Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Pierwszy sekretarz

W księdze jest 30740 wpisów.

Jesteś 914970 osobą oglądającą tę księgę.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

23200
Wałęsa zareagował w swoim stylu literackim. Przemówił ze Stanów Zjednoczonych, gdzie przebywa i stwierdził, że Kaczyński powinien zostać usunięty z urzędu za słowa: "Wałęsa był agentem o pseudonimie Bolek". „- Czytałem wypowiedź o „Bolku” Prezydenta Kaczyńskiego i muszę powiedzieć, że to nie mieści się w głowie, przybliżenie normalnej. W obliczu faktów, prawa i pozycji już to samo powinno być powodem do prawnego w trybie natychmiastowym usunięty z urzędu".


Cienki "Bolek"

czas wpisu: 2008-06-10 03:33:04

23199
Zdaje się, że pętla coraz bardziej zaciska się wokół „Bolkowej” szyi. Prezydent Lech Kaczyński w wywiadzie dla „Polsatu” jednoznacznie stwierdził, że „Lech Wałęsa był agentem o pseudonimie Bolek”. Książka która będzie wydana przez IPN pokazuje "prawdę" o pewnych fragmentach jego życia: "- Nie jest to biografia wolna od jakichś słabości, chociaż w latach 80. (Wałęsa) był bez wątpienia przywódcą narodu" - mówił Kaczyński, podkreślając, że ten fakt nie oznacza, że nie wolno o Wałęsie "pisać prawdy": " -Czy społeczeństwu należy się papka informacyjna, czyli kłamstwo (...), czy demokratycznemu społeczeństwu należy się prawda". Otóż ja mówię jasno - demokratycznemu społeczeństwu należy się prawda, nawet jeżeli jest trudna".


Cienki "Bolek"

czas wpisu: 2008-06-10 03:27:56

23198
Gospodarka w coraz większej zadyszce, ministerstwo finansów szykuje dla podatników zwiększenie obciążeń, autostrad nie będzie, szpitale szykowane pod młotek komornika,kolejne protesty płacowe, Donald Tusk zniknął, Wałęsa szaleje w mediach, Sikorski powoduje ataki terrorystyczne na polską strefę w Afganistanie, odwołuje ambasadorów, którzy nie są ze stajni Geremka, to jest codzienność w III RP odzyskanej.

Czy o taką "normalność" szło oglupialym POwcom głosującym "żeby żyło sie lepiej"?



kręcenie lodów

czas wpisu: 2008-06-10 03:24:32

23197
P. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego nawet najwięksi wrogowie cenią za to, że NIGDY nie dal się złamać!

Tu nie ma ŻADNYCH wątpliwości. W tym drugim przypadku są.
Z niecierpliwością czekam na publikację IPN.
Intrygujące, że zainteresowany "przemiałem" książki sam robi jej reklamę na tzw. cały świat. To kolejny dowód na...
Nie, w tym wypadku nie na agenturalność.
W tym przypadku na myślenie.


motel vel bolek

czas wpisu: 2008-06-10 00:10:53

23196
Lechu, byłeś symbolem i agentem, zostałeś błaznem i kretynem.
Po co robiłeś te by-passy w USA, mogłeś być legendą.


wujek dobra rada

czas wpisu: 2008-06-10 00:02:37

23195
Wałęsa stale powtarza, że Kaczyński jest niski. Nieładnie p. Wałęsa.

Zwracam uwagę, że to podłe określenie ad personam a poza tym p.Wałęsa też na wielkoluda nie wygląda.
Zresztą.
Jakie to ma znaczenie, czy donosiciel jest duży czy mały?
Szpicel nawet jak jest mały czy też jest wzrostu średniego, to i tak zawsze będzie wielka szują.


szpicel jest szpicel

czas wpisu: 2008-06-09 23:59:20

23194
Majątki aparatu komunistycznego i agentury SB-WSI to faktyczna
zasługa p. Lecha Wałęsy , jak również jej wpływ (agentury) na
spowolnienie przemian ustrojowych w kraju i wyprzedaż banków
w obce ręce .
P.Wałęsa przestraszył się "kwitów" SB w 92 roku i odbudował
"lewą nogę" , zamiast rozliczyć aparat komunistyczny i to był
Jego największy błąd życiowy . Gdyby wowczas stać Go bylo na odwagę zostaŁ by bohaterem narodowym , ale pan Walesa wzbral
inną drogę . Jego obecne poczynania są konsekwencją tego wyboru .
dziadek nie b. stary

czas wpisu: 2008-06-09 23:57:07

23193
Są ludzie u których narcystyczne ego napuchło do monstrualnych rozmiarów. Jedyną skuteczną metodą jest nakłucie, bez tego zabiegu nadymanie samo rozerwie balon samouwielbienia. Jesli miałbym porównywać dwóch Lechów - Prezydentów, to pierwszy kojarzy mi się z przemądrzałym lokajem, przypadkowo posadzonym na tronie. Drugi natomiast z zagubionym bibliotekarzem. Żaden z nich nie był należycie przygotowany do pełnienia swojej roli. jednemu i drugiemu brakowało nalezytej kindersztuby, obycia na salonach, znajomości języków i dyplomacji. Przy czym pierwszy sie tym wcale nie przejmował ze względu na totalny brak samokrytycyzmu, drugi przejmuje się z kolei za bardzo i to go paraliżuje. Przxypomnijmy sobie pałac za czasów Wałęsy. Szarą eminęcją był wtedy Wachowski, on realnie sprawial władzę i kręcil lody. Dlaczego? Czy ktoś krok po kroku przeanalizowal wszystkie poczynania Wachowskiego? Jakoś go teraz w polityce nie widać. Może wiekszą rolę w tej całej sprawie odgrywali ludzie z otoczenia Wałęsy jniż on sam


