Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Pierwszy sekretarz

W księdze jest 30740 wpisów.

Jesteś 914970 osobą oglądającą tę księgę.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

25571
Podpowiedzcie mi, proszę kto to latał po Sejmie z rewolwerem?

To jakiś debil czy bandyta?

Nie Skorku to ty6lkoTusk zjezdzajac winda poczul cos twardego w dupie!

Chodzily pogloski,ze to Komorowski….hehe



SMS SERVICE

czas wpisu: 2008-07-12 18:02:32

25570
PIS SMS SERVICE
Dezinformacja, robienie szumu to jedna ze skuteczniejszych metod odwracanie od PISu podejrzeń. Niczym nie ryzykuje oskarżony (nie grożą mu z mocy prawa żadne sankcje za składanie fałszywych zeznań w swojej sprawie). Może coś przylepić się porywającym się z motyką na słońce młodym prawnikom spoza układów, zwalczanym zaciekle przez Ziobrów i może jakaś nagroda z tego będzie. W najgorszym wypadku zyska się na czasie. Mafie paliwowe stały się domeną wszak fachowców z dawnych PC i Radzieckich służb szkolonych w radzieckich szkołach w zakresie dezinformacji. Dziwić tylko może przedstawianie takich rewelacji przez media tak jak każdej innej informacji, bez jakiegokolwiek odniesienia do motywów oskarżających i ich wiarygodności. Ludziom bardzo pobieżnie śledzącym wydarzenia, a takich jest przytłaczająca większość, mogą umknąć te "szczegóły" i w tym jest dla nas nadzieja.
Jestem pewny że ciemny lud to kupi
Jacek Kurski
PIS SMS SERVICE

czas wpisu: 2008-07-12 18:02:18

25569
Sądząc z poniższych wpisów, elektorat PIS to banda nieokrzesanych chamów i ignorantów.

a fe, a fe, a fu be wy przebrzydle chlopaki pisioraki

Wielki Mały Czopek na stale utkwil w stolcu Skorka


SMS SERVICE

czas wpisu: 2008-07-12 18:02:00

25568
chciałbym tylko malkontentom przypomnieć,
że święta inkwizycja rozprawiła się z innowiercami i heretykami i tak należy tamte wydarzenia traktować.
Komune ostatecznie wyczyscic, deliokatnie mowic rozstrzelac!

Oczywiście te kilka set tysięcy zabitych to pryszcz a instrukcji udziela nam czerwoni

IDIOCI

którym nie chciało się poczytać dostępnej na on czas bogobojnej literatury
o tym, że ziemia jest płaska, a Twardowski mieszka na księżycu

zapewnia nas wszystkowiedzace SLD I chlam PeOwski


SMS SERVICE

czas wpisu: 2008-07-12 18:01:32

25567
Fakty tworzymy my komunisci. Piszemy nową historię Polski.
Jarosław był naczelnym wodzem i komendantem AK, zastępował prymasa Wyszyńskiego podczas jego aresztowania,
obaj bracia wysadzili w powietrze aulę w Opolu i kierowali strajkami w 70 i 80 roku.

Tako rzecze SKONCZONY IDIOTA ANTYPOLAK SKOREK-PIZDA

Ciekaw jestem tylko jednej rzeczy. Dlaczego każdy przeciwnik Kaczyńskich czy PiSu (co i tak na jedno wychodzi) uważany jest ZA DEBILA I KURWE, I CZERWONEGO BYDLAKA PRZEZ WSZYSTKICH POLAKOW?
Może i ja się narażę ale mam jedną uwagę - Jarosław Kaczyński jest dr hab. CZYLI UMNIWERSYTECKIM profesorem nadzwyczajnym.

Chociaż, gdyby się tak zastanowić to ja PIZDA SKOREK mam większe szanse zostać profesorem ANALNO-WYMIOTNYO-POJEBANYM niż Jarosław dr hab.
Skorek



SMS SERVICE

czas wpisu: 2008-07-12 18:00:49

25566
Fakty tworzymy my komunisci. Piszemy nową historię Polski.
Jarosław był naczelnym wodzem i komendantem AK, zastępował prymasa Wyszyńskiego podczas jego aresztowania,
obaj bracia wysadzili w powietrze aulę w Opolu i kierowali strajkami w 70 i 80 roku.

Tako rzecze SKONCZONY IDIOTA ANTYPOLAK SKOREK-PIZDA

Ciekaw jestem tylko jednej rzeczy. Dlaczego każdy przeciwnik Kaczyńskich czy PiSu (co i tak na jedno wychodzi) uważany jest ZA DEBILA I KURWE, I CZERWONEGO BYDLAKA PRZEZ WSZYSTKICH POLAKOW?
Może i ja się narażę ale mam jedną uwagę - Jarosław Kaczyński jest dr hab. CZYLI UMNIWERSYTECKIM profesorem nadzwyczajnym.

Chociaż, gdyby się tak zastanowić to ja PIZDA SKOREK mam większe szanse zostać profesorem ANALNO-WYMIOTNYO-POJEBANYM niż Jarosław dr hab.
Skorek


SMS SERVICE

czas wpisu: 2008-07-12 18:00:03

25565

PIS SMS SERVICE

Już trzy lata temu było wiadomo, że nazwisko Jarosława Kaczyńskiego jest w aktach śledztwa tzw. mafii paliwowej.
Nic z tego faktu nie wynikło, bo nasi chłopcy sprytnie ukręcili łeb sprawie, ale dziś niestety „news” powraca.

