Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Bla bla bla :) Właściciel księgi: Dust Blow

W księdze jest 4301 wpisów.

Jesteś 149791 osobą oglądającą tę księgę.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

451
Zales: Zal mi dupy nie sciska, bo nie ma po co. Przeciez przy was nawet nie mozna bylo sie wykazac jakakolwiek inwencja. Pomijam to, ze srenie checi mialem. To, ze stronka jest srednio zaawansowana technicznie, to fakt. Robilem takie kolo roku '96, ale wtedy ich nie publikowalem, bo sie wstydzilem (zaznaczam, ze wtedy wiekszosc stron w internecie tak wygladala, a 90% spoleczenstwa uwazala, ze internet to nowoczesny odkurzacz). Dzisiaj stytuacja jest nieco inna. Sa pewne zasady robienia stron. Strona nie moze byc niewielkim punktem na srodku ekranu (a w tym przypadku tak jest - niestety. Zaznaczam, ze wiekszosc ludzi dziala w rozdzielczosci 1024x768). Na dole jest link do mojej bylej strony. Teraz nie dziala (uruchomilem ja tylko na te okolicznosc). Powstala w 2000 roku, tylko po to, zebym dostal 6 z informy w 4 klasie. Fakt, zmienila sie ze 3 razy od tamtej pory, ale tylko graficznie. Strona zrobiona 2 lata temu bije wasza na glowe - technologicznie i jezeli chodzi o design. Stronka jest zajebista i nie jest to moje zdanie. Ogladali ja ludzie z firmy Link Online i uznali ja za swietna stronke o kolarstwie. Dlatego dla nich teraz pracuje. Dam wam kilka linkow do stron muzycznych (Lit: patrz i ucz sie) : http://www.mtv.com/onair/mtv2/ http://kasiakowalska.pl/ Wiec moze i jestem malym czlowieczkiem, ale jak wydacie plyte i jakis krytyk kiedys napisze, ze to gowno, to tez go nazwijcie malym czlowieczkiem, bo co to za dupek, ktory nic lepszego nie nagral. Pewnie ma drewniane uszy. Pozdrawiam
Lennon

priv.ckp.pl/cyklista/stara.htm
czas wpisu: 2002-05-30 16:17:42
adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl

450
nie tylko nudno ...niebezpiecznie nawet - w gówno można się wpakować...
załęs

czas wpisu: 2002-05-30 15:37:20
adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl

449
(nie latwiej bylo napisac "np."? a nie tak na przyklad...) :D
sznurufffka

czas wpisu: 2002-05-30 15:01:53
adres wpisu: *.warszawa.sdi.tpnet.pl

448
lit: w piaskownicy jest nudno... :( :P
sznurufffka

czas wpisu: 2002-05-30 15:00:18
adres wpisu: *.warszawa.sdi.tpnet.pl

447
zosi i sznuruffeczko...myslalysicie o wyjsciu na podworko..na przyklad do piaskownicy?:)
lit

czas wpisu: 2002-05-30 14:51:39
adres wpisu: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl

446
o GREJT POMYSŁ! bedziemy go tak sadystycznie nawalac jak on...!!!! hehehe.. wyżyjesz sie za wszystkie czasy! no a Załes nie denerfuj sie takimi głupimi uwagami. srtonka jest git poprostu! inaczej bym tu afkors niewłaziła! :DDD
zoh...

czas wpisu: 2002-05-30 14:24:40
adres wpisu: *.elblag.cvx.ppp.tpnet.pl

445
qrde, 2 razy to samo... to chyba jakies czarrry... ;)
sznurufffka

czas wpisu: 2002-05-30 14:22:27
adres wpisu: *.warszawa.sdi.tpnet.pl

444
oj, nash Załęsik sie wqrzyl :) a ty Zoska, ej moshe lepiej mojego brata? on sie tak fatalnie dzisiaj czuje, ma kaca... troche powalimy bembenkami i foogole... a ty mi pomozesz, bo wiesh ja sama to ni dam rady... ok? :)
sznurufffka

czas wpisu: 2002-05-30 14:21:38
adres wpisu: *.warszawa.sdi.tpnet.pl

443
oj, nash Załęsik sie wqrzyl :) a ty Zoska, ej moshe lepiej mojego brata? on sie tak fatalnie dzisiaj czuje, ma kaca... troche powalimy bembenkami i foogole... a ty mi pomozesz, bo wiesh ja sama to ni dam rady... ok? :)
sznurufffka

