Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Pierwszy sekretarz

W księdze jest 30740 wpisów.

Jesteś 914970 osobą oglądającą tę księgę.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

18490
Ubecy, SBecy, agenci KGB, agenci Stasi, ziomkostwa niemieckie, Holocaust Inc., sprzedajni dziennikarze, geje, pederasci, cioty, prostytutki, kryminalisci, zdrajcy Ojczyzny, czlonkowie PZPR, aferzysci, lapowkarze, pan 'profesor' Bartoszewski, pan Tusk & PO.
Co laczy tych w/w osobnikow?
Dzika nienawisc do Kaczynskich. Nie ma co, doborowe towarzycho!
leo

czas wpisu: 2008-03-20 18:11:03

18489
Dzieki Bogu, że prezydentem Polski jest patriota, uczciwy, mądry człowiek nie poddający się taniej popularności i sondażom. Szkoda tylko że jest prezydentem takiego ogłupionego niedouczonego, populistycznego , zmanipulowanego narodu.
Henryk

czas wpisu: 2008-03-20 17:58:07

18488
Geje poproszą o pomoc PO, by skazać prezydenta

No teraz odezwał się elektorat PO. Za chwilę bandyctwo z wiezien będzie chciało amnestii a białoskarpetkowi biznesmeni (dochnalopodobni) reaktywują ZBOWiD - BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ
kokos

czas wpisu: 2008-03-20 17:54:59

18487
2008-03-19 17:44 Witold

Czy my Polacy chcemy nadrobić stracony czas w sensie zapóźnienia cywilizacyjnego, budować drogi, reformować system edukacji i służby zdrowia, dbać o ekologie? Czy też chcemy gonić Europę w sensie importu patologii i dewiacji? Mamy ten komfort, że możemy wybierać, odrzucać rzeczy złe, a korzystać z dobrych i w tych kierunkach się rozwijać.Czy ulegniemy zmanipulowanym, liberalnym mediom, dyktaturze politycznej poprawności czy pójdziemy własną drogą?
witold

czas wpisu: 2008-03-20 17:52:40

18486
Nie może być normalnego państwa z rządem hołdujacym dewiantom
i zboczencom .
Sodoma i Gomora na wlasne zyczenie ?
Pamiętamy jak tam się skonczylo ?
Wszystkie wielkie cywilizacje swoj upadek zawdzięczają min.
rozwiazlości obyczajowej .
stef

czas wpisu: 2008-03-20 17:51:22

18485
Ostatnio o Tusku cichuteńko, a w mediach non-stop jest jeden albo drugi kaczor. Czyżby zbliżały się wybory? smiling smiley
dydek

czas wpisu: 2008-03-20 17:49:04

18484
Mniejszości seksualne maja dyktować normy większości i całemu narodowi????
To jest po prostu chore... Geje odwracaja wszelkie wartości.
SA niebezpieczni i moim zdaniem Polacy powinni się ocknąc i pokazać mniejszości, gdzie jest miejsce mniejszości w demokratycznym kraju..
aqua

czas wpisu: 2008-03-20 17:43:22

18483
JESTEM ZA "DYSKRYMINACJĄ" GEJÓW! Bo co to niby ma znaczyć że geje są dyskryminowani? Mają przecież takie same prawa obywatelskie.Nikt ich nie pakuje do więzienia, ani nie nawraca przymusowo na inną orientację. Są politykami, dziennikarzami, lekarzami i czym się im podoba.Ale czy to znaczy że mają istnieć małżeństwa homoseksualne, lub adopcja dzieci przez takie pary? Jeśli to jest dyskryminacja to jestem za nią! Tak samo jestem za dyskryminowaniem osób niewidomych jeśli chodzi o wydawanie prawa jazdy, albo za dyskryminacją osób niezrównoważonych psychicznie w zawodzie nauczycielskim. Przykro mi geje, ale małżeństwo i wychowanie dzieci to sprawa par hetero. Więc odczepcie się od Prezydenta. Cieszę się że Prezydentem Polski jest człowiek, który nie ulega tragicznej w skutkach poprawności politycznej.
kot77