PIS SMS SERVICE

czas wpisu: 2008-07-12 17:59:38

25564
Na pal SLDowca, na pal POwca
Murzyn,kurwa PIZDA SKOREK już na tym palu wbity czeka...


SMS SERVICE

czas wpisu: 2008-07-12 17:59:29

25563
W interesie Polski leży poprawianie stosunków z najbliższymi sąsiadami, takimi jak NIEMCY I ROSJA a nie z USA.
Tylko idioci i beznadziejni ignoranci mogą twierdzić, że USA nam nic nie zagwarantuje.Już raz mieliśmy gwarancje w 1939 roku kiedy to nasi sasiedzi wymordowali nam w ciagu 5 lat polowe Narodu. Wszyscy wiedza jak jak się to dla nas skończyło. Przelewaliśmy krew za brytoli ,żabojadów I RUSKICH, ale na defiladę zwycięstwa w MOSKWIE zaproszono TYLKO AGRNTA WOLSIEGO-JARUZELSKIEGO. WCZESNIEJ STALIN zaimplementowała nam komunizm i przesiedlenia!!! Dzięki TEM,U ZBRODNIARZOWI Polska utraciła ponad 70 tys km² (II RP - 389 720 km²) powierzchni na rzecz ZSRR. Po prostu naszymi ziemiami uregulowano długi wobec ZSRR ZA “NOZ W PLECY”,I 60-LETNIA NIEWOLE SOWIECKA.
Tylko kompletny dureń, nieuk i ignorant może twierdzić ,że ROSJA TO NASZ PRZYJACIEL. Tarcza ma służyćr Polsce. Dureń , płatny agent
Sikorski,Tusk i Komorowski sprzedali nas ponownie ROSJI.



SMS SERVICE

czas wpisu: 2008-07-12 17:58:51

25562
PIS SMS SERVICE

Polskie Radio PR III zapodało, że Kaczor jest umoczony w aferę paliwową!!!
I wszystko jasne!

PIS SMS SERVICE

czas wpisu: 2008-07-12 17:58:48

25561

Prawdą jest, że SLD I PO TO PEDAŁY - teraz nie ma wątpliwości, że to walnięci w mózg wyznawcy marxa i lenina, co jest całkowicie zgodne z naszymi poglądami politycznymi, linią partii, stanem umysłu i mentalności, a nade wszystko z naszymi preferencjami seksualnymi. Więc nie ma nic dziwnego w tym, że marzymy aby dać dupy Napieralskiemu i Olejniczakowi. Jest tylko jeden problem, czy polubią trójkąty z PIZDA SKORKIEM


SMS SERVICE

czas wpisu: 2008-07-12 17:58:17

25560
Nie interesują mnie wyczyny Skorka. To debil z IQ powyżej 120 i jako wykształciucha wylaliście go z PISu i jest OK. Interesują mnie działalność
Wodzusia, Premiera Tysiącelecia, Limby Karpat. Dlatego dalej czekam na odpowiedź!!!
Może mi ktoś jednak odpowie i zapozna mnie z jakimś bohaterskim wyczynem, lub chociaż z marnym epizodem z walki Kaczyńskich w czasie stanu wojennego.
Bo złe języki mówią, że podpisali lojalki i przesiedzieli cały stan wojenny z kotem pod stołem?
Na pytanie o telegraf, FOZ, Pineiro i RSW Prasa Książka RUCH, też nie otrzymałam odpowiedzi.
Interesuje mnie również ile języków zna "profesor z Bożej Łaski" i kilka tytuł z dorobku naukowego. Bardzo proszę o szybką i treściwą odpowiedź, ale bez ściemy.
Acha i jeszcze jedno! Za co kochamy ksiedza Andrzeja?

Wielki Mały Czopek

czas wpisu: 2008-07-12 17:57:54

25559

Już trzy lata temu było wiadomo, że nazwisko Jarosława Kaczyńskiego jest w aktach śledztwa tzw. mafii paliwowej.
Nic z tego faktu nie wynikło, bo nasi chłopcy z PO I SLD dali dupy i wydalo sie, ze wszystko zostalo szyte grubymi nicmi.


SMS SERVICE

czas wpisu: 2008-07-12 17:57:41

25558

Przymknęli IDIOTE Partii Inaczej Sprawnych, PREMIER GLUPKA

SLONKO KASZUB TUSKA

Szkoda że nie POJEBANEGO PALIKOTA., ale trend jest OK.

Co mówi działacz PiSu do innego działacza PIsu na pożegnanie PERZYJEBA TUSKA?

- Do zobaczenia na BANKIECIE U PREZYDENTA

PS
Czekamy na PIZDE SKORKA I JEGO IDEOLOGICZNA MATKE KURWE AGENTA WOLSKIEGO-JARUZELSKIEGO!

Wazelinka już przygotowana.


SMS SERVICE

czas wpisu: 2008-07-12 17:57:11

25557

Przymknęli IDIOTE Partii Inaczej Sprawnych, PREMIER GLUPKA

SLONKO KASZUB TUSKA

Szkoda że nie POJEBANEGO PALIKOTA., ale trend jest OK.

Co mówi działacz PiSu do innego działacza PIsu na pożegnanie PERZYJEBA TUSKA?

- Do zobaczenia na BANKIECIE U PREZYDENTA

PS
Czekamy na PIZDE SKORKA I JEGO IDEOLOGICZNA MATKE KURWE AGENTA WOLSKIEGO-JARUZELSKIEGO!

Wazelinka już przygotowana.


SMS SERVICE

czas wpisu: 2008-07-12 17:56:48

25556
Marksizm ma się całkiem dobrze u największego przyjaciela USA, czyli w chinach i jeszcze kilku pomniejszych krajach, więc tylko taki jak ja prawicowy idiota mogę ogłosić coś wbrew faktom.
PIS SMS SERVICE

JEST TO JEDNAK ZACHOWANIE SYMPTOMATYCZNE DLA MOJEJ FORMACJI, BO MY NIE MAMY KONTAKTU Z WŁASNYM MÓZGIEM A JUŻ NAPEWNO NIE Z RZECZYWISTOŚCIĄ.

