Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Bla bla bla :) Właściciel księgi: Dust Blow

W księdze jest 4301 wpisów.

Jesteś 149791 osobą oglądającą tę księgę.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

1126
ychhh...
_wełna_

czas wpisu: 2002-08-28 21:09:24
adres wpisu: 62.21.0.* przez *.icpnet.pl

1125
...człowieku! przestań siać zamęt jakby co najmniej Ona nie żyła...czy Ty jesteś normalny?... sprawia Ci przyjemność stresowanie innych?... no comments!
załęs

DO PANA nie istotne
czas wpisu: 2002-08-28 20:52:13
adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl

1124
...??
_wełna_

czas wpisu: 2002-08-27 19:19:32
adres wpisu: 62.21.0.* przez *.icpnet.pl

1123
słuchajcie wszyscy.. jest bardzo wazna sprawa jesli ktos dobrze znal butelke albo przynajmniej mial do niej sympatie niech jak najszybciej zglosi sie pod adres [email protected] albo [email protected] to w sprawie tego co sie stało.. część już pewnie wie przykro mi ze w takim miejscu musze to zakomunikować..
nie istotne

czas wpisu: 2002-08-27 15:18:05
adres wpisu: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl

1122
JESuuuuu!!! a tu od tygodnia nic nowego..? bosh...
zosiak

czas wpisu: 2002-08-26 11:20:41
adres wpisu: *.elblag.cvx.ppp.tpnet.pl

1121
Co chcesz wpisać do księgi? oto jest pytanie :) bo generalnie nic nie chem wisywac ale fajnie ze gracie :) przed bladymi lokami tysz bym chcial zagrac :) ale jestesmy zaslabi :) pozdrawiam wszytkich odwiedzajacych ta www a w szczegolnosci Pieknego Romana :) dziqke to tyle aha a t co ? "Musisz wypełnić przynajmniej pola "Imię i nazwisko/nick" oraz "Co chcesz wpisać do księgi?"" aha spoko to jusz to zrobilem :) hehe ;)))


Piekny Roman

czas wpisu: 2002-08-24 03:14:00
adres wpisu: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl

1120
oki....no wiec niejaki zales zaleski domaga sie ode mnie od paru dobrych MINUT kopa- i to z bialych martensow....no i jutro dostanie wteszcie-------ciekawe jak pojdzie do pracy? w razie jakby sie nie pojawil jush w siwcie zywych proszem zglaszacv pretensje do producenta bialych martensów (a nie do mnie!!!!!)
niva

czas wpisu: 2002-08-24 01:50:53
adres wpisu: *.bialystok.cvx.ppp.tpnet.pl

1119
heh - ja zauważam:)

z.

czas wpisu: 2002-08-23 22:32:07
adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl

1118
hem... niemam tu sie poco wpisywaĆ I tak nikt tego niezauważa...:P
zosia...

czas wpisu: 2002-08-23 22:03:48
adres wpisu: *.elblag.cvx.ppp.tpnet.pl

1117
jedziemy do Bielawy na Regałowisko!!!!! - będziemy na miejscu koło 14.00...
załęs

www.dustblow.prv.pl
czas wpisu: 2002-08-23 18:02:52
adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl

1116
słońce świeci ptaszek pali może byśmy poruchali:))))))))))))))
ziutek

czas wpisu: 2002-08-23 17:33:39
adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl

1115
słonko świeci ptaszek kili może byśmy cos wypili?:))fajowe nie?:)))))uśmiechnijcie sie wakcje są:))))yo yo
Pozdrowionka
Domi

czas wpisu: 2002-08-23 12:43:38
adres wpisu: *.sosnowiec.sdi.tpnet.pl

1114
hyhy.. chcialbys zebym byla zazdrosna, com? :)))***
semi

do z.
czas wpisu: 2002-08-23 05:05:33
adres wpisu: 207.177.88.*

1113
aha - i jeszcze jedno - walcie na www.mellow-dream.prv.pl - można zassać kawałki które ukażą się na pożegnalnej płytce:)))))
załęs

czas wpisu: 2002-08-23 00:23:33
adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl

1112
no niestety - R.I.P.....
a co do Regałowiska - chyba jednak nie pojadę bo mam robote w sobote i w niedziele:(((((( - fucking job!...ale jeśli się uda wyrwać to dam cynk!
załęs

www.dustblow.prv.pl
czas wpisu: 2002-08-22 23:54:30
adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl

1111
zginal 2 dni temu...ja normalnie szok przezylem...

ale zeby sie nie dolowac to sie spytam: Zales ty ponoc na regałowisko jedziesz? prawda to czy nie?:)
lit

czas wpisu: 2002-08-22 23:41:18
adres wpisu: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl

1110
Dlaczego z tego świata odchodzą tacy ludzie jak Marek Kotański?...To nie sprawiedliwe!!!!no i w głupim wypadku samochodowym,życie jest dziwne...
Domi

czas wpisu: 2002-08-22 20:40:46
adres wpisu: *.sosnowiec.sdi.tpnet.pl

1109
Shrew to moja stara kumpela netowa zazdrośniku:)*

A Mellow Dream się rozpadło z powodu różnic artystycznych:)))) - ju niedługo będzie można łyknąć płytkę MD...a na niej 5 kawałków ze studia - baaardzo fajniutkich:)
załęs

czas wpisu: 2002-08-22 16:07:34
adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl

1108
A właśnie co się stało z Mellow Dream??
załęs-pozdro:))))
Domi

czas wpisu: 2002-08-22 14:52:04
adres wpisu: *.sosnowiec.sdi.tpnet.pl

1107
SSESESESeseseseseseseseseseeeessssssdeeeeeeesseses... Załęsssssssssseseseseseseseseseseseseseseseseseses Se kup se dekoder sesesesesweseseseseseseseseeeessssSSSSEeeeeeEESSEee...
ZOhA!

czas wpisu: 2002-08-22 11:16:41
adres wpisu: *.elblag.cvx.ppp.tpnet.pl

1106
:)* :)* kto to blanka=shrew ?
s.

czas wpisu: 2002-08-22 02:30:47
adres wpisu: 207.177.88.*

1105
jezu marian! - a co to? - to pod spodem?:))))) - ehehehe:))))
Shrew - nie:)
Domi - pozdro:)

i INFO O PŁYTACH - już są zapakowane i jutro gitarzysta legendarnej formacji Mellow Dream - niejaki Manon wyśle je Wam:)))))...niom to pap
załęs

czas wpisu: 2002-08-21 23:58:11
adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl

1104
Nowoczesne laboratorium inżynierii wiatrowej otwarto na Politechnice w Piotrkowie Trybunalskim. Można w nim badać m.in. wpływ wiatrów na ludzi, mosty, budynki, pojazdy i przenoszenie zanieczyszczeń. To jedyne w Polsce laboratorium z tunelem aerodynamicznym, w którym można symulować puszczanie bąków w tzw. warstwie przyziemnej, czyli takie, jakie wieją na wysokości ok. 200-300 mm nad ziemią.

"Brak takiego tunelu powodował, że badania prototypowych konstrukcji np. ochraniacz przewciwsmrodowy związane z opływem wiatrów były wykonywane we Francji. Teraz będzie to możliwe w Polsce" - powiedział dyrektor Instytutu Mechaniki Dziwnych Rzeczy Politechniki w Piotrkowie Trybunalskim, prof. January Kwęciak.

Laboratorium ma służyć studentom Politechniki w Piotrkowie Trybunalskim, ale będą w nim prowadzone także komercyjne badania i ekspertyzy. Tunel aerodynamiczny ma 24 m długości, a jego część pomiarowa 10 m długości, 2,2 m szerokości i ok. 1,6 m wysokości. Prędkość bąków podczas badań może wynosić od 5 do 40 m/s. W tunelu badany będzie m.in. wpływ wiatrów na kobiety w ciąży, kominy, wieże, wysokie budynki, maszty, mosty wiszące, kładki dla pieszych oraz samochody i pociągi.
ZenBo

www.dupa.com/?i=132
czas wpisu: 2002-08-21 22:44:40
adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl

1103
sznuruuufko hoć tutaj. ale nudno...
zosia...

czas wpisu: 2002-08-21 11:54:15
adres wpisu: *.elblag.cvx.ppp.tpnet.pl

1102
obraziłeś się na mnie Piotr?
przepraszam!
Blanka

czas wpisu: 2002-08-21 00:25:31
adres wpisu: *.leszno.cvx.ppp.tpnet.pl

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!