czas wpisu: 2008-03-20 17:40:34

18482
dla mnie kazdy pedał to pedofil i powinno sie ich wyizolować z społeczeństwa jak najszybciej
.............wlacznie ze SKORKIEM
tylko troche im popuscic to juz paradują po miastach pokazując innym kturzy zygają na ich widok

ciesze sie ze mam takiego prezydenta
krach

czas wpisu: 2008-03-20 17:34:53

18481
zakaz pedałowania, !!! Precz z nimi, !!!
Zakaz pedałowania

czas wpisu: 2008-03-20 17:30:20

18480
Ciekaw jestem kiedy Tusk stanie po stronie tej rozwrzeszczanej hałastry poderastów wtedy może się zdziwić wynikiem następnych wyborów. Bo Polacy akceptują inność pederastów, jednak nie przepadają kiedy na każdym kroku tą inność im sie prezentuje.
konserwa

czas wpisu: 2008-03-20 17:27:38

18479
Uprasza się kaprala bylej SB, nieuleczalnego pederaste,zwyrodnialca i zboka…

Niejakiego SKORKA, o zaprzestanie wpisywania bzdur i trollowania na tym blogu pod płaszczykiem nicka "antyPiSdzielca" vel "Zenio" vel "olka” vel “bodzio” vel “o2” vel “POlak nie PISda”,vel “sasza”vel “lolo”vel “lowca pedofili – PISdzielcow”vel “zibi”velPis w Pisdu” vel “wikary” vel “elektorat PiS”vel “on” vel “”podgladacz” vel “zenio” vel "POlacy" vel "forumowiec"

NIE KARMIC TROLLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jedyna metoda na takich osobników to ignorowanie. Bez wzgledu na to jak absurdalne idiotyzmy wypisuja.
WSZYSCY

czas wpisu: 2008-03-20 17:23:28

18478
rozne niki a klikane z jednego IP ??? co to za forum jednego czlowieka ? wyczytalem o tym psycholu na o2 ale pisali ze klikaja tu 2-3 niedobitki PISdzielskie ale jak to mozliwe ze z jednego komputera ?????!!!!!!!!
forumowiec

czas wpisu: 2008-03-20 17:12:32

18477
Psychoanalizę zwykle potępiają ci, którzy boją się własnych emocji, wejścia w głąb własnego JA,skonfrontowania się ze swoim cieniem i nieuświadomioną agresją, niechęcią do pracy i zmiany.Psychologię społeczną będą popierać ludzie powierzchowni,skłonni do powierzchownych kontaktów, neurotycznej intelektualizacji, którzy nie są zainteresowani pracą nad sobą, lecz MANIPULOWANIEM otoczeniem i sprawowaniem nad nim absolutnej kontroli.

Po nitce do głęboka i poznamy AUTENTYCZNE "JA" największych wrogów głębokich przemian państwa polskiego...Pozdrawiam


venissa

czas wpisu: 2008-03-20 15:20:50

18476
STOSUNEK DO PSYCHOLOGII I PSYCHOANALIZY A POLITYCZNE PREFERENCJE I OBRAZ "JA" ZWOLENNIKÓW OKREŚLONYCH NURTÓW W NAUCE I POLITYCE

Na podstawie preferencji określonych nurtów/działów psychologicznych itp. można z dużym prawdopodobieństwem zdiagnozować zarówno poglądy polityczne, jak i strukturę JA danej osoby. Wiadomo,że zwolennik lewicy będzie namiętnie bronić psychologii społecznej, zwłaszcza w polskim wydaniu, którą propagował prof. Reykowski, namiętny działacz PZPR od 1949 roku oraz mediator przy "okrągłym stole". Wiadomo również,że psychologia społeczna była na usługach władzy ludowej,była wykorzystywana m.in. w mediach i jest NADAL!!! A i przez polityków, zwłaszcza PO (p. Tusk).Kiedy dowiedziałam się w 2005 r. z CHARAKTERÓW,że Tusk korzysta z usług Natalii de Barbaro od razu pomyślałam sobie,że Tuska ciągnie w lewo.No i proszę jakiś czas później dowiadujemy się,że jego partia dąży do koalicji z LiD (dygresja: zauważyliście ten sprytny skrót? pierwsze trzy litery od wyrazu lider).Wiemy również,że za czasów komuny psychoanaliza była tępiona i ośmieszana przez komunistów, bo jest niezastąpiona i rewelacyjna w diagnozowaniu!