Pisówka

czas wpisu: 2008-07-12 17:56:27

25555
Naczelna ideologia SLD to pedalstwo i kurestwo. Cechy te są nabyte. nie ma genu. bo natura by przecież oszalała stwarzając coś niezdolnego do wydawania potomstwa - i wyeliminowane by było zanim powstała myśl o tym, że jest dziedziczność. to jest racjonalizowanie. po prostu to jest psychopatia - walnięcie w mózg. bierze sie z okoliczności - ktoś kogoś uwiedzie, np PIS Samoobronę, a potem nie umie i nie chce inaczej. to jest dewiacja polityczno-seksualna. nie mamy obowiązku do równouprawniania czegoś co jest per definitione zboczeniem - a czym sie różni pisofilia - jakościowo niczym tylko ilościowo, że wiek jest nizszy. te dewiacje zaczynaja sie w wieku ministranckim. tracą orientacje i ma to typowo cechy natręctw lękowych. mówiąć prosto PISofilia jest to po prostu cięzki świr objawiający się przynależnością do niej lub w lżejszym stadium sympatyzowanie z Jareczkiem lub Edgaekiem. w homoseksualizmie czułość przyjaźń i organy partyjne są spaczone. zaburzenie tkwi w centraliźmie demokratycnym prefrrowanym przez wodza, głównego pisiorka Jarosława K. w zakresie psychologii - czyli funkcji świadomośći i interpretacji. jakiekolwiek inne wyjaśnianie dewiacji jest wierutną bzdurą. to są nabyte nawyki i ich racjonalizowanie. dlatego, że to kwestia wyboru nie trzeba leczyć na siłe ale nie wolno ani tolerować ani pochwal;ać a o równouprawnieniu to nie ma wogóle mowy. kto ma dzieci i jest taki tolerancyjny niech namawia swoje dzieci do LIZANIA DUPY, OBCIAGANIA DRUTA lub przystąpienia do młodzieżówki SLD
SMS SERVICE

czas wpisu: 2008-07-12 17:55:46

25554
Piszę ten komentarz na gorąco, pełen wściekłości i rozgoryczenia. Byłem wyborcą PiS, wierzyłem im, miałem nadzieję na sanację życia publicznego, na czystą politykę i czystą Polskę. Jak się okazuje, PiS zalał nasz kraj rzeką fekaliów. Koalicyjne przetargi o stołki i program (normalne w krajach demokratycznych) zniżył do rozdawania stołków w zamian za pojedyncze poparcie ludzi skazanych i sejmowych awanturników, dodając do tego zezwolenie na nepotyzm i polityczne sterowanie prokuraturą. Czołowi politycy PiS brali udział w targach do których NIGDY i pod ŻADNYM pozorem nie powinno dojść. Sztandary PiSu utaplane są w gównie, podobnie jak i twarze ludzi, którzy PiS dziś reprezentują. Kłamstwa i żałosne tłumaczenia polityków tej partii, a to udających że „nic się nie stało”, a to spychających wszystko na mityczne układy, przekraczają już granicę śmieszności. Choć przykro mi, że muszę to powiedzieć, stwierdzam: i dobrze. Niech się utaplani w tym gównie utopią. Może następni się w końcu nauczą. Niech w społeczeństwie narasta gniew i świadomość, że zrobiono nas w jajo. Może w końcu uda się w tym państwie stworzyć wystarczającą falę gniewu, aby wszystkich utaplanych z Sejmu wymyła. Od prawicy, po lewicę – kto ma na twarzy gówno, wypływa. Będzie mniej w Sejmie śmierdzieć. PiSu mi nie szkoda. Politycy tej partii samemu zniżyli się do poziomu kupczących prawem na lewo rzezimieszków. Niech gniją utaplani. Szkoda mi ideału odnowy państwa, szkoda mi tej wizji odnowionego kraju, która miała w sobie coś urodziwego jak Jarosław K.


Maciej Kozłowski - wspomnień czar

czas wpisu: 2008-07-12 17:55:23

25553
PIS SMS SERVICE - najnowsze wytyczne dla CHUJA SKORKA w KOMUNISTYCZNDEJ wierze. W związku z tym, że mamy zamiar dać dupy SLD, od północy obowiązują nowe wytyczne w sprawie stanu wojennego. IPN już w wkrótce znajdzie stosowne dokumenty POSWIADCZAJACE, ZE PIZDA SKOREWK OBCIAGAL DRUTA AGETOWI WOLSKIEMU!!!
SMS SERVICE

czas wpisu: 2008-07-12 17:55:12

25552



WOJCIECH JARUZELSKI

zawód: - generał (ZDRAJCA KURWA AGENT)

kraj: - Polska (PRL -)

ustrój: - socjalizm niereformowalny

okoliczności: - zagrożone bytu biologicznego narodu polskiego

reakcja: - stan wojenny (ZAGLADA NARODU POLSKIEGO)

koszty społeczne: - 91-181 zabitych – tysiace uprowadzonych i rannych

skutek: - wyniszcznie suwerennosci kraju, bieda Polakow, niedorozwoj ekonomiczn y

reformy: - zadnych – puste polki w sklepach - ocet

ocena: - zbawca ojczyzny matki ROSJI, mąż stanu, szczery patriota wszystkich UB EKOW!!!!!!!!

CHUJ CI W DUPE KURWO GENERALE!!!!!!!!!!!!!



SMS SERVICE

czas wpisu: 2008-07-12 17:54:34

25551
R. SIKORSKI Z A. OLECHOWSKIM , SPRZEDAJA NAS ZYDOWSKIEMU BANKRUTOWI CHODZĄCEMU NA CHINSKIM PASKU, STANOM ZJEDNOCZONYM, BO ZYDO-LEWICOWY MOLOCH CHWIEJE SIE NA GLININYCH KULASACH , Z DLUGIEM ZAGRANICZNYM SIEGAJCYM TRILIONOW DOLAROW
zapata
zapatta

czas wpisu: 2008-07-12 17:54:18

25550
SKUNDLONY PIZDA SKOREK ZGLUPIAL I N IE WIE COP ROB IC DEBIL - hihihihihihihihihhi!
SMS SERVICE

czas wpisu: 2008-07-12 17:53:55

25549
akie wymierne korzyści przyniesie Polsce amerykańska tarcza? Usilna chęć zainstalowania tego złomu w Polsce, to przejaw megalomani, frustracji i włazidupstwa Kaczorów, którzy za bezdurno chcą wyprzedać kawał polskiej suwerenności. Jest to dziwne i niezrozumiałe w kontekście tego, że z olbrzymim trudem udało nam się pozbyć sowieckich instalacji, a już szukamy innego wielkiego brata. Polskie elyty nie potrafią sprawować władzy bez jeżdżenia po wskazówki. Za PRLu celem wyjazdów był Kreml, a teraz Biały Dom.

