Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Bla bla bla :) Właściciel księgi: Dust Blow

W księdze jest 4301 wpisów.

Jesteś 149791 osobą oglądającą tę księgę.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

1626
spoko, zjebaliśmy, i sobie poszliśmy


i juz kurwa nigdy nie zagramy jako ostatni
robert

!
czas wpisu: 2002-11-23 09:08:24
adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl

1625
Przepraszam chłopaki, że zawiedliśmy. No cóż...takie życie. Mam nadzieję, że zagramy jeszcze kiedyś wspólny koncert...A Wam gratuluję udanego występu. Choć nie zostałem do samego końca, to słyszałem Was sporo i jak zwykle zresztą zagraliście fajny koncert. Pozdrówka.
żółw

www.jnj.prv.pl
czas wpisu: 2002-11-23 01:00:51
adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl

1624
Zapewne sobie teraz gracie koncerta fajnego... Wszyscy sie dobrze bawia. Z naglych przyczyn musialam stamtad doslownie uciec.
Zales- nie pozdrawiaj juz wiecej pana wiesz ktorego.
Robert- sorry, ze zawiodlam, moze nastepnym razem.
Trzymta sie ludzie.
modlishka

czas wpisu: 2002-11-22 23:34:38
adres wpisu: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl

1623
siemanko brudasy co tam ciekawego? my cholera koncert musimy niestety przełożyć bo davidek w szpitalu, wyrostek mu wycinają to pewnie przez tą pite co u was na dworcu jedliśmy...:)
Żaba

czas wpisu: 2002-11-22 22:15:21
adres wpisu: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl

1622
zapewne będą sławniejsi
LiT

czas wpisu: 2002-11-22 17:13:37
adres wpisu: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl

1621
Zajebista MUZA !!!!!! Zajebisty ZESPOL
Zycze wam wszystkiego najlepszego !!!!
Mam nadzieje, ze bedziecie tak slawni jak np. NIRVANA :)))

BuRY

czas wpisu: 2002-11-22 17:08:25
adres wpisu: *.e-nterart.pl

1620
o jchyba nie - dzisiaj gramy nasz ostatni koncert w tym roku.... - może w lutym coś się skręci:)
załęs

czas wpisu: 2002-11-22 12:14:59
adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl

1619
Pozdrowienia od Czterech przy nadziei. Szykuje sie moze jakies granie w polowie grudnia? Chcielibysmy sie podpiąc a nie mamy wtyczek...
górnik

www.4pn.prv.pl
czas wpisu: 2002-11-22 12:11:34
adres wpisu: *.trzebnica.sdi.tpnet.pl

1618
to nie gramy:))) - ehehehe:) - załatwiaj coś na styczeń:)) - przyjeżdżamy:)

załęs

www.dustblow.prv.pl
czas wpisu: 2002-11-22 00:37:42
adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl

1617
WałęsA ;PP ;D
niuniaa

czas wpisu: 2002-11-21 20:54:39
adres wpisu: *.elblag.dialog.net.pl

1616
Wałęs my tam zadowoleni z Ezodusa jestesmy!, a wy odrazu chcecie grac w najlepszym Szczecinskim klubie...sluchaj nie wyjdzie...Słowianin nie te progi sami raz tam tylok gralismy z warszawska kapela Plateau, ciezko tam sie dostac a wynajecie sali(ale juz masz wsztsko wliczone wraz z akustykiem) 700 zloty...a watpie zeby sie zwrocilo jakbysm grali tylko my, bo ludzie np nas maja 2 razy w miechu za darmo:)...albo za malutko:)
David

www.INSULT.prv.pl
czas wpisu: 2002-11-21 20:25:39
adres wpisu: *.szczecin.sdi.tpnet.pl

1615
Tak, otrzymałem, ale sporo później. Widocznie w ten sposób też nie dochodzi dość szybko :-). Ech...w piątek koncert. Będzie spoko. Mam nadzieję. Pozdrawiam.
żółw

www.jnj.prv.pl
czas wpisu: 2002-11-20 20:27:44
adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl

1614
Żółw - na maila odpisałem rano więc nie wiem jakim cudem jeszcze nie masz odpowiedzi:)))