venissa

czas wpisu: 2008-03-20 15:19:22

18475
LEWICA

Po stronie lewicy można zaobserwować przewagę jednostek psychopatycznych oraz osobowości zależnych, o nieukształtowanym poczuciu tożsamości płciowej, zatarciu granic psychologicznych.W rodzinach lewicowców często panowała przemoc, najwięcej tam było aktów molestowania i aborcji. Dzieci takich lewicowców cierpią nierzadko na poważne zaburzenia,jeśli nie psychiczne, to osobowościowe.Sami później przenoszą przemoc, która dostali od ojców i matek na otoczenie zewnętrzne. U kobiet może przejawiać się to w utożsamianiu się z mężczyznami i zachowywaniu się jak tzw.babochłopy. Męskie formy zachowań u kobiet można zaobserwować m.in. na podstawie tego, jakiego języka używają - języka ostrego, ciętego,mocno zarysowanego, tzw. wyrazistego. Kobiety te nie wiedzą, nie sa świadomie,że w ten sposób demonstrują fałszywie pojętą siłę.Lubują sie także otaczać przedmiotami o fallicznych kształtach - p. prof. Senyszyn w czerwonym skórzanym (!!!) stroju i pejczem w ręku na PARADZIE GEJÓW. Kobieta, o właściwie ukształtowanej tożsamości płciowej, zachowuje się zgodnie z własną płcią psychologiczną, a więc jest b-j miękka i subtelna itd. itp., empatyczna i rzadko popada w konflikty.


venissa

czas wpisu: 2008-03-20 15:17:39

18474
ZACZNIJMY OD PO.

Kto wie coś nt. znaczeń i symboliki, przyjętej w psychoanalizie, to wie również doskonale,że nerwica i to silna może przejawiać się w TOTALNYM negowaniu władzy. Jaki ma się stosunek do władzy, taki miało się/ma do RODZONEGO OJCA. Albo, jak układały sę relacje z szefem, takie miało się relacje z ojcem. Teraz, gdy patrzę i obserwuję, jak opluwają politycy PO, ale i dziennikarze PiS, śmieję się w kułak, bo widzę głęboko zakorzenione problemy psychologiczne z własnymi ojcami znanych postaci, w tym również i Salonu24. Niektórzy reagują na Kaczyńskich wręcz histerycznie, co może oznaczać,że nawet byli w dzieciństwie molestowani seksualnie. Bo specjaliści dobrze wiedza,że histeria występuje najczęściej u molestowanych, bulimiczek i anorektyczek.

Ciężką postać nerwicy, a nawet zaburzeń osobowości można obserwować po stronie PO (poważny, nierozwiązany konflikt Tuska, czy Michnika z własnym ojcem), dużo osobowości zależnych, wysoki poziom nierozładowanej, mającej korzenie w trudnym dzieciństwie, agresji, którą zwracają albo przeciwko obecnej władzy, albo przeciwko sobie. Czyż tego nie widać od pewnego czasu? Z mediów dowiadujemy się,że albo atakują po raz n-ty Kaczyńskich, albo walczą ze sobą (p. Tusk - Rokita).


venissa

czas wpisu: 2008-03-20 15:16:35

18473
Wstęp do analizy, czyli rzecz o politykach, preferencjach i psychologii

Już dawno przymierzam się do napisania czegoś co można by nazwać całościowym ujęciem struktury JA czołowych partii politycznych i "najciekawszych" z punktu widzenia psychoanalizy jej przywódców. Ponieważ wciąż mało mam czasu na tak drobiazgową analizę, przedstawię tu obraz w zarysie tych partii, które paradoksalnie nie cieszą się
moją sympatią,ale za to dużym zainteresowaniem z punktu widzenia "diagnosty".Póki co będzie to swoisty zlepek moich komentarzy, pozostawionych na innych blogach.