Tarcza wprowadzi Polskę do głównego nurtu działań terrorystycznych na świecie. Jako kraj bez doświadczenia w walce z terroryzmem, jawimy się jako łatwy cel ataku. I daję głowę, że jeszcze tarcza nie będzie ukończona a już wybuchną pierwsze bomby. Zabezpieczenie tego żelastwa bedzie kosztowało Polskę ok 28 mln zł w skali roku!!!
Chcą wpieprzyć nam jakiś złom i związane z nim problemy to nich będą uprzejmi zapłacić godziwą cenę!!! Wydaje im się, że Polacy to biedni Indianie których Jankesi okradali płacąc śmierdzącą wiskhey i szklanymi paciorkami.
20 mln $ to śmiech na sali, o takich pieniądzach to rozmawiają menedżerowie małych firm przy piwie, a nie głowy państw. Ta kwota i obowiązek wizowy to namacalny wyraz pogardy dla włazidupców polaczków. Gdyby Tusek miał odrobinę ambicji to posła by tych idiotów na drzewo razem z tą tarczą.

Czesi już mają zapłatę za włazidupstwo, jeszcze trochę a będą jeździć na knedliczkach

zapatta

czas wpisu: 2008-07-12 17:53:14

25548
W interesie Polski leży poprawianie stosunków z najbliższymi sąsiadami, takimi jak NIEMCY I ROSJA a nie z USA.
Tylko idioci i beznadziejni ignoranci mogą twierdzić, że USA nam nic nie zagwarantuje.Już raz mieliśmy gwarancje w 1939 roku kiedy to nasi sasiedzi wymordowali nam w ciagu 5 lat polowe Narodu. Wszyscy wiedza jak jak się to dla nas skończyło. Przelewaliśmy krew za brytoli ,żabojadów I RUSKICH, ale na defiladę zwycięstwa w MOSKWIE zaproszono TYLKO AGRNTA WOLSIEGO-JARUZELSKIEGO. WCZESNIEJ STALIN zaimplementowała nam komunizm i przesiedlenia!!! Dzięki TEM,U ZBRODNIARZOWI Polska utraciła ponad 70 tys km² (II RP - 389 720 km²) powierzchni na rzecz ZSRR. Po prostu naszymi ziemiami uregulowano długi wobec ZSRR ZA “NOZ W PLECY”,I 60-LETNIA NIEWOLE SOWIECKA.
Tylko kompletny dureń, nieuk i ignorant może twierdzić ,że ROSJA TO NASZ PRZYJACIEL. Tarcza ma służyćr Polsce. Dureń , płatny agent
Sikorski,Tusk i Komorowski sprzedali nas ponownie ROSJI.


SMS SERVICE

czas wpisu: 2008-07-12 17:52:36

25547
Uwaga!

AutoremNizej wklejonego tekstu

jest Pederasta I Narkoman

Maciej Kozłowski - wspomnień czar

„Moja heroina. Świadectwo psychiatry“

Książka jest przede wszystkim bolesną i szczerą autobiografią, ostrzeżeniem. To dużo więcej niż zwierzenia - to próba zrozumienia mechanizmów uzależnienia i świata narkomanów i homoseksualistow, który wcale nie jest tak odległy, jak się nam może wydawać zwierza sie autor – uzalezniony narkoman i homoseksualista



SMS SERVICE

czas wpisu: 2008-07-12 17:51:09

25546
W interesie Polski leży poprawianie stosunków z najbliższymi sąsiadami, a nie z państwem terrorystycznym jakim jest USA.
Tylko idioci i beznadziejni ignoranci mogą twierdzić, że USA nam cokolwiek zagwarantuje, a już na pewno nie bezpieczeństwo. Już raz mieliśmy Zachodnie gwarancje i ci co potrafią czytać ze zrozumieniem wiedzą jak się to dla nas skończyło. Potem przelewaliśmy krew za brytoli i żabojadów, ale na defiladę zwycięstwa w Londynie nas nie zaproszono. Wieniawa w proteście popełnił samobójstwo, bo zrozumiał że zostaliśmy wykorzystani. Potem wielka trójka zaimplementowała nam komunizm i przesiedlenia!!! Dzięki Zachodnim gwarancjom Polska utraciła ponad 70 tys km² (II RP - 389 720 km²) powierzchni na rzecz ZSRR. Po prostu naszymi ziemiami uregulowano długi wobec Stalina, skazując nas na konflikt z Niemcami o tzw ziemie odzyskane.
Nie wspomnę już o postawie USA w czasie stanu wojennego!!!
USA nie szanowało i nie szanuje swoich zobowiązań od czasu likwidacji Indian po czasy niezrealizowanego offsetu za nieloty F-16.
Tylko kompletny dureń, nieuk i ignorant może twierdzić, że tarcza ma służyć również Polsce. Dureń lub płatny agent.
Brawo Panie Sikorski, tak trzymać!!!
zapatta

czas wpisu: 2008-07-12 17:50:35

25545
Naczelna ideologia SLD to pedalstwo i kurestwo. Cechy te są nabyte. nie ma genu. bo natura by przecież oszalała stwarzając coś niezdolnego do wydawania potomstwa - i wyeliminowane by było zanim powstała myśl o tym, że jest dziedziczność. to jest racjonalizowanie. po prostu to jest psychopatia - walnięcie w mózg. bierze sie z okoliczności - ktoś kogoś uwiedzie, np PIS Samoobronę, a potem nie umie i nie chce inaczej. to jest dewiacja polityczno-seksualna. nie mamy obowiązku do równouprawniania czegoś co jest per definitione zboczeniem - a czym sie różni pisofilia - jakościowo niczym tylko ilościowo, że wiek jest nizszy. te dewiacje zaczynaja sie w wieku ministranckim. tracą orientacje i ma to typowo cechy natręctw lękowych. mówiąć prosto PISofilia jest to po prostu cięzki świr objawiający się przynależnością do niej lub w lżejszym stadium sympatyzowanie z Jareczkiem lub Edgaekiem. w homoseksualizmie czułość przyjaźń i organy partyjne są spaczone. zaburzenie tkwi w centraliźmie demokratycnym prefrrowanym przez wodza, głównego pisiorka Jarosława K. w zakresie psychologii - czyli funkcji świadomośći i interpretacji. jakiekolwiek inne wyjaśnianie dewiacji jest wierutną bzdurą. to są nabyte nawyki i ich racjonalizowanie. dlatego, że to kwestia wyboru nie trzeba leczyć na siłe ale nie wolno ani tolerować ani pochwal;ać a o równouprawnieniu to nie ma wogóle mowy. kto ma dzieci i jest taki tolerancyjny niech namawia swoje dzieci do LIZANIA DUPY, OBCIAGANIA DRUTA lub przystąpienia do młodzieżówki SLD