lechu

czas wpisu: 2008-06-09 23:54:37

23192
Kaczyński jest mały ,zakompleksiony..... Bo mówi prawdę !!!! Bo ma odwagę mówić prawdę o tym łąjdaku ,mitomanie Wałęsie!!!! Kaczyńscy są znienawidzeni przez esbecje. To oni spowodowali ,że bandyci z SB utracili na chwilę kontrolę nad Polską. To dlatego ten jad .ta nienawiśc do PiS , do Kaczyńskich sącząca się z ubeckich mediów takich jak TVN Polsat czy Wybiórczej....
Wałęsa czuje co sie święci. Oto historycy badający przeszłosć Wałęsy mają zamiar opublikować prawdę o jego łajdactwach w z lat 70........ Wałęsa już wie ,że jego mit - nadmuchany jak balon przez ubeckie media - za chwilę prysnie jak bańka mydlana...... To są ostatnie podrygi tego pomagiera SB! Dlatego tak plwa jadem na polskiego prezydenta. Dlatego tak nienawistnie go atakuje.

Szacunek dla Lecha KAczyńskiego ! Szacunek za to ,że nie boi się móić prawdy w dzisiejszych TVNowskich czasach..... To Wielki i odwazny Polak. Historia go doceni z całą pewnością.
A Bolek ??? Pozostanie symbolem hańby .


mitoman Wałęsa

czas wpisu: 2008-06-09 23:51:39

23191
Trzeba było tyle lat czekać na Kaczyńskich by w końcu prawda zajaśniała! I tylko Kaczyńscy są gwarancją prawdy czyli i prawa i sprawiedliwości!
Tyle lat Wałęsa mógł się puszyć w swym pięknie zdobnym kamuflażu! Tyle lat słuchaliśmy wszystkich kłamstw bez możliwości powiedzenia: NIE!
Na pohybel kłamstwu i wszystkim łgarzom! Dość trucia Polski oszustwem i korupcją! a każdy łgarz zaczynał młodo, a teraz każdy boi sie swojego cienia i nie umie stanąć w prawdzie!
Za Wałęsą jeszcze dużo mitów opadnie jak kurz po bitwie!
Jak pomnik Lenina, jak mur berliński i wiele innych...


Na pohybel wszystkim łgarzom!

czas wpisu: 2008-06-09 23:35:51

23190
Judasz po zdradzie Jezusa wybrał samozagładę.
Co uczyni Bolek?


moral

czas wpisu: 2008-06-09 23:31:58

23189
"To są ludzie walki, ale tchórzliwej. Tylko burzą, a nic nie rozwiązują. Byli mi potrzebni do walki. Ale kiedy się walka zakończyła, ja chciałem budować Polskę, a oni bez przerwy walczyć. Dlatego ich wyrzuciłem. I stąd się mszczą" - Tak to po raz nie wiem już który pan prezydent Lech Wałęsa, noblista, posiadacz tytułu doktora honoriscausa wielu uniwersytetów prezentuje swoją filozofie rządzenia! Możnaby się poprostu pośmiać, żeby to wszystko nie było tak tragiczne!


mentalności noblisty

czas wpisu: 2008-06-09 23:28:17

23188
No i trafił na smietnik historii...

Czekałem 18 lat, czasami wydawało mi się, że kłamstwo zwycięży, a jednak miałem rację, nie wierząc temu bezczelnemu agentowi, podopiecznemu Wachowskiego i protektorowi wielu mrocznych figur w rodzaju Tomasza Wołka.
Czytając głosy w róznych portalach nie mam już wątpliwości - Bolek przegrał, bo nie umiał w końcówce powiedzieć: przepraszam, zbłądziłem.

Nie oszukujmy się - ten człowiek nie nadaje się ani na symbol ani na legendę. Nie ma czego żałować.


Pamięć'80

czas wpisu: 2008-06-09 23:24:37

23187
W PELNI ZGADZAM SIE Z PANEM WALESA !!!
KACZYNSCY GRZEBIA W LAJNIE !!!
LAJNO TO NAZYWA SIE PRZESZLOSC UBECKA LECHA WALESY !!!
Bolek zdrajca

czas wpisu: 2008-06-09 23:21:49

23186
płaszczyk ex prezydenta wielkiego wojownika solidarnosći skrywa tego prostaka elektryka, on budował , aKaczyńscy rujnowali>???toż zupeł odwrotnie było na pewno-co za język kloaki bije z jego ust, coraz częsciej i mocniej przemawiają do mnie słowa Kaczynskich,ktorzy prawdą burzą bastiony oblanego kał... kłamstwa-im bliżej wydania ksiązki tym głośniej szczeka, oby prawda ujrzała światło dzienne


6 dni do prawdy

czas wpisu: 2008-06-09 23:19:36

23185
Były prezydent w "Kropce nad i" w TVN24 stwierdził, że Polacy powinni zażądać, by Lech Kaczyński przeprosił za nazwanie go "Bolkiem".


