Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Bla bla bla :) Właściciel księgi: Dust Blow

W księdze jest 4301 wpisów.

Jesteś 149791 osobą oglądającą tę księgę.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

2775
Jakby to delikatnie powiedzieć... Wczorajszy koncert był chyba muzycznie najsłabszy z wszystkich, na których byłam. Do tego mam dwa siniaki na ręce i trzy na nodze dzięki wspaniałym panom, co tak pięknie się pchali. I mam zwichniętą lewą rękę, nie mogę grać na gitarze i z ledwością piszę na kompie.
W ramach protestu nie idę na następny koncert!:)
Pozdrawiam..
modlishka

www.fromthere.republika.pl ;)
czas wpisu: 2003-06-29 12:48:50
adres wpisu: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl

2774
byyłooo suuuper :) jak zawsze graliście zajebiście...pozdrawiam Dust Blow...Out Of Mind więcej koncertów więcej koncertów :-)! (fajnie sie wczoraj z wami piło :D)pozdrawiam Out Of Mind...poznałam wczoraj duuużo ludzi POZDRAWIAM ICH!! :))) do 6 lipca pa :P
Renata

czas wpisu: 2003-06-29 10:27:23
adres wpisu: *.gaj.lanet.wroc.pl

2773
mi sie wczoraj podobalo i w pogu skrecilem noge teraz jak ja bede gral na gitarze, bede rekami sie musial nauczyc buuu...out of mind tez swietny koncercik
pozatym pozdrowionka dla wszystkich!! Roślinki,Mareczka,Clauduni kochanej;P, Hani i Załesika z Miećką Ropsonkiem i Paweczkiem no i "zachaftowanej" Marci:) i wszytskich innych!!! dozo:) 6 lipca w zlotej rurce bye! znaczy sie strzała jak to mowicie:)
David (Insult)

www.insult.prv.pl
czas wpisu: 2003-06-29 07:41:14
adres wpisu: *.szczecin.sdi.tpnet.pl

2772
i po koncercie...:DDDD ale była rozpierducha :P na Waszych koncertach nie da sie siedzieć spokojnie :P i tak ma być !! :)))))
Asia-polly :))

czas wpisu: 2003-06-29 00:41:43
adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl

2771
robson ty nie pierdol ze sie rozjezdzacie na 28 sirpnia widze was w namyslowie i nie ma innej mozliwosci aby bylo inaczej ,rozumiesz!
sanity

www.rivendell.muzyka.pl
czas wpisu: 2003-06-28 22:59:21
adres wpisu: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl

2770
może wpadnę z Miśkiem, mam nadzieje, że będzie mu sie chciało pupsko ruszyć :P (musi w końcu Was poznać :))
polly

czas wpisu: 2003-06-28 12:46:24
adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl

2769
Pozdrowienia z Elbląga ......nic nie szkodzi.....
Piotrek

czas wpisu: 2003-06-28 01:13:46
adres wpisu: 80.48.86.* przez *.elb.vectranet.pl

2768
Tobie to się zawsze rozjeżdża:)
dozo jutro - o której tam będziecie?
załęs

www.dustblow.prv.pl
czas wpisu: 2003-06-28 00:26:38
adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl

2767
z koncertem to bez problemu!
tylko nie wiem czy w wakacje bo wtedy się rozjezdzamy ale napewno po listopadzie
hej
!
roposon(robert)

czas wpisu: 2003-06-27 18:18:27
adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl

2766
Hej. A ja bylem na waszym koncercie pierwszym w Madnessie i potem mi Beata miala mowic jak bedziecie cos grac i lipa - wcale mi nie mowi. A wpadl bym :)

temczasem sam sobie skrecilem kapele, choc gramy lzejszom muzyczke - mysmy by chcieli zeby to byl jazz ale wychodzi nam rock :)

W kazdym razie dlubiemy sobie powolutku i mamy juz piec kawalkow, to jakbyscie kiedys poczebowali suportu, to wiecie :PP
Tomek O. kolega Beaty L. :P

nie ma
czas wpisu: 2003-06-26 18:08:11
adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl

2765
shrew...nie zapomnę...
Mordek

czas wpisu: 2003-06-26 02:48:51
adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl

2764
ja już myślałem załęs, że odmawiasz nam zagrania razem w Złotej, a to tylko wypowiedź skierowana do kolegi z madnessu... do zobaczenia w sobotę
paluch

czas wpisu: 2003-06-25 23:14:46
adres wpisu: *.dtvk.tpnet.pl

2763
dawno mnie tu nie było....;) pozdrowienia.
100kro.