SMS SERVICE

czas wpisu: 2008-07-12 17:50:30

25544
Piszę ten komentarz na gorąco, pełen wściekłości i rozgoryczenia. Byłem wyborcą PiS, wierzyłem im, miałem nadzieję na sanację życia publicznego, na czystą politykę i czystą Polskę. Jak się okazuje, PiS zalał nasz kraj rzeką fekaliów. Koalicyjne przetargi o stołki i program (normalne w krajach demokratycznych) zniżył do rozdawania stołków w zamian za pojedyncze poparcie ludzi skazanych i sejmowych awanturników, dodając do tego zezwolenie na nepotyzm i polityczne sterowanie prokuraturą. Czołowi politycy PiS brali udział w targach do których NIGDY i pod ŻADNYM pozorem nie powinno dojść. Sztandary PiSu utaplane są w gównie, podobnie jak i twarze ludzi, którzy PiS dziś reprezentują. Kłamstwa i żałosne tłumaczenia polityków tej partii, a to udających że „nic się nie stało”, a to spychających wszystko na mityczne układy, przekraczają już granicę śmieszności. Choć przykro mi, że muszę to powiedzieć, stwierdzam: i dobrze. Niech się utaplani w tym gównie utopią. Może następni się w końcu nauczą. Niech w społeczeństwie narasta gniew i świadomość, że zrobiono nas w jajo. Może w końcu uda się w tym państwie stworzyć wystarczającą falę gniewu, aby wszystkich utaplanych z Sejmu wymyła. Od prawicy, po lewicę – kto ma na twarzy gówno, wypływa. Będzie mniej w Sejmie śmierdzieć. PiSu mi nie szkoda. Politycy tej partii samemu zniżyli się do poziomu kupczących prawem na lewo rzezimieszków. Niech gniją utaplani. Szkoda mi ideału odnowy państwa, szkoda mi tej wizji odnowionego kraju, która miała w sobie coś urodziwego jak Jarosław K.

Maciej Kozłowski - wspomnień czar

czas wpisu: 2008-07-12 17:49:49

25543


Jakie wymierne korzyści przyniesie Polsce amerykańska tarcza? Usilna chęć zainstalowania tych instalacji w Polsce, to przejaw megalomani, frustracji i włazidupstwa RADSIKOW I TUSKO IDIOTOW, którzy za chlam chcą wyprzedać kawał polskiej suwerenności. Jest to dziwne i niezrozumiałe w kontekście tego, że z olbrzymim trudem udało nam się pozbyć SOWIECKIEGO ZLOMU , a już szukamy innego wielkiego brata. Polskie elyty nie potrafią sprawować władzy bez jeżdżenia po wskazówki DO MOSKWY I BERLINA. Za PRLu celem wyjazdów był tylko Kreml, a teraz jeszcze BRUKSELA.

Tarcza wprowadzi Polskę do gównego nurtu działań terrorystycznych na świecie. Jako kraj bez doświadczenia w walce z terroryzmem, jawimy się jako łatwy cel ataku na NASZE STODOLY. I daję głowę, że jeszcze tarcza nie będzie ukończona a już wybuchną pierwsze bomby W MOJEJ OBORZE. Zabezpieczenie TYCH INSTALACJI bedzie kosztowało Polskę ok 28 mln zł w skali roku!!!
Chcą wpieprzyć nam jakiś NIEZNANY NAM TECHNOLOGICZNIE CUD NIEWID i związane z nim problemy to nich będą uprzejmi zapłacić godziwą cenę!!! A JAK!!! Wydaje im się, że Polacy to biedni Indianie których Jankesi okradali płacąc śmierdzącą wiskhey BEZ AKCYZY i szklanymi paciorkami. A PRZECIEZ POLACY TO ZLODZIEJE SAMOCHODOW I KOMBINATORZY I MY NIE DAMY SIE ZA JAKIES TAM 20 mln $ to śmiech na sali, o takich pieniądzach to rozmawiają U NAS menedżerowie małych firm przy piwie, a nie głowy państw. Ta kwota i obowiązek wizowy to namacalny wyraz pogardy dla włazidupców polaczków. Gdyby Tusek miał odrobinę ambicji to posłal by tych idiotów na drzewo razem z tą tarczą. A U MNIE W STODOLE TO KRECIMY TERAZ TAKIE LODY, ZE TA TARCZA TO NAM NIE W GLOWIE!

SOLTYS CIOTA SKOREK


SMS SERVICE

czas wpisu: 2008-07-12 17:47:55

25542
PIS SMS SERVICE

Naczelna ideologia PISu to pedalstwo i kurestwo. Cechy te są nabyte. nie ma genu. bo natura by przecież oszalała stwarzając coś niezdolnego do wydawania potomstwa - i wyeliminowane by było zanim powstała myśl o tym, że jest dziedziczność. to jest racjonalizowanie. po prostu to jest psychopatia - walnięcie w mózg. bierze sie z okoliczności - ktoś kogoś uwiedzie, np PIS Samoobronę, a potem nie umie i nie chce inaczej. to jest dewiacja polityczno-seksualna. nie mamy obowiązku do równouprawniania czegoś co jest per definitione zboczeniem - a czym sie różni pisofilia - jakościowo niczym tylko ilościowo, że wiek jest nizszy. te dewiacje zaczynaja sie w wieku ministranckim. tracą orientacje i ma to typowo cechy natręctw lękowych. mówiąć prosto PISofilia jest to po prostu cięzki świr objawiający się przynależnością do niej lub w lżejszym stadium sympatyzowanie z Jareczkiem lub Edgaekiem. w homoseksualizmie czułość przyjaźń i organy partyjne są spaczone. zaburzenie tkwi w centraliźmie demokratycnym prefrrowanym przez wodza, głównego pisiorka Jarosława K. w zakresie psychologii - czyli funkcji świadomośći i interpretacji. jakiekolwiek inne wyjaśnianie dewiacji jest wierutną bzdurą. to są nabyte nawyki i ich racjonalizowanie. dlatego, że to kwestia wyboru nie trzeba leczyć na siłe ale nie wolno ani tolerować ani pochwal;ać a o równouprawnieniu to nie ma wogóle mowy. kto ma dzieci i jest taki tolerancyjny niech namawia swoje dzieci do służenia do mszy lub przystąpienia do młodzieżówki PISu.