Bolek w akcji!

czas wpisu: 2008-06-09 21:57:42

23184
Dżulija Pitera - Geneza

http://img228.imageshack.us/img228/4782/ccfcylssn98jv2.jpg


Geneza

img228.imageshack.us/img228/4782/ccfcylssn98jv2.jpg
czas wpisu: 2008-06-09 15:54:02

23183
Pomysly pani minister należy chyba interpretować jako wzmocnienie prawa pacjenta do swobodnego czekania pod drzwiami lekarskich gabinetów. Bo przecież nikt nie zabrania, prawda? W międzyczasie, można poddać się ćwiczeniom oddechowym albo jodze, bo chyba już tylko medycyna naturalna nam zostaje,w oczekiwaniu aż Pan i władca - lekarz, raczy przyjść wykonywać swoje obowiązki.
Pozostaje tylko mieć nadzieję, że przed nim do pacjentów (przynajmniej do tych w gorszym stanie) nie przyjdzie inny lekarz, też w bieli, ale taki co to leczy na wieki, i ze wszystkiego


minister brudna glowa

czas wpisu: 2008-06-09 15:46:02

23182
według Kopacz koszyk świadczeń gwarantownych będzie wyglądaŁ MIEJWIĘCEJ TAK:
1. KAŻDY MA PRAWO DO STWIERDZENIA ZGONU.
2. Każdemu należy podać podać tabletkę z +
3. rany i oparzenia opatrzyć nadmanganianem potasu ( fioletem)'
pozostałe usługi zwłaszcza te na które społeczeństwo się składało z własnych pieniędzy ( np. orkiestra świątecznej pomocy) będą 100% płatne ponieważ aparaturę tą przejmą za bezcen prywatne kliniki.
kopa

czas wpisu: 2008-06-09 09:46:40

23181
Każdy chciałby większej kasy, ja też. Zostawmy na boku wyliczenia nawet coraz bardziej ostatnio socjalizującego (a  raczej stiglitzującego) prof. Grzegorza Kołodki, który w  swojej najnowszej książce „Wędrujący świat" wykazał, że polscy pracownicy z  wielu sektorów tak naprawdę (po uwzględnieniu kursów walutowych i  tzw. parytetu siły nabywczej) zarabiają już tyle samo (a  nawet więcej) co ich amerykańscy odpowiednicy. Tak, proszę państwa, to prawda, amerykańscy murarze, malarze, glazurnicy, hydraulicy są często wręcz biedniejsi niż robiący to samo u  siebie Polacy! Jestem, przyznaję ze wstydem, trochę neoliberałem. Gdzież mi tam jednak z  moim minineoliberalizmem do profesorów Balcerowicza, Wilczyńskiego, nie mówiąc o  Winieckim. Nie jestem też, jak typowy kołodkoneoliberał, krwiopijcą prawie rodem z  piekła, a  przynajmniej z  dzieł Marksa i  Engelsa (u  nich obecny kołodkowy neoliberał nazywał się kapitalistą bądź imperialistą). Głoszę na dodatek jakże niekołodkoneoliberalne tezy, że wszyscy ludzie – i  listonosze, i  urzędniczki bankowe, i  hydraulicy – powinni dużo, coraz więcej zarabiać.
Więcej pieniędzy tak, ale jednak (jak do znudzenia w  okresach swojej świetności głosił Balcerowicz) za lepszą, bardziej wydajną pracę. Owszem, to samo wmawiano nam jeszcze za Gierka. Ale nawet wówczas, gdy na głowie postawiono większość ekonomicznych reguł, pozostawiono resztki ekonomicznego abecadła. Mój nieżyjący już ekonomiczny guru, amerykański profesor noblista Milton Friedman, gdy głosił, że w  ekonomii nie ma nic za darmo, określał to obrazowo – nie ma darmowych obiadów. Coś za coś, większe pieniądze za większą efektywność itd. Na marginesie – mój żyjący guru, ale sprzed lat, wtedy jeszcze nie premier Donald Tusk, w kampanii wyborczej i  na początku swoich rządów przekonał ludzi, że jednak są darmowe obiady.
hurra