czas wpisu: 2002-05-30 14:20:53
adres wpisu: *.warszawa.sdi.tpnet.pl

442
KURWA! LENNON! - przestań się przypierdalać bo sam gówno potrafiłeś zrobić... nie rozumiem takich ludzi...żal Ci dupę ściska czy co?...jakieś ambicje niezaspokojone?... jak Ci się nie podoba to po prostu nie wchodź i oszczędź nam swoich kretyńskich uwag!... normalnie wkurwiłeś mnie na maxa! ... jeszcze bym rozumiał gdybyś sam robił najbardziej genialne strony świata... szkoda gadać - maleńki człowieczek z Ciebie wychodzi i tyle... amen
załęs

www.dustblow.prv.pl
czas wpisu: 2002-05-30 14:14:55
adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl

441
no niewiem... emmm... może moja lalka? albo misiek jakiś??? o! albo zosia-mój kot! ona lubo osirą jazde! :DDD heheheh..
zosia.

czas wpisu: 2002-05-30 14:12:45
adres wpisu: *.elblag.cvx.ppp.tpnet.pl

440
hihii.. a jaki ma kolor ten kecaP?
zośka :)

czas wpisu: 2002-05-30 14:09:39
adres wpisu: *.elblag.cvx.ppp.tpnet.pl

439
no, a kto bedzie pacjentem?
sznurufffka

czas wpisu: 2002-05-30 14:08:32
adres wpisu: *.warszawa.sdi.tpnet.pl

438
qrde upapralam sie keczapem... ych...
sznurufffka

czas wpisu: 2002-05-30 14:08:03
adres wpisu: *.warszawa.sdi.tpnet.pl

437
oki to ja bede kierowca kajetki dobra? bo ja umiem szybko jeżdzić!!!! hehehee...
zosia...

czas wpisu: 2002-05-30 14:07:43
adres wpisu: *.elblag.cvx.ppp.tpnet.pl

436
w pogotowie? ok, ale ja jestem doktorowa, bo ja jush duzo wiem na temat chorob i foogole, sama sie przekonash :P
sznurufffka

czas wpisu: 2002-05-30 14:05:59
adres wpisu: *.warszawa.sdi.tpnet.pl

435
heh, no ja tez wlasnie, nie ma to jak kawa o poranku...:)a zaraz mnie czeka kucie pieprzonego polskiego jeszcze...:(
lit

czas wpisu: 2002-05-30 14:05:21
adres wpisu: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl

434
co jest , wszyscy sypia kwiatki na procesji ? Ja pije sobie poranna kawke o 2 w poludnie...:)
malko

czas wpisu: 2002-05-30 14:03:30
adres wpisu: 10.101.1.* przez *.kom-net.pl

433
Zoska... ech... Lit - to napewno nie jest babcią :)
sznurufffka

czas wpisu: 2002-05-30 14:03:09
adres wpisu: *.warszawa.sdi.tpnet.pl

432
moj adres: [email protected] :)
sonia do milvy

czas wpisu: 2002-05-30 13:57:31
adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl

431
heh..raczej ja na sniadanie mam obiad....
lit

czas wpisu: 2002-05-30 13:41:26
adres wpisu: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl

430
dopiero jestem po sniadaniu , bo wczoraj byla wyjatkowo aktywna noc :)
malko

czas wpisu: 2002-05-30 13:25:42
adres wpisu: 10.101.1.* przez *.kom-net.pl

429
tak tak sznuruuufecko! pobawimy sie w ciuchcie a potem w kajetke pogotofia!!!! hehehee... ale mam jazde... fiu ifu!
zosia...

czas wpisu: 2002-05-30 13:16:00
adres wpisu: *.elblag.cvx.ppp.tpnet.pl

428
nuuuuuudno mi..... u ujeeeaaa...
zosia...

czas wpisu: 2002-05-30 13:12:10
adres wpisu: *.elblag.cvx.ppp.tpnet.pl

427
babcia lich..?
zosia...

czas wpisu: 2002-05-30 13:03:50
adres wpisu: *.elblag.cvx.ppp.tpnet.pl

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!