Furtian Wac ław

czas wpisu: 2008-07-12 17:47:47

25541
Uwaga!

AutoremNizej wklejonego tekstu

jest Pederasta I Narkoman

Maciej Kozłowski - wspomnień czar

„Moja heroina. Świadectwo psychiatry“

Książka jest przede wszystkim bolesną i szczerą autobiografią, ostrzeżeniem. To dużo więcej niż zwierzenia - to próba zrozumienia mechanizmów uzależnienia i świata narkomanów i homoseksualistow, który wcale nie jest tak odległy, jak się nam może wydawać zwierza sie autor – uzalezniony narkoman i homoseksualista


SMS SERVICE

czas wpisu: 2008-07-12 17:47:00

25540
Nie będę już dużej ukrywał, że PIS TO PEDAŁY - teraz nie ma wątpliwości, że to walnięci w mózg wyznawcy Franco i Pinocheta. co oni tak podskakuja z tymi pedałami - całkiem im odbiło. ale się odurniają.

nie jest prawdą, że dla pedalstwa jest tolerancja. po prostu jest to nisza, na której też zarabia się cięzkie pieniądze. na tym polega przewrotność liberalizmu. podczas gdzy pedały sobie paradują Jankesi szykują bombę atomową i jak piedolnmą w ten zasrany słaby euro-socjalizm - a pedały wtedy rzucą granat - aaaaaaaa maaaaaaaasz ty wstręęętny wroooguuuu i schowią się z kotem pod stołem jak to ćwiczyli w stanie wojennym.

zapatta

czas wpisu: 2008-07-12 17:46:44

25539
Podpowiedzcie mi, proszę kto to latał po Sejmie z rewolwerem?

To jakiś debil czy bandyta?

Nie Skorku to ty6lkoTusk zjezdzajac winda poczul cos twardego w dupie!

Chodzily pogloski,ze to Komorowski….hehe


SMS SERVICE

czas wpisu: 2008-07-12 17:46:24

25538
Pisze nude veritas iż Polska ma szansę stać się NORMALNYM państwem przytaczając np. Rzplitą szlachecką. Otóż to jest ta normalność wg PiSuaru i jej naczelnego kaczora: Warcholstwo, prywata, przekupstwo, serwilizm wobec obcych, sarmatyzm w najgorszym wydaniu. Co to kur.wa jest chciałoby się zapytać. Otóż jest to model państwa wg Kaczyńskich. I z innej strony - Polska normalnym państwem - chyba normalnym na wzór południowoamerykański gdzie rządziły rodziny całymi państwami. Tego chcemy? Chcemy takiego wzorca jak Pinochet skazany przecież za pospolite złodziejstwo, to ma być wzór godny naśladowania podobnie jak Dorn wzorem wierności ideałom chrześcijańskim, wierności małżeńskiej, wierności przykazaniom i Pismu Świętemu zakazującemu zoofilii w drugim domu w Polsce.
pisze nude veritas, że jest polskim katolikiem. Chyba śledziem bo jak można zrozumieć pojęcie: polski katolik - hiszpański katolik czy włoski katolik. Chyba, że popatrzymy na niego i widzimy polskiego katolika obrażającego innych ale jego tknąć nie można bo to obraża nawet Pana Boga. To jest ten polsko-moherowy katolicyzm pełen pokory, miłości bliźniego, szacunku dla współwyznawcy, ekumenizmu tak nakazywanego przez Jana Pawła II. To jest ten polski katolicyzm?

Furtian Wac ław0

czas wpisu: 2008-07-12 17:45:41

25537
Marksizm ma się całkiem dobrze u największego przyjaciela USA, czyli w chinach i jeszcze kilku pomniejszych krajach, więc tylko taki jak ja komumnistyczny idiota mogę ogłosić coś wbrew faktom.

JEST TO JEDNAK ZACHOWANIE SYMPTOMATYCZNE DLA MOJEJ FORMACJI, CZYLI SLD, BO MY NIE MAMY KONTAKTU Z RZECZYWISTOSCIA I WŁASNYM MÓZGIEM A JUŻ NAPEWNO NIE Z ROZUMEM

SLDOWKA


SMS SERVICE

czas wpisu: 2008-07-12 17:45:35

25536
Fakty tworzymy my i IPN. Piszemy nową historię Polski.
Jarosław był naczelnym wodzem i komendantem AK, zastępował prymasa Wyszyńskiego podczas jego aresztowania,
obaj bracia wysadzili w powietrze aulę w Opolu, i kierowali strajkami w 70 i 80 roku.
Tako rzecze IPN
Ciekaw jestem tylko jednej rzeczy. Dlaczego każdy przeciwnik Kaczyńskich czy PiSuaru (co i tak na jedno wychodzi) uważany jest przez debilnych oszołomów za czerwonego bydlaka.
Może i ja się narażę ale mam jedną uwagę - Jarosław Kaczyński jest takim dr hab. jak ja profesorem zwyczajnym. Chociaż, gdyby się tak zastanowić to mam większe szanse zostać profesorem niż Jarosław dr hab.
PIS SMS SERVICE