czas wpisu: 2008-06-09 09:36:04

23180
Każdy chciałby większej kasy, ja też. Zostawmy na boku wyliczenia nawet coraz bardziej ostatnio socjalizującego (a  raczej stiglitzującego) prof. Grzegorza Kołodki, który w  swojej najnowszej książce „Wędrujący świat" wykazał, że polscy pracownicy z  wielu sektorów tak naprawdę (po uwzględnieniu kursów walutowych i  tzw. parytetu siły nabywczej) zarabiają już tyle samo (a  nawet więcej) co ich amerykańscy odpowiednicy. Tak, proszę państwa, to prawda, amerykańscy murarze, malarze, glazurnicy, hydraulicy są często wręcz biedniejsi niż robiący to samo u  siebie Polacy! Jestem, przyznaję ze wstydem, trochę neoliberałem. Gdzież mi tam jednak z  moim minineoliberalizmem do profesorów Balcerowicza, Wilczyńskiego, nie mówiąc o  Winieckim. Nie jestem też, jak typowy kołodkoneoliberał, krwiopijcą prawie rodem z  piekła, a  przynajmniej z  dzieł Marksa i  Engelsa (u  nich obecny kołodkowy neoliberał nazywał się kapitalistą bądź imperialistą). Głoszę na dodatek jakże niekołodkoneoliberalne tezy, że wszyscy ludzie – i  listonosze, i  urzędniczki bankowe, i  hydraulicy – powinni dużo, coraz więcej zarabiać.
Więcej pieniędzy tak, ale jednak (jak do znudzenia w  okresach swojej świetności głosił Balcerowicz) za lepszą, bardziej wydajną pracę. Owszem, to samo wmawiano nam jeszcze za Gierka. Ale nawet wówczas, gdy na głowie postawiono większość ekonomicznych reguł, pozostawiono resztki ekonomicznego abecadła. Mój nieżyjący już ekonomiczny guru, amerykański profesor noblista Milton Friedman, gdy głosił, że w  ekonomii nie ma nic za darmo, określał to obrazowo – nie ma darmowych obiadów. Coś za coś, większe pieniądze za większą efektywność itd. Na marginesie – mój żyjący guru, ale sprzed lat, wtedy jeszcze nie premier Donald Tusk, w kampanii wyborczej i  na początku swoich rządów przekonał ludzi, że jednak są darmowe obiady.
hurra

czas wpisu: 2008-06-09 09:35:08

23179
Polacy żądają tego, do czego namówił ich były liberał, premier Tusk – darmowych obiadów
Nie mamy innych żądań. Chcemy tylko więcej pieniędzy – tak w  wywiadzie dla jednej z  gazet szczerze streścił powody strajku przewodniczący „Solidarności" pracowników Poczty Polskiej. Powiedział, co myślał. Przedstawiciele różnych innych grup, którym wcześniej udało się wyszarpnąć trochę grosza, przynajmniej starali się zamarkować postulatami podnoszenia jakości, obniżania bądź podwyższania czegoś tam, o  co im tak naprawdę chodzi. Pocztowcy zaś walą prosto z  mostu – nie chodzi nam o  podwyższanie bądź obniżanie czegoś tam, tylko o  kasę.

hurra

czas wpisu: 2008-06-09 09:34:45

23178
Doniek ! To ci po lska bida z nędzą - nie pomoże puder i róz kiedy dupa stara już !
hurra

www.goniec.net/teksty.html#teksty
czas wpisu: 2008-06-09 06:52:06

23177
W czerwcu roku 1982 powstała we Wrocławiu organizacja „Solidarność Walcząca”. W niedługim czasie stała się jednym z największych ugrupowań podziemnych Polski – największym spośród niepodległościowych. Była wydawcą kilkudziesięciu czasopism ukazujących się w całym kraju, emitowała również programy radiowe. Twórcą i przewodniczącym SW był Kornel Morawiecki.

http://sw.org.pl/


Solidarność Walcząca

sw.org.pl/
czas wpisu: 2008-06-09 00:45:48

23176
Najbardziej boją się tej książki głownie beneficjenci przemian z Lechem Wałęsa na czele. Lech Wałęsa to przypadek kliniczny /w najszerszym tego rozumieniu/ wręcz polskiej opozycji. To przypadek klinicznego kłamcy, krętacza i szkodnika. Miał swój czas;czas wielkości ale i czas małości, miałkości. Tak bywa z głównymi bohaterami historii! A takim niewątpliwie Wałęsa był! Był niemal w jądrze naszym przemian! I dlatego my Polacy, szczególnie ludzie solidarności mamy prawo wiedzieć czy Wałęsie było bliżej do jądra ciemności dotykającego czasem zwykłej marności czy też do wielkości. Zbyt wiele fałszu, krętactwa, obłudy było w zachowaniu Lecha Wałęsy po r.89 i to on sam niemalże ZAMóWIł tę książkę! Miał wiele czasu aby momenty swojej słabości, zawahania a może i marności dawno wyjasnić. Nie zrobił tego. Dzisiaj cały atak idzie na dwóch historyków IPN i tak reaguje typowa "Polska " ale to nie cała Polska to tylko przestraszona grupka fałszywych "przewodników stada", to wyłącznie ci co nadal chcą prowadzić swoje stadko lemingów dalej ta samą drogą POprzez dolinę nicości! To dolina niecnych, plugawych czasem postaci ale i zabłąkanych, otumanionych, zlemingowanych, słabych charakterów!
Dolina nicości to Arkadia Adama Michnika, Bronisława Geremka, Jacka Zakowskiego i innych co to im się wydaje, że nie tylko dzierżą rząd dusz ale i mają prawo dalej ogłupiać, otumaniać Polaków! A któż im dał takie prawo? Kiszczak, Jaruzelski czy Kriuczkow?
Nie wiem co ujrzę w tej książce? Ale wiem jedno ,że tak salon, wszelacy użyteczni idioci jak i jego bezbronne ofiary nie będzie już tak wszechwładny. To będzie wstrząs, długo oczekiwany i jakże potrzebny wstrząs! Być może okaże się to przełomowe!? Pożyjemy zobaczymy. Jedno jest widoczne gołym okiem jak bardzo różowo-czerwony salon obawia się tej książki! Czego się obawia "OLIGOPOL PRAWDY"?
anty

czas wpisu: 2008-06-08 16:36:03

23175
Tusk nerwowo sie odgryza, a Niesiołowski leci wyuczona przez polityków PO na pamięc mantrą pt. "Kaczyński zieje nienawiscią, to przegrany polityk".
Robia bokami na odcinku propagandy.Nawet to im sie wali.