czas wpisu: 2003-06-25 22:56:26
adres wpisu: 172.16.201.* przez *.zigzag.pl

2762
święte słowa, tam nie wpuszczaja nie pełnoletnich :((((( nie to co w rurze :P
polly

czas wpisu: 2003-06-25 22:19:08
adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl

2761
Wielkie dzięki za zaproszenie nas na koncert, ale niestety musimy odmówić. Nie darzymy zbytnią sympatią tego klubu i nie gramy tam. Mimo to jeszcze raz dzięki.
Pozdrowienia dla całego Grimond.

załęs

czas wpisu: 2003-06-25 21:42:20
adres wpisu: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl

2760
czyli gracie w sobotę?

KRAKEN

czas wpisu: 2003-06-24 22:45:31
adres wpisu: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl

2759
Witajcie!!! Tu gitarzysta wrocławskiej heavy metalowej kapeli Grimond. Jesli chcecie zagrac z nami koncert w klubie Madness 11.07.03 to dajcie znac jak najszybciej. Jutro robimy plakaty!!! Szczegoly znajdziecie w e-mailu ode mnie!!! Prosze o jak najszybsza odpowiedz! Nara!
Tomek

www.grimond.com
czas wpisu: 2003-06-24 21:12:43
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2758
ale suuuuppppppeeeeeeeerrrrrrrr!!!!!!!! już sie nie mogę doczekać!!!!!!!:DDDDDDDDDDDDDDDD
asia-polly :)))

czas wpisu: 2003-06-24 20:15:41
adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl

2757
dzisiaj zadzwonie do złotej rury i będę rozmawiał o Was czy możecie zagrać w sobotę, ale nie sądzę żeby były jakieś problemy. dam znać przez pawka
paluch

czas wpisu: 2003-06-24 16:21:25
adres wpisu: *.dtvk.tpnet.pl

2756
taaaaaaakkkkkk !!!!!!! :D :P
Renia

czas wpisu: 2003-06-24 15:29:54
adres wpisu: *.gaj.lanet.wroc.pl

2755
właśnie gramy 28 czy nie?
roposon

czas wpisu: 2003-06-24 14:42:16
adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl

2754
JEEESSSSSSSUUUUUUUU. no zobatrzcie(uklon dla profesor Klimaszewskiej)!jade w koncu do wrocka a tu zadnych interesujacych koncertow. normalnie jak zobacze jakiegos ZALESIA na ulicy to caly nie wroci :[. i tak was kocham DUST BLOW :D . jade do wrocckaaa jejejejejejeje. 26.06-moj wielki dzien!!
nameless_girl znana tez jako DARK_FLOWER

czas wpisu: 2003-06-23 16:29:35
adres wpisu: *.lomza.sdi.tpnet.pl

2753
eeeee....to nie byłam ja, jakby co ;-)

(buhehe Załęs - właśnie wczoraj uratowałam tą koszule Twoją, bo moja rodzicielka chciała ją na szmaty wyrzucić ;-P ) Kiedyś Ci ją napewno oddam ;-)

phi
polly

czas wpisu: 2003-06-22 11:13:48
adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl

2752
płytkę oczywiście kcem dostać z rączki do rączki :P bo na koncercie zabrakło :((((((((( przywieść tylko trzy sztuki..?? nie ładnie, nie ładnie przy tak dużej ilości fanów :P
polly

czas wpisu: 2003-06-22 02:03:20
adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl

2751
ha!!! troszkę sie spoźniłam, bo mineło dużo czasu od koncertu :P ale i tak baaaardzo dobrze go pamietam i naprawde było świeeeeeeeeetnie :DDDD co za klimacik :P nigdy tego koncertu nie zapomnę :DDD co do warkoczyków to też je robiłam :P a jeżeli sie rozpadły to zawsze moża poprawić :P szkoda, ze nie zagraliście 16 w moje urodzinki...:((( no ale trudno, może w przyszłym roku...:DDD 28.06 tez cos ma byc w Rurze także napewno tam nas spotkacie :P dobra ja kończę bo sie rozpisałam ;))) co tu wiecej mówić....grajcie tak dalej, i życzę Wam, żebyście byli bardziej sławni, bo to chyba najwazniejsze :)) pozdrawiam wszystkich papa :))0 P.S. Ja kcem Waszą płytkę z autografem oczywiście :P
polly

czas wpisu: 2003-06-22 01:58:55
adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!