Venissa

czas wpisu: 2008-03-20 15:15:24

18472
Komunistyczne duchowe pokrewienstwo PO coraz mocniej przebija.. ustawa o mediach jest rowniez tego dowodem
cichy

czas wpisu: 2008-03-20 15:08:49

18471
Jak sobie radzi gabinet Tuska z rządzeniem Polską, rozwiązywaniem problemów i szykowaniem reform, widzimy dzień po dniu. Minęła studniówka, mija nastepny miesiąc, protesty budżetówki, zapowiedź podwyższenia podatków, brak działań dla zahamowania inflacji i brak rozwiązań dla gospodarki.

Wczoraj kompletna kompromitacja po "Białym Szczycie", a dzisiaj publikacja sondażu w Der Dzienniku:
magellan

czas wpisu: 2008-03-20 14:51:28

18470
Zgadzam sie z olo!, to chyba takie fatum wisi nad tym narodem. Przehandlowali Polske w Targowicy (ledwie 20 lat wolnosci za Pilsudskiego) a teraz przehandlowali w Magdalence.
Swolocz, zlodzieje, malwersanci, ubeckie kapusie - to elita tego kraju. Donaldu Tusku - maz stanu? hahahahahahahahahahaha!
stef

czas wpisu: 2008-03-20 14:41:35

18469
My Polacy przez kilka setek lat sprzedawalismy za roczne pensje swoje glosy w polskim sejmie Prusakom i Rosjanom, ludzie którzy chcieli reformowac państwo byli okrzykiwani 'wrogami wolności i swobód', doprowadziliśmy do rozbioru największego kraju w Europie... dziś jest kontynuacja...agentura obcych państw mydli młodym Polakom umysły jakimis ideami miłosci i spokoju, promuje nieudaczników i leni, którzy przyszli robic geszefty z agenturą obcych państw....no cóz taki naród takie geny , nie ma dla nas nadziei....naiwnośc & głupota w jednym....
olo

czas wpisu: 2008-03-20 14:39:57

18468
Zbiera mi sie nie powiem na co i jak bardzo kiedy widze i slysze liderow platformy i ich kolaborantow (wlaczajac w to rozne media) i to niezaleznie czy w takich sondazach bede w grupie 30, 10, 5, czy 2 procentowej. Mam swoje wyrazne zdanie na temat polskiej polityki a zwlaszcza troski o panstwo (i jego obywateli) obecnej ekipy rzadzacej. Niestety widze, ze wielu moich rodakow zbyt latwo nabiera sie na bajki o strasznych Kaczynskich (ktorzy w obecnym ukladzie zastapili poprzednich etatowych straszakow: Leppera i Giertycha, co za ironia losu) i o narodowym etosie obecnie rzadzacej ekipy. To przygnebiajace jak szybko ludzie zapomnieli (po okresie komuny), ze media moga i robia ludziom metlik w glowach, i zeby sie czegos dowiedziec trzeba szukac informacji w roznych zrodlach i czytac miedzy wierszami.
rodak

czas wpisu: 2008-03-20 14:37:34

18467
Jak się robi sondaż w bastionach komuny (różowej i czerwonej) czyli warszawce czy poznaniu to wychodzą zmanipulowane wyniki, które mają uspokoić zleceniodawców manipulacji czyli tych właśnie komunistów. przecież ten rząd przez 4 miesiące NIC nie zrobił pozytywnego dla Polski. wszystko jest w fazie "zaufania", "miłości" (może DT jest bisexem?), a duża częsc narodu otępiona przez tvn, polsat i polskojęzyczne media tkwi w oczekiwaniu na cud. smutne to.
ted

czas wpisu: 2008-03-20 14:35:10

18466
Uprasza się kaprala bylej SB, nieuleczalnego pederaste,zwyrodnialca i zboka…

Niejakiego SKORKA, o zaprzestanie wpisywania bzdur i trollowania na tym blogu pod płaszczykiem nicka "antyPiSdzielca" vel "Zenio" vel "olka” vel “bodzio” vel “o2” vel “POlak nie PISda”,vel “sasza”vel “lolo”vel “lowca pedofili – PISdzielcow”vel “zibi”velPis w Pisdu” vel “wikary” vel “elektorat PiS”vel “on” vel “”podgladacz” vel “zenio” vel "POlacy"

NIE KARMIC TROLLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jedyna metoda na takich osobników to ignorowanie. Bez wzgledu na to jak absurdalne idiotyzmy wypisuja.