durnia mamay za premiera

czas wpisu: 2008-06-08 16:05:22

23174
Andrzej Madera, wymieniony w raporcie z likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych jako agent o pseudonimie "Charon", do "Naftoru" - spółki, której podstawowym zadaniem jest dbanie o bezpieczeństwo państwowych przedsiębiorstw paliwowych - trafił na początku maja, najpierw jako prokurent, wreszcie od kilku dni - jako prezes.
Na tym stanowisku, dzięki silnemu poparciu ministra skarbu Aleksandra Grada, zastąpił odwołanego mimo pozytywnej oceny akcjonariuszy Piotra Woyciechowskiego, członka Komisji Weryfikacyjnej WSI.
Woyciechowskiego i Tomasza Macierewicza odwołano po serii artykułów w "Dzienniku", których inspiratorem - jak podejrzewają byli już prezesi Naftoru - mogły być osoby bliskie Maderze. Przedstawiciele PO pytani o kwalifikacje Andrzeja Madery jako prezesa firmy, nieoficjalnie tłumaczą, że Madera z jednej strony zna się na bezpieczeństwie - pracował bowiem w sekretariacie ministra koordynatora służb specjalnych Janusza Pałubickiego, z drugiej - zna się na branży paliwowej, którą poznał, pracując w Radzie Nadzorczej Nafty Polskiej. Jednak w obu przypadkach z pracą Andrzeja Madery łączą się wydarzenia, które podają w wątpliwość zasadność takiej nominacji.


Agent o pseudonimie "Charon"

czas wpisu: 2008-06-08 16:00:38

23173
MON przygotował rozporządzenia, które pozwolą na przedłużenie weryfikacji byłych pracowników WSI. - Wierzę, że przedstawiciele prezydenta zaakceptują model, który chcę zaproponować - mówi Bogdan Klich, gość "Kontrapunktu RMF FM i Newsweeka". Ale przyznaje, że zasadniczy głos należy tu do premiera, a nie do prezydenta.

Nowy prezes firmy odpowiedzialnej za bezpieczeństwo polskich spółek paliwowych kilka lat wcześniej usiłował wprowadzić do tej branży funkcjonariuszy komunistycznego wywiadu PRL
Trudno zerwać ze służbami

Zdymisjonowany w kontrowersyjnych okolicznościach z pracy w sekretariacie koordynatora służb specjalnych dziś pełni funkcję prezesa firmy odpowiedzialnej za bezpieczeństwo spółek paliwowych. Kto? Andrzej Madera, powołany dzięki poparciu ministra Alekandra Grada na stanowiska szefa Naftoru. Wcześniej, jako szef Nafty Polskiej, usiłował doprowadzić do obsadzenia kierowniczego stanowiska w Zakładach Azotowych Kędzierzyn Koźle przez osoby związane z wywiadem cywilnym PRL. W 2006 roku pod naciskiem Skarbu Państwa zrezygnował z pracy w NP. Do branży paliwowej wrócił pod rządami ministra Grada.



Agent o pseudonimie "Charon"

czas wpisu: 2008-06-08 15:59:39

23172
Ceny rosną, pesje maleją, renty i emerytury nie starczają na zakup artykułow spożywczych, a leków się nie wykupuje , bo za co.
Zakup mieszkania dla młodych ludzi to gwiazdka z nieba.
Dlatego Polacy wyjeżdzają za chlebem , bo w swojej Ojczyznie nie mają żadnych szans na normalne życie
W Polsce wszystko stanowi problem.
Tylko złodzieje i politycy z PO i SLD i PSL mają się dobrze.
Powstała klika sprawująca władze i za ich plecami oligarchowie i pracodawcy,
Dzieci głodne.Rodziny wielodzietne klepią biede straszną, brak chleba suchego, bo o maśle to nie ma co marzyć..
Dlatego mamy najniższy przyrost naturalny Europie.
Zeby mieć dzieci, trzeba mieć mieszkanie, pracę.
Ludzie żyją bez ślubów w wynajętych kwaterach a o dzieciach nawet nie myślą.
Polska jest dla dla uczciwych Polaków macochą, a złodzieje, komuniści, liberałowie żyją w dostatku.
Pozamieniali samochody Wołgi na Mercedesy, mieszkania w blokach na pałacyki.Pies u nich odzywia się lepiej niż dziecko w rodzinie wielodzietnej.
Usta pełne frazesów i opinii, w które sami nie wierzą