Insult - Wy wiecie gdzie chcemy zagrać:)))) - :))))))))

Ja - łoże wspólne lecz przytulne:))) - maila dawaj bo zabiję!!!!!!!!
załęs

www.dustblow.prv.pl
czas wpisu: 2002-11-20 00:07:20
adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl

1613
UWAGA KONCERT 27.11.2002 PIWNICA PUB(SZCZECIN:), zagra oczywiscie INSULT:), jak dla was wjazd to 27,38 zł w jedna strone do Szczecina +piwno w pubie zapraszam!:)...ZAŁĘS MÓWCIE KIEDY CHCECIE WPADAĆ TO POGRAMY W SZCZECINIE! narazka!!!
David

www.INSULT.prv.pl
czas wpisu: 2002-11-19 21:28:08
adres wpisu: *.szczecin.sdi.tpnet.pl

1612
Załęs, mam pytanie. Czy ten koncert w sobotę to pewna sprawa? I kto zagra? No i o której... Napisałem maila, ale nie odpisałeś. Pozdrówka.
żółw

www.jnj.prv.pl
czas wpisu: 2002-11-19 20:38:49
adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl

1611
linku jeszcze nie ma bo webmaster jest głupim debilem i sie opierdala.
LiT

czas wpisu: 2002-11-19 18:54:09
adres wpisu: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl

1610
Załęs a dzie link do spo... y znaczy sie 2 pedalow (dzejson & dzejson).wy macie u nich to i u was raz ma sie pojawic!!!! :))))))))))))
PorTiLLo

czas wpisu: 2002-11-19 18:16:59
adres wpisu: 62.233.144.*

1609
Mordek, a lubisz Kat'a?
ja

czas wpisu: 2002-11-19 11:23:13
adres wpisu: *.wloszakowice.sdi.tpnet.pl

1608
zapisałam sie do fanklubu! ;DD =P
niunia

czas wpisu: 2002-11-18 21:18:36
adres wpisu: *.elblag.dialog.net.pl

1607
Angel - masz maila z namiarami:)
Lit - a Ty zamiast konkursy robić to do roboty się weź buraku - LINKI!!!!:))))))))
załęs

czas wpisu: 2002-11-18 20:47:45
adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl

1606
Hej.
Gdzie mozna zlapac do was [zespolu] kontakt? mam pewna sprawe - dosc wazna... (;
Ad'Ghe'Rheia

muzyka.gildia.com
czas wpisu: 2002-11-18 20:32:51
adres wpisu: *.dialup.medianet.pl

1605
uuuh jak mnie tu dawno nie było wiec moge sie uznawac za nowom ;P
i znam odpowiedz,.. ale jej tu nie ma, no jak to sie stao?!
bo Andrzej Lepper ;PP
niunia;)

czas wpisu: 2002-11-18 19:38:11
adres wpisu: *.elblag.dialog.net.pl

1604
może następny konkurs:) kto jest wokalistą justblow:
a. - Lech Wałęsa
b. - Struś PędziWiatr
c. - Martyna Wojciechowska
d. - Zeniu Pereszczako
Nagroda będzie oczywiscie...ale to w sumie nie ważne bo nikt i tak nie zgadnie.
LiT

www.sinch.433.prv.pl
czas wpisu: 2002-11-18 19:23:32
adres wpisu: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl

1603
Acha i jeszcze jedno...nie chcem żebyście się poróżnili między sobą..;)...jesteście świetni jako zespół w całości i do tego vocal jest extra..na razie nie mam kasy ale z pewnością kupie sobie Waszą płytke...kompozycje są bardzo dobre...słucham sobie na okrągło i Was kopiuje;)...i sie dziwie dlaczego tak swietnego zespołu nie moge jeszcze w empiku znależć...za ta są inne ścierwa za przeproszeniem.....jesli moge to będe tu wpadał co jakiś czas....
Piotrek U.

www.sellout.of.pl
czas wpisu: 2002-11-18 18:47:30
adres wpisu: 10.2.1.* przez *.elb.vectranet.pl

1602
hie,hie:))
załęs ( zarumieniony zdeczko )

czas wpisu: 2002-11-18 11:06:18
adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi


Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!