WSZYSCY

czas wpisu: 2008-03-20 07:28:28

18465
Niezlustrowany-eurodeputowany wylewu dostanie. Albo białą pianę z fajki toczyć będzie! Zobaczyć to - bezcenne!
nygus

czas wpisu: 2008-03-20 03:51:46

18464
Uważam, że wszelkie działania które nasi "patrioci" pokroju Tuska czy Schetyny postrzegają jako antyeuropejskie a są konieczne dla zachowanie naszej suwerenności mogą sobie być postrzegane gdziekolwiek i przez kogokolwiek jako ksenofobiczne, zakałowate czy jakie tam kolwiek.
Mogę sobie zarabiać połowę tego co teraz byle zarabiać w wolnej Polsce. Nie Polsce, której obrońcą będzie dziadek z wermahtu, czy jego wnuk, który powoli rośnie na nowego generalnego gubernatora.
otto

czas wpisu: 2008-03-20 03:49:57

18463
Dla mnie oczywistą oczywistością jest, że Kaczyński robi podwójnie dobrze robiąc to, co robi. Platfosy dają mu swoimi wypowiedziami (proeuropejskimi, rzekomo) dobrą podstawę do tego, co robi- i to bardzo dobrą podstawę. Wspominana antyeuropejskość PiS-u i Kaczyńskich to zarzut, który mogliby nam stawiać Niemcy i Francuzi, ale nie polski Premier czy Marszałek Sejmu. Przecież Konstytucja nakazuje naszym konstytucyjnym organom obronę interesów narodowych a nie proeuropejskość. Co to wogóle za argumentacja? Dla mnie taka gatka to dowód na to, że nasz Premier jest agentem wpływu Brukseli.
Takie bzdety są do wybaczenia jakiemuś tam Olejniczakowi albo Niesiołowskiemu ale jeżeli mówi to PREMIER POLSKIEGO RZĄDU..?
Sorki, ale ja nie rozumiem.
otto

czas wpisu: 2008-03-20 03:47:32

18462
Jabłka podrożały dlatego że są większe, o. Kurczaki też. Większe i dorodniejsze. Benzyna podrożała, bo drogi są szersze i mają lepszą nawierzchnię. Jeszcze może Internet jest na poziomie poniżej Bułgarii, jak niedawno stwierdzili eksperci, ale to się wszystko jeszcze podrasuje i będzie drożej, bo lepiej.
free

czas wpisu: 2008-03-20 03:34:21

18461
Niemcy , Wielka Brytania zabezpieczaja ustawy ratyfikacyjne, to dlaczego Polakom tego nie wolno??? bo co???? Czesi tez sie zastanawiaja nad konstytucyjnoscia traktatu, daje 99% ze traktat przepadnie ....... nie w Polsce
dab

czas wpisu: 2008-03-20 01:11:00

18460
Od poczatku bylo wiadomo, ze chodzi nie o to CZY ale JAk ratyfikowac, ale ubeckie media wespol z polszewikami robia wode z mozgu Polakom, wmawiajac ze chodzi o zablokowanie traktatu byle odwrocic uwage dlaczego PO (podobno konserwatywna??) boi sie jak diabel swieconej wody wpisac KPP do ustawy konstytucyjnej, panie herr Tusk powiedzcie Polakom dlaczego sie boicie???
wiem

czas wpisu: 2008-03-20 01:08:59

18459
Kaczyński mówi prawdę, jak zawsze zresztą, bez PRu, za co jest tak krytykowany. Już nawet nie o to chodzi, że obcy właściciel narzuca coś dziennikarzom - ale w redakcjach jest jednak klimat i trzeba odwagi by go przełamać. Chyba mało kto ją ma. W TVNie nienawidzą PISu - jeśli nie z powodu szefów to z powodu osobuistej urazy - czy to lepiej? Dla widza jest to widoczne a to już błąd w sztuce.
NAWET W TYM ARTYKULE, CYTUJE:
Przeszedłem się nocą po bibliotece uniwersyteckiej. Patrzyłem, co młodzi ludzie mają na ekranach komputerów. Domyślcie się, co tam widziałem" - powiedział kilka dni temu Kaczyński, tłumacząc, czemu mówił o internautach, że można nimi łatwo manipulować, bo tylko piją piwo i oglądają filmy na YouTube.