pamiętam

czas wpisu: 2008-06-08 07:08:43

23171
Pan Tusk zapomiał w jaki sposób atakował PiS i Jarosława Kaczyńskiego jako premiera.
Codziennie minuta po minucie totalny atak na rząd PiS pod
kierownictwem premiera Kaczyńskiego.
Bez przerwy płyneły z ust polityków PO i Pana Tuska obelgi, kłamstwa, fałszywe świadectwa oraz obrazliwe słowa pod adresem Prawa i Sprawiedliwości.
Do orkiestry dołańczali przekupni dziennikarze z TVN i Gazety Wyborczej,
Rząd Pana Jarosława Kaczyńskiego dużo zrobił dobrego dla Polski
lecz została przerwana kadencja i wiele ustaw nie zostało przez sejm rozpatrzonych.
Wybierająć PO i Tuska zabrano nam nadzieje, że będzie normalnie
Pan Tusk i jego rząd nic nie robią, szukają dziury w całym.
Pani Pitera zamiast sprawdzić, gdzie podziały się pieniądze, które nigdy nie trafiły do Stoczni Gdańskiej,a chodzi o 750 ml zł, to znalazła wydatek 8 zł na dorsze, kupione nie do zjedzenia a jakieś analizy.
Krytyka Pana Jarosława Kaczyńskiego jest słuszna i oparta
na faktach z życia politycznego i gospodarczego naszej Ojczyżny
pod rządami Pana Tuska i PO.
Polacy, którzy nie widzą szamba do którego wpakował nas Pan Tusk są ślepi albo jeszcze nie odczuli na własnej skórze podwyżek
energii elektrycznej, gazu podstawowych artykulów spożywczych jak pieczywo,ryż, wędliny, mięso, ryby itp.


pamiętam

czas wpisu: 2008-06-08 07:07:18

23170
PiS walczył z patologiami w polskiej polityce a nie z uczciwymi obywatelami. PiS jest jedyną partią dążącą do wyrównania szans dla wszystkich Polaków, a nie tylko dla najbogatszej warstwy. Nie zastanawia nagonka mediów na PiS?. Kto stoi za tymi mediami ?. Polacy żyjący z pracy własnych rąk? Czy nie widzicie powiązań biznesu i struktur mafijnych? To bracia Kaczyńscy zainicjowali walkę z tymi patologiami. Wcześniej twierdzono że mafii w Polsce nie ma. Przykłady można mnożyć.
Wiadomo, że z tymi którym te patologie były na rękę nie było PiS-owi po drodze


PiS be with you

czas wpisu: 2008-06-08 06:58:00

23169
Smutne, jak Tusk Vision Network ogłupia młodych i mądrych ludzi, którzy nie potrafią nawet podać ŻADNEGO argumenty za tym swoim żenującym PO. Co jeszcze gorsze, od razu przechodzą do "Kaczek", "Kurdupli", "Psów" itp. itd. Apeluiję: Mniej TV, więcej faktów.


AKCJA - pytania do Tuska

czas wpisu: 2008-06-08 06:54:51

23168
Dziadek Oszusta Ćpuna też strzelał przeciw Polakom.


kibic Polak

czas wpisu: 2008-06-08 06:51:30

23167
Peo to anty polska partia z antypolakami jako czlonkami, naszpikowana TW,SB,WSI i diabel wie kim jeszcze, Nocna Zmiane, kazdy powinien ogladac na sniadanie , na obiad i na kolacje i porownywac z tym co dzieje sie obecnie, a dzieje sie dokladnie to samo, tylko z lekka zmienily sie narzedzia


byly wyborca PO

czas wpisu: 2008-06-08 06:49:31

23166
Czytając posty zwolenników PO zastanawiam się czy ktoś im za to płaci, czy też oglądając TVN, Polsat, czy czytając "Wybiórczą" lub inne gadzinówki, zostali pozbawieni możliwości samodzielnego myślenia. Piszecie o rządzeniu przy pomocy służb specjalnych Chciałbym spytać o konkretne przykłady. Pan Ćwiąkalski mówił o 97 przykładach nielegalnych podsłuchów. I co?. Udowodniono chociaż jeden?.Pani Pitera mota się aby cokolwiek udowodnić i jak na razie udało jej się jedno: udowodniła że ekipa J. Kaczyńskiego była rzeczywiści uczciwa.
Namawiam aby pisać o konkretach a nie faktach prasowych wymyślanych przez dziennikarzy nieprzychylnychPiS.


obciach

czas wpisu: 2008-06-08 06:47:20

23165
PO chce zniszczyc partie polityczne odbierajac im mozliwosc finansowania przez panstwo. Finansowanie przez panstwo partii, ktore zdobyly akceptacje spoleczenstwa jest fundamentalnym elementem demokracji.

PO chce ten fundament zniszczyc. PO proponuje finansownie ze skladek. Dowcip polega na tym, ze PO jest nowym wcieleniem partii aferalnej KL-D. Partia aferalna KL-D slynela z afer korupcyjnych w okresie “prywatyzacji”, tzn. sie wyprzedazy majatku narodowego po paserskich cenach, za okolo 10% wartosci. Olbrzymia ilosci dziesiejszych “polskich” milionerow jest wlasnie klientela KL-D.