czas wpisu: 2008-07-12 17:45:05

25535
Naczelna ideologia SLD to pedalstwo i kurestwo. Cechy te są nabyte. nie ma genu. bo natura by przecież oszalała stwarzając coś niezdolnego do wydawania potomstwa - i wyeliminowane by było zanim powstała myśl o tym, że jest dziedziczność. to jest racjonalizowanie. po prostu to jest psychopatia - walnięcie w mózg. bierze sie z okoliczności - ktoś kogoś uwiedzie, np PIS Samoobronę, a potem nie umie i nie chce inaczej. to jest dewiacja polityczno-seksualna. nie mamy obowiązku do równouprawniania czegoś co jest per definitione zboczeniem - a czym sie różni pisofilia - jakościowo niczym tylko ilościowo, że wiek jest nizszy. te dewiacje zaczynaja sie w wieku ministranckim. tracą orientacje i ma to typowo cechy natręctw lękowych. mówiąć prosto PISofilia jest to po prostu cięzki świr objawiający się przynależnością do niej lub w lżejszym stadium sympatyzowanie z Jareczkiem lub Edgaekiem. w homoseksualizmie czułość przyjaźń i organy partyjne są spaczone. zaburzenie tkwi w centraliźmie demokratycnym prefrrowanym przez wodza, głównego pisiorka Jarosława K. w zakresie psychologii - czyli funkcji świadomośći i interpretacji. jakiekolwiek inne wyjaśnianie dewiacji jest wierutną bzdurą. to są nabyte nawyki i ich racjonalizowanie. dlatego, że to kwestia wyboru nie trzeba leczyć na siłe ale nie wolno ani tolerować ani pochwal;ać a o równouprawnieniu to nie ma wogóle mowy. kto ma dzieci i jest taki tolerancyjny niech namawia swoje dzieci do LIZANIA DUPY, OBCIAGANIA DRUTA lub przystąpienia do młodzieżówki SLD
SMS SERVICE

czas wpisu: 2008-07-12 17:45:01

25534

Przymknęli IDIOTE Partii Inaczej Sprawnych, PREMIER GLUPKA

SLONKO KASZUB TUSKA

Szkoda że nie POJEBANEGO PALIKOTA., ale trend jest OK.

Co mówi działacz PiSu do innego działacza PIsu na pożegnanie PERZYJEBA TUSKA?

- Do zobaczenia na BANKIECIE U PREZYDENTA

PS
Czekamy na PIZDE SKORKA I JEGO IDEOLOGICZNA MATKE KURWE AGENTA WOLSKIEGO-JARUZELSKIEGO!

Wazelinka już przygotowana.


SMS SERVICE

czas wpisu: 2008-07-12 17:43:51

25533
Marksizm ma się całkiem dobrze u największego przyjaciela USA, czyli w chinach i jeszcze kilku pomniejszych krajach, więc tylko taki jak ja prawicowy idiota mogę ogłosić coś wbrew faktom.
JEST TO JEDNAK ZACHOWANIE SYMPTOMATYCZNE DLA MOJEJ FORMACJI, BO MY NIE MAMY KONTAKTU Z WŁASNYM MÓZGIEM A JUŻ NAPEWNO NIE Z RZECZYWISTOŚCIĄ.

Pisówka

czas wpisu: 2008-07-12 17:43:09

25532
Z dedykacja dla SKORKA

Paweł Kukiz "Virus sLD"
Jak ja was, kurwy, nienawidzę
Jak ja wami, kurwy, gardzę
Jak ja się za was, kurwy, wstydzę
Gdy za granicę czasem zajżę
Jak ja się wami, kurwy, brzydzę
Jak ja was dobrze, kurwy, znam
Jak ja się bardzo ludziom dziwię
Którzy wybrali taki chłam

A wszystko, czego się dotkniecie
Od razu obracacie w pył
Szarańcza przy was to jest bajka
Bo cały kraj już zgnił
Opasłe mordy, krzywe ryje
Kurestwo wszędzie tam, gdzie wy
Jak ja was, kurwy, nienawidzę
Jak do was bym z kałacha bił

A nawet, jak wam plunąć w twarz
To wy mówicie, że deszcz pada
Jebana wasza partia mać
Co mi ojczyznę okrada
Nadejdzie kiedyś taki dzień
Za wszystko, kurwy, zapłacicie
W helikoptery wsadzą was
I nigdy już tu nie wrócicie!


SMS SERVICE

czas wpisu: 2008-07-12 17:42:37

25531
ak ja was, kaczki, nienawidzę
Jak ja wami, kaczory, gardzę
Jak ja się za was, pisdzielce, wstydzę
Gdy za granicę czasem zajżę
Jak ja się wami, kaczki, brzydzę
Jak ja was dobrze, kaczory, znam
Jak ja się bardzo ludziom dziwię
Którzy wybrali taki chłam

A wszystko, czego się dotkniecie
Od razu obracacie w pył
Szarańcza przy was to jest bajka
Bo cały kraj już zgnił
Opasłe kacze mordy, krzywe ryje
Kurestwo wszędzie tam, gdzie wy
Jak ja was, kaczory, nienawidzę
Jak do was bym z kałacha bił

A nawet, jak wam plunąć w twarz
To Kurski mówi, że deszcz pada
Jebana wasza partia mać
Co mi ojczyznę okrada
Nadejdzie kiedyś taki dzień
Za wszystko, kaczory, zapłacicie
W helikoptery wsadzą was
I nigdy już tu nie wrócicie!
Furtian Wac ław

czas wpisu: 2008-07-12 17:42:00

25530
Uwaga!

AutoremNizej wklejonego tekstu

jest Pederasta I Narkoman

Maciej Kozłowski - wspomnień czar

„Moja heroina. Świadectwo psychiatry“

Książka jest przede wszystkim bolesną i szczerą autobiografią, ostrzeżeniem. To dużo więcej niż zwierzenia - to próba zrozumienia mechanizmów uzależnienia i świata narkomanów i homoseksualistow, który wcale nie jest tak odległy, jak się nam może wydawać zwierza sie autor – uzalezniony narkoman i homoseksualista


SMS SERVICE

czas wpisu: 2008-07-12 17:41:52

25529

Podpowiedzcie mi, proszę kto to latał po Sejmie z rewolwerem? To jakiś debil czy bandyta?
Wielki Mały Czopek

czas wpisu: 2008-07-12 17:41:09

25528

6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji ujawnia swoją teczkę dopiero po naciskach prasy.