Sam słyszałem tę wypowiedż, jej sens był inny - dlatego mnie nie uraził. Sam dobrze wiem ze dość latwo jest manipulować w internecie, pracowałem kiedys przy moderowaniu dyskusji itd. Kaczynski mowil przeciez o glosowaniu przez internet, ze to zły pomysł - bo mogloby sie zdarzyc ze internauci glosowaliby miedzy piwem a filmikiem. Nie jestem az takim obludnikiem by twierdzic ze tak nie mogloby sie zdarzyc.
magellan

czas wpisu: 2008-03-20 01:06:19

18458
Kaczyński ma rację. Obecny rząd jest pod kloszem ochronnym. Gdyby za czasów Religi zmarło dziecko, któremu nie udzielono pomocy, lub ewakuowano by szpital, media natychmaist zarządałyby dymisji. Teraz pani Kopacz nie dostaje żadnych trudnych pytań. W TVN24 wielokrotnie doświadczyłem osobiście cenzury, wiele moich wpisów nie było puszczanych, bo wypowiadałem się krytycznie o PO
teotihuacan

czas wpisu: 2008-03-20 01:03:51

18457
Chce cos powiedziec o tvn. Może to zle pisac o rodzicach. pochodzeniu, ale musze.
Wiadomo kim był Mariusz Walter. Facet był jednym z promotorów propagandy sukcesu w telewizji Gierkowskiej. Caly kraj sypał sie, a ten grał durnia. Prowadził program w telewizji
oparty na maksymalnym okłamywaniu. Cos z tego jest teraz w stosunku do Tuska. Te programy z miejsca urodzin, kluby sportowe to propaganda lata 70 - te. A teraz tatus Grzegorza Miecugowa, Bruno Miecugow to znany dzienikarz krakowski ktory w latach 50 - tych pisal artykuły o procesach kurii krakowskiej oraz zolnierzach podziemia nawołujac do kary smierci. TAK DO KARY SMIERCI.
Wiec teraz Piotrus Walter i Grzesiu Miecugow nie moga robic innej telewizji. Tak sa wychowani i taki maja swiat wartosci.
mC2

czas wpisu: 2008-03-20 01:01:09

18456
Kaczyńscy mówią merytorycznie.Ekipa Tuska gra na emo
cjach bo nie są w stanie nic zaproponować sensownego -to osoby o niskim ilorazie inteligencji emocjonalnej i znikomej wiedzy ,ale trzeba sprawiać pozory że od nich zależy szczęście narodu.
Te braki widzi zagranica szczególnie Niemcy widzą swoje 5 minut .Liczę tu na Prezydenta że zapobiegnie zawłaszczeniu naszego kraju.Ma wszak ostatnie słowo w ważnych decyzjach.
joanna

czas wpisu: 2008-03-20 00:57:37

18455
Media zachowują się nienormalnie bo walczą o swoje. Chcą dla siebie władzy, forsy i zabezpieczenia jutra. Chcą decydować o tym, kto powinien Polską rządzić. My, Polacy jesteśmy tylko pożywką dla ich istnienia.
Jednak, skoro są w rękach obcego kapitału, to z pewnością będą działać w interesie zagranicy. Jeżeli w swym działaniu szkodzą Polsce, to uważam, że mamy tu przykład jawnej wrogiej dywersji przed którą należy się bronić.
Pan Kaczyński jak zwykle ma rację!
Ale skoro media się nie zmienią i będą nami manipulować to olewajmy je. Mamy w tym doświadczenie z czasów komuny.
Bokaqssa

czas wpisu: 2008-03-20 00:54:56

18454
Nikt w czasie spotkania pana Kaczynskiego ze studentami,a była ich cała sala,nie obrażał J.Kaczyńskiego,głupimi pytaniami,bo nie była to konferencja z otumanionymi dziennkarzami,wszystko kulturalnie się odbyło,rzeczowo wszystko studentom wytłumaczył,nawet w komantarzu TVNu nie ma uszczypliwości.Jednak można bez agresji słownej,żyć i rozmawiać jak rodacy z rodakami
obserwator