NIK stwierdzil, ze 94% aktow prywatyzacji nie jest zgodne z prawem. Mowiac po polsku, dokonano ordynarnej kradziezy.

Szefem KL-D byl … herr Tusk.

Innymi slowy, jedyna partia, ktora bedzie doslownie plywac w gotowce, to bedzie paritia herr Tusk, niezaleznie od tego jak sie bedzie nazywac.
Wszystkie inne praktycznie przestana istniec.

PiS jest przeciwko zniesieniu finansowania. I miejmy nadzieje, nie tylko PiS.

WNIOSEK.

PiS jest gwarancja zachowania Polski. Antypolska PO jest gwarancja jej zniszczenia.

Nie musisz sie zgadzac sie z roznymi rozwiazaniami PiS, ale tyko istniajaca Polske mozna zmieniac, nieistniejacej nie mozna.

Dlatego wlasnie na obecnym etapie historii Polski nie ma alternatywy do PiS a na nastepnym etapie powstana w istniejacej Polsce inne partie polityczne badace partiami polskimi, ktora beda mogly wszystko postawiac na glowie az .. do nastepnych wyborow.

Miejmy nadzieje, ze antypolska PO skonczy dokladnie tak samo jak KL-D, tzn. sie zniknie z woli wyborcow ze sceny politycznej."


Rzeczywistość i zagrożenia

czas wpisu: 2008-06-08 06:41:42

23164
Premier Kaczynski ma racje, "nocna zmiana" z tymi samymi aktorami obalila rzad P. Olszewskiego i przy pomocy polsko-jezycznych mediow zniszczyli rzad Premiera Kaczynskiego. Z nienawisci do Kaczynskich i PiS nie widzicie jak Kaczor Donald robi was w glupkow, a wy mu w tym POmagacie. Wszystkim PO-wca zycze pieknedgo, pelnej milosci biedowania....bo sami tego chcieliscie, na glupich nie ma sposobu, zyjcie i meczcie sie. Szkoda mi tylko ludzi co wiedzieli lepiej i glosowali przeciw PO, teraz z wami tez musza sie meczyc za wasza glupote.


POlszewia

czas wpisu: 2008-06-08 06:37:12

23163
Ten rząd, to rząd najbardziej szkodliwy, rząd dyletantów i różnych cwaniaków od lodów.
Patriotyzm dla tej ekipy przeróżnych cudaków to słowo, którego ci panowie i panie nie znają.
Polityka zagraniczna, to uginanie karków, to polityka na kolanach. Można by tak pisać o tym w nieskończoność. Dziwi taka zapalczywa obrona czegoś, czego obronić się nie da. To już nie tylko głuchota i ślepota - to zwykła głupota albo obrona własnych, być może nie zawsze czystych interesów. Najwyższy czas powiedzieć nie, temu rządowi i jego szkodliwej polityce!


Pozererzy i cwaniaki

czas wpisu: 2008-06-08 06:33:40

23162
Jeżeli nie jest się patriotą dla własnewgo Kraju, to czym się jest?
Powoli wyraźnie widać jak nas oszukano w 1989 roku. Jaki upadek komunizmu?! SB-ecja służąca okupantowi miala i ma się dobrze. Ten kto ja wspiera i odmawia rozliczenia jest jej pachołkiem.
Widać też kto zawsze szkodził i szkodzi Narodowi. Polecam dla niedouczonych chociażby www.ipn.gov.pl.


OBLICZE TUSKA

czas wpisu: 2008-06-08 06:28:53

23161
ile wody w WIśle musi upłynąć zanim społeczeństwo zrozumie, że tusk nic nie robi tylko prowadzi kampanię na przeczekanie do wyborów prezydenckich ? egoizm jednego człowieka niszczy interes całego społeczństwa,nie chcę już nawet wspominać o kłamstwach wyborczych i cudach na kiju ...


stracona kadencja!

czas wpisu: 2008-06-08 06:26:47

23160
Nieszczęściem dla Polski są rządy PO i PSL oraz ich liderów Tuska
i Pawlaka.
Pani Pitera zamiast szukać 750 ml , które nie dotarły za rządów SLD w 2004roku do Stoczni Gdańskiej, to rozlicza PiS za zakupy dorsza za 8 zl.
Niech Pani Pitera odejdzie od polityki, bo poza szkalowaniem
uczciwych ludzi nic nie potrafi. Pusto słowie i obiecanki cacanki, to metoda Tuska na rządzenie
Ale już niedługo Polacy ,którzy wybrali PO będą tego żałować aż
do bólu
Za pocztowcami staną inne zakłady i powtórzy się sierpień 1980rok
Nic w mediach nie mówi się o strajku na poczcie, bo boją się że Polacy upomną się o swoje i to nie tylko pocztowcy.
Bądż jak kamień
stój , wytrzymaj
Kiedyś te kamienie drgną
i zasypią jak lawina
Platformę obywatelską i wszelkich liberałow i komunistów
wraz z PSL


