata... szkoda gadać - maleńki człowieczek z Ciebie wychodzi i tyle...
amen załęs www.dustblow.prv.pl czas wpisu: 2002-05-30 14:14:55 adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 441 | no niewiem... emmm... może moja lalka?
albo misiek jakiś???
o!
albo zosia-mój kot!
ona lubo osirą jazde! :DDD
heheheh.. zosia. czas wpisu: 2002-05-30 14:12:45 adres wpisu: *.elblag.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 440 | hihii.. a jaki ma kolor ten kecaP? zośka :) czas wpisu: 2002-05-30 14:09:39 adres wpisu: *.elblag.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 439 | no, a kto bedzie pacjentem? sznurufffka czas wpisu: 2002-05-30 14:08:32 adres wpisu: *.warszawa.sdi.tpnet.pl |
| 438 | qrde upapralam sie keczapem... ych... sznurufffka czas wpisu: 2002-05-30 14:08:03 adres wpisu: *.warszawa.sdi.tpnet.pl |
| 437 | oki to ja bede kierowca kajetki dobra?
bo ja umiem szybko jeżdzić!!!! hehehee... zosia... czas wpisu: 2002-05-30 14:07:43 adres wpisu: *.elblag.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 436 | w pogotowie? ok, ale ja jestem doktorowa, bo ja jush duzo wiem na temat chorob i foogole, sama sie przekonash :P sznurufffka czas wpisu: 2002-05-30 14:05:59 adres wpisu: *.warszawa.sdi.tpnet.pl |
| 435 | heh, no ja tez wlasnie, nie ma to jak kawa o poranku...:)a zaraz mnie czeka kucie pieprzonego polskiego jeszcze...:( lit czas wpisu: 2002-05-30 14:05:21 adres wpisu: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl |
| 434 | co jest , wszyscy sypia kwiatki na procesji ? Ja pije sobie poranna kawke o 2 w poludnie...:)
malko czas wpisu: 2002-05-30 14:03:30 adres wpisu: 10.101.1.* przez *.kom-net.pl |
| 433 | Zoska... ech... Lit - to napewno nie jest babcią :) sznurufffka czas wpisu: 2002-05-30 14:03:09 adres wpisu: *.warszawa.sdi.tpnet.pl |
| 432 | moj adres: [email protected]
:) sonia do milvy czas wpisu: 2002-05-30 13:57:31 adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl |
| 431 | heh..raczej
ja na sniadanie mam obiad.... lit czas wpisu: 2002-05-30 13:41:26 adres wpisu: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl |
| 430 | dopiero jestem po sniadaniu , bo wczoraj byla wyjatkowo aktywna noc :) malko czas wpisu: 2002-05-30 13:25:42 adres wpisu: 10.101.1.* przez *.kom-net.pl |
| 429 | tak tak sznuruuufecko!
pobawimy sie w ciuchcie a potem w kajetke pogotofia!!!! hehehee... ale mam jazde... fiu ifu! zosia... czas wpisu: 2002-05-30 13:16:00 adres wpisu: *.elblag.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 428 | nuuuuuudno mi.....
u ujeeeaaa... zosia... czas wpisu: 2002-05-30 13:12:10 adres wpisu: *.elblag.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 427 | babcia lich..? zosia... czas wpisu: 2002-05-30 13:03:50 adres wpisu: *.elblag.cvx.ppp.tpnet.pl |