czas wpisu: 2008-03-20 00:51:18

18453
Wszystko co powiedzaił Kaczyński o mediach w Polsce jest prawdą. Ten człowiek ma dar doskonałego diagnozowania sytuacji. Zawsze go miał. Najgorszym ,najpolejszym medium jest TVN. Ta stacja nienawidzi Prawa i Sprawiedliwości. Tam każda sekunda programu jest rezyserowana ,zeby udrerzyć w PiS i KAczyńskich. Tam każde słowo ,każdy gest jest tak pomyślany by niszczyć PiS. Manipulacja to dewizjia tej stacji. Polega ona na podawaniu prawdy pomioeszanej z kłamstem. To jest wyjatkowo skuteczna metoda ogłupiania Polaków.
Perfidia TVN bierze się z tąd ,ze załozyli ją i zarządzają dranie z lat PRLu. Zawodowi manipulatorzy i bezczelni kłamcy. Polacy są bardzo podatni na ich ubecka propagandę. Zatrważa niewyobrażalna głupota ludzi młodych - tak skutecznie odmóżdząnych przez tę stację.
Jedno jest pewne : Ubecka nagonka na Prawo i Sprawiedliowść daję byłym esbekom i grupom interesu z nimi zwiazanych . Zeby Polacy chcieli myśleć....zeby tylko używali mózgu.....Na nic zdałaby się ubecka propaganda mediów.... Ale Poalcy nie chcą myśleć. Wolą gdy zrobia za nich to inni.... Niestety.
koment

czas wpisu: 2008-03-20 00:47:46

18452

Dośc juz tych cyników, dla których 17 lat rządzenia to był teatr polityczny dla ludzi, a za kulisami kręcenie lodów!.
Takim cynikom już dziękujemy!
Brawo Kaczyński - wreszcie ktos mówi jak jest, a nie stroi miny, aby ładnie w TV wyglądać.. Dość tych medialnych kukiełek!
aqua

czas wpisu: 2008-03-19 22:43:40

18451
Mało w Polsce było i jest ludzi którzy dumą i odwagą świadczą , że są Polakami. Większość przeskoczyła z komuszego - sowieckiego landu, gdzie było modne, internacjonalizm i bratnie narody do czasów obecnych czyli biurokratyczno - niemieckiego landu gdzie jedynie słuszne jest, europejskość i uległość dla głównego nurtu europejskiego - słowa tego od "zarzynania watahy Polaków" Sikorskiego. Ci ludzie zawsze byli tchórzami i sprzedawczykami.
Kaczyński jest Europejczykiem, i dumnym Polakiem. Je jestem Europejczykiem i Polakiem. I taki Geremek, Kwśniewski, Tusk, Sikorski, Walter z dziennikarzami polskości uczyć mnie nie będą. By Bóg dał siłę Kaczyńskiemu trwać, by Polska we wspólnej Europie była dumnym, wolnym i demokratycznym państwem
syriusz

czas wpisu: 2008-03-19 22:41:58

18450
Mysle,ze media puszczaja wyciete migawki i manipuluja,zeby popsuc opinie Kaczynskiemu u Polakow. W rzeczywistosci Kaczynski jest zupelnie inny niz w TVN i Polsacie. To przyzwoity i madry czlowiek. Tusk przy Kaczynskim to cienias.
Joanna

czas wpisu: 2008-03-19 22:38:36

18449
Odnoszę wrażenie, że Platforma robi dokładnie to co "komuniści" zrobili w 1968 roku. Ciagłe mówienie o wrogach i próba sprowadzenia opozycji do roli idiotów i wyeliminowanie ich to jest to samo. Przejęcie całkowitej władzy nad mediami, a może inaczej - prywatne media przejmują pełną kontrolę nad nieudolnym rządem niczym Komitet Centralny. Likwidacja telewizji i radia publicznego to jest kuriozum na skalę kosmiczną w eurpejskiej kulturze.