Zdefiniować wroga politycznego

czas wpisu: 2008-06-08 06:23:35

23159
PO nie weszlo w koalicje z PIS w 2005r bo kaszubski burek nie mogl scierpiec,ze przegral podwojnie? Ciesza sie chwila bo nie trwa wiecznie i niedlugo
POpapranej bandy juz nie ujrzymy (chyba,ze w kronice kryminalnej)


platforma cię kocha

czas wpisu: 2008-06-08 06:21:44

23158
Jak czytam te antyPiSowskie ,antypatryiotyczne, antyKaczynskie komentarze juz sie nie pytam gdzie oczy, gdzie uszy tylko gdzie jest rozum.Na 100% dal sie wyprac przez WSI24, Gazete PO ktorej na Wymioty sie zbiera,POlsatek i innych Zakowskich i im POdobnych.Niedlugo nastapi oficjalny POwrot WSI,SB.(nowa weryfikacja wg.Klicha).J.Kaczynski chcial dobrze :najpierw dekomunizacja,deubekizacja poprzez lustracje a pozniej reformy.Bez tego nie uczyni sie normalnego panstwa.A koalicja byla taka bo najbardziej destrukcyjna oPOzycja - PO nie chciala koalicji z PiS.(haslo Rokity"wyscie wygrali wybory -my rzadzimy). teraz widac jasno jaki cel przyswiecal tuskowi i bylej KLD(obecnie PO) a przedewszystkim tym dla ktorych tuskowy marionetkowy nie-rzad jest tylko fasada.WSI i SB w Polsce sa jak lenin wiecznie zywe.
glupota czy sabotaz?

czas wpisu: 2008-06-08 06:18:16

23157
a Teraz trochę faktów !!!
Jestem studentem UWM i na ostatnim wykładzie profesor powiedizał, że PO zmniejszyła środki z UE dla naszego wojewóztwa Warmińsko - Mazurskiego. Jarosław KAczyński ma racje, PO odbiera biedniejszym regionom na rzecz wielkich metropolii. A przecież, że by państwo było silne to nie może być wielkich kontarstów. Ci, któzy tak gadają,że 2 lata rządów PiS powtarzają tylko slogany z Polsatu oraz TVN. Prawda jest tak,że coś się w tym kraju rusyzło. Ale jeszcze wiele trzeba,żeby obalić szkodliwy komunistyczny system, który funkcjonuje od 1989 roku.
słońce Peru

czas wpisu: 2008-06-08 06:13:34

23156
Oto dokonania rządu Kaczyńskiego:
- obniżenie podatków PIT do 18 i 32%, składki rentowej o 7%, likwidacja podatku od spadku i darowizn
- wprowadzenie sądów 24-godzinnych (spadek liczby pijanych kierowców)
- powołanie CBA i likwidacja WSI
- zdecydowana walka z korupcją i przestępczością
byly wyborca PO

czas wpisu: 2008-06-08 06:10:19

23155
Tusk nie bardzo wie co to jest patriotyzm - wystarczy przypoomnieć jego słynną wypowiedź z początku lat 90-tych o przekleństwie polskości. Tusk chce być tylko dobrym gubernatorem z ramienia Brukseli.
Tusk tylko gada a zrobić cokolwiek się boi - nawet obniżyć akcyzę.
akcyza

czas wpisu: 2008-06-08 06:08:08

23154
tiiiaaa ubecki odłam społeczeństwa głośno gardłuje bo im Kaczory z PiS są solą prawdy w waszym ZAKŁAMANYM bycie .... Brawo Kaczory


Wyborcom PO już dziękujemy

czas wpisu: 2008-06-08 06:06:32

23153
Dowald jest delegowany na stolek premiera przez czerwono-rozowy salon i musi tanczyc jak mu zagraja, bledow jest tyle , ze nie warto wyliczac poczawszy od nominacji z lapanki, klamstwa wyborcze czy kiwanie z reforma zdrowia, Pitera jak w soczewce pokazuje czym tak naprawde Peo sie zajmuje czyli sciganiem rzekomych "zbrodni" pisowskich , nabili sobie tyle gozow bo juz zaczynaja sie odbijac od sciany do sciany , tak zlym rzadem to nawet SLD nie bylo


Wracają czerwoni siepacze!

czas wpisu: 2008-06-08 06:01:48

23152
Doniowi Fasoli - Słoneczku Peru- najlepiej wychodzą urlopy w Alpach i Andach, obiecanki cacanki oraz trzymanie szalika nad głową. Jak walczyć z drożyzna w kraju? z wysokimi cenami benzyny? Donek podyskutuje, sie zastanowi. Sa przecież Mistrzostwa w Austrii, potem Olimpiada w Chinach. itd....Donek będzie zajęty.No i zawsze przecież może zwalić winę na Kaczyńskiego- jak zawsze


donald Plusk

czas wpisu: 2008-06-08 05:56:00

23151
Możecie zostać mistrzami ,to pewne ,tak jak ja jestem rudym fałszywym draniem.
W każdym dniu mojej egzystencji mam jedyny cel mojego nedznego zycia ,jaki ? zapytacie . bracia Kaczyńscy .Jak ja ich nienawidzę ,co mi tam jakaś głodująca babcia której nie wystarcza na jedzenie .Powiadam wam BRACIA KACZYŃSCY to moja życiowa obsesja
.

Herr Donaldo

czas wpisu: 2008-06-08 05:53:03

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!