PELNA TECZKA JEST PUBLICZNIE DOSTEPNA DLA KAZDEGO CZEGO NIE MOZNA POWIEDZIEC O WALESIE I INNYCH!

PRZYPIERDALACIE SIE KOMUCHU NIE MAJAC ARGUMENTOW

SLOMA CI W BUTACH WYSTAJE I NIE MASZ SWIADOMOSWCI CIOTO MIMO, ZE MASZ SWOJE LATA, ZE TO NIE TWOJE PROGI

TWOJE MIEJSCE BYLO I JEST NA KLEPISKU I TAM JUZ NA ZAWSZE POZOSTANIESZ

AMEN-

PS:

Swoja droga wylazi z ciebie prostactwo na kilometr, zastanawiam sie jakim ty musisz byc zlym czlowiekiem jak musialo cie zycie doswiadczyc. – ale ci nie wspulczuje, pewnie to robi twoja rodzina jesli ja masz.



CUDA W ŻYCIORYSIE BLIŹNIAKÓW

czas wpisu: 2008-07-12 17:40:48

25527
Sądząc z poniższych wpisów, elektorat PIS to banda nieokrzesanych chamów i ignorantów.

a fe, a fe, a fu be wy przebrzydle chlopaki pisioraki


Wielki Mały Czopek

czas wpisu: 2008-07-12 17:40:33

25526
4) Cud czwarty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji z kręgu doradców Lecha Wałęsy nie zostaje internowany.

J.KACZYNSKI BYL W STANIE WOJENNYM ARESZTOWANY LECZ PO OSTREJ INGTERWENCJI EPISKOPATU POPARTEJ PRZEZ OJÇA SWIETEGO PO KILKU DNIACH ZOSTAL ZWOLNIONY.

GORZEJ Z TOBA BO TY PALOWALES WOWCZAS ,UKRYTY ZOMOWCU!

5) Cud piąty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalki i jako jedyny opozycjonista, odmawiający władzy PRL, zostaje zwolniony do domu - co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989.

MYLISZ SIE – JAKO JEDYNY Z GRONA W MAGDALENCE NIE PIJE WODKI ZE ZDRAJCAMI, W ODROZNIENIU OD WALESY
JEGO POPULARNOSC W KOLACH NAUKOWYCH NIE POZWOLILA KOMUNIE GO ARESZTOWAC, CHOC PROBOWANO FALSZOWAC LOJALKI


CUDA W ŻYCIORYSIE BLIŹNIAKÓW

czas wpisu: 2008-07-12 17:40:07

25525

ZONA SANITARIUSZKA PO WOJN IE MUSIALA GDZIES PRACOWAC, WIEC PEWNIE W SZPITALU A PROF. BYL WYBITNYM NAUKOWCEM, KTOREGO MIEDZYNARODOWA OPINIA WSPIERALA

DLA CIEBIE SKOREK TO JEST NIE ZROZUMIALE BO TY ZOSTALES KAPUSIEM I NIE WIESZ CO TO MORALNOSC I NAUKA.

3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci AK-owskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV.

Odp:

BLIZNIACY W DRODZE WYGRANEGO KONKURSU OGLOSZONEGO PRZEZ KINEMATOGRAFIE POLSKA (nie myl durni z TV) WYGRALI Z POSROD 14 TYS. DZIECI.

WIEMY, ZE TWOJE DZIECINSTWO PEDALE BYLO TROCHE INNE I MUSIALES ZAPIERDALAC W OBORZE – COZ TAKI TWOJ ZASRANY LOS GDY MIALO SIE OJCA W UPA!


CUDA W ŻYCIORYSIE BLIŹNIAKÓW

czas wpisu: 2008-07-12 17:39:15

25524
SONDAŻE

Przepraszam za pomyłkę, oczywiście że Platformę Obywatelską popiera obecnie 38 proc. ankietowanych, a PiS 2,7 proc."


SONDAŻE

czas wpisu: 2008-07-12 17:39:11

25523
CUDA W ŻYCIORYSIE BLIŹNIAKÓW

1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława, to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu - jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR.

Odp.

TEN ZOLNIERZ AK OFICER BYL PROFESOREM UNIWERSYTECKIM WIEC GDZIE MIAL PRACOWAC I MIESZKAC, JAK TY W SUTERYNIE??? IDIOTO!!!

2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle. W tym czasie, gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie Stalin rządzi Bierutem, posada dla AK-owca na uczelni brzmi jak ponury żart, jednak rzecz miała miejsce.


SMS SERVICE

czas wpisu: 2008-07-12 17:38:30

25522
Taki sobie ktoś podPiSujący się nuda veritas, a może raczej nude!!!
Pisze iż pełni Kaczyński rolę Heraklesa i czyści stajnię. Chyba chlew sobie szykuje bo jakby nie patrzeć zbiera same spady, warchołów, złodziei, krętaczy za obietnicę czegoś tam np. zawieszenie postępowania w sprawie płatnej protekcji i kłamstwa, oszustwa. To tylko jeden zarzut ciążący na pośle Samoobrony wyrzuconego przez Leppera a teraz przygarniętego przez "prawy" PiSuar. Taki nude veritas poczytuje to Kaczyńskiemu za sukces i prawość. Toż to jawne robienie sobie jaj z publiki a na koniec pisze o czy? Ano właśnie!!! KOMUCHY!!!
Oni są winni temu też, że brat premiera nie ma do tej pory tytułu profesora a tylko dr hab. i tutaj biednemu oszołomowi nude pomylili się bliźniacy. To też charakterystyczne dla bezkompromisowych piewców PiSuaru i nawet jak Kaczory sikają to PiSuarowczycy cieszą się, że deszcz pada.
Jeśli prawica ma być taka jak widzi ją Kaczyński i ten cidak nude veritas to ja będę od jutra komuchem z wszelkimi tego konsekwencjami, trzeba będzie robić kolejną rewolucję i oszczędzić Polsce wstydu.
Furtian Wac ław

czas wpisu: 2008-07-12 17:38:04

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!