1968

czas wpisu: 2008-03-19 22:16:59

18448
Z obrzydzeniem obserwuje te "wolne media " po wyborach i zresztą przed wyborami też .Ta niespotykana dotąd dawka agresji ,opluwania ludzi uczciwych i robienia z nich dyktatorów ,jest niespotykane w żadnym kraju mieniącym się demokratycznym .Tu nstapił totalny front obrońców tych co przez 16 lat "z sprywatyzowali Polskę i polaków .podporządkowując im sobie .Oni działają przeciw ludzoi ,a najlepsze jest to że im wmówili że to jest dla nas dobre .I tępy naród okradany i poniżany ,czuje się szczęsliwy ,bo Donek im powiedział że są inteligentni .Już to że tak łatwo dają się manipulować zaprzecza ich rozumowi.Walter myśli że jest dziś najważniwejszy w państwie ,ale kłamstwo ,podłośc i buta ,w końcu wyjdzie na jaw .Niech Walter będzie tego pewny
Alina

czas wpisu: 2008-03-19 22:14:07

18447
Słucham pana Kaczyńskiego i stwierdzam , ze żaden
Z jego poprzedników nie był tak elokwentny i przede wszystkim
tak uczciwy jak pan Kaczyński.

Dumna jestem z mojego PREZYDENTA, czego nie moge powiedzieć o
premierze , nie glosowałam na niego, bo to równało się ze zdrada mojej
Ojczyzny , niestety, ci , którzy glosowali są bardzo zawiedzeni i zniecierpliwieni.
Wszyscy chcą nowych wyborów, bo ten pan,(Tusk), się nie sprawdził.
wychowawczyni III B W-wa

czas wpisu: 2008-03-19 22:11:19

18446
Panowie Kaczyńscy to klasa , prawdomówność, rzetelność.
Popieramy Panów Kaczyńskich.
Panowie jesteśmy z wami, tak trzymać!

fani

czas wpisu: 2008-03-19 22:08:50

18445
Prezydent ma rację odnośnie dziennikarzy

Kto troche myśli o Ojczyźnie i jest prawdziwym Polakiem to wie że to jest prada o mediach.
Staszek

czas wpisu: 2008-03-19 20:20:08

18444
Nie trzeba nosić nazwisko Kaczyński, aby widzieć dokładnie to samo.
Przed 10-ma laty kupowałem: Dziennik Polski, Gazetę Wyborczą, Rzeczpospolitą, Politykę, Wprost, Tygodnik Powszechny. Dzisiaj tylko Dziennik Polski i Rzeczpospolitą. Reszta to kompletne dno. Nie ma co czytać.
krakauer

czas wpisu: 2008-03-19 20:18:21

18443
Oczywiście Premier ma rację, takiego ataku mediów na ludzi mających odmienne zdanie, nie było nawet za czasów ciężkiej komuny. Nawet wtedy liczono się z godnością człowieka. Spójrzmy dzisiaj na GW, TVN, UB24, WP, Onet, Interia ,mimo deklaracji, że jest to forum dyskusyjne, a nie uwłaczjące oponentowi, przechodzi chamstwo, wulgaryzmy, zezwierzęcenie wypowiedzi, natomiast wypowiedzi umiarkowane, ale polityczne są cenzurowane.A przecież cały materiał przechodzi przez moderatora. Co na to RADA ETYKI MEDIÓW !!!
Hakodate

czas wpisu: 2008-03-19 20:16:07

18442
Wzywam do bojkotu reżimowych sprzedajnych dziennikarzy. Olać zakłamanych manipulatorów. Nie oglądać prymitywów ze Szkła, którym się wydaje, że mają poczucie humoru. Wymiotować się chce a nie śmiać.
Miscans

czas wpisu: 2008-03-19 20:14:09

18441
"Nie pokocham mediów, będę je krytykował, bo ich stan jest zły" - zadeklarował Jarosław Kaczyński na spotkaniu ze studentami na Uniwersytecie Warszawskim. Prezes PiS uważa, że media są dziś tylko po jednej stronie sporu politycznego. Są jak chłopi pańszczyźniani, silnie uzależnieni od pracodawców - ocenił były premier.


fakty! fakty!! fakty!!!

czas wpisu: 2008-03-19 20